nasiona marihuany

[AF][200x NL] - /Poletko/

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Ja Ci wyjaśnię jeśli można: po za opiniami, że automaty łapią łatwiej pleśń, jest jedna pewna rzecz: automat nigdy* nie będzie tak mocny (THC) jak jego odpowiednik sezonowy.

Bierze się to z tego, że każdy automat to krzyżówka z ruderalis, automatyczną odmianą konopii która zawiera praktycznie zero THC, jest nawet gorsza od konopii przemysłowej w tym względzie.

Krzyżując więc sezonówki z taką odmianą zawsze osłabia się ich moc.



*chyba, że jakiś super high tech lab zainwestuje dużą kasę i zrobią jakąś konopię GMO która będzie automatycznie kwitnąć jednocześnie bez straty THC, ale ja bym tego nigdy nie zapalił

Myślę, że tu jest pies pogrzebany..ale nie lubię ich też uprawiać, jak pisałem wyżej - to tylko moja opinia i mój gust, a 6 zmysłu nie mam, chyba że mam a nie wiem hehe.
 
F

fazogastor

Guest
$enior - gdybym robił outdoor to raczej na pewno automaty, no, może bym się skusił na za***iste sezonowe hybrydy HFH (http://hybridsfromhell.net/) gdzie gość robi różne odmiany specjalnie pod półnycny klimat - ale zaś tylko regi.

Jednak do indoora automaty są dla mnie bez sensu: jak ktoś uprawia dla siebie to raczej chce mocniejsze zioło, a jak na większą skalę to bardziej się opłacają klony, bo zbiera się plon jeszcze szybciej niż z automatów oraz wiadomo jak się będzie cała uprawa zachowywać.

Po za tym na auto za bardzo nie włączę sobie bardzo oszczędnego fotoperiodu 12/1, tylko muszę jechać nonstop 18/6 albo więcej godzin naświetlania.

Automaty na OUT tak, na IN nie :)
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
$enior - gdybym robił outdoor to raczej na pewno automaty, no, może bym się skusił na za***iste sezonowe hybrydy HFH (http://hybridsfromhell.net/) gdzie gość robi różne odmiany specjalnie pod półnycny klimat - ale zaś tylko regi.

Jednak do indoora automaty są dla mnie bez sensu: jak ktoś uprawia dla siebie to raczej chce mocniejsze zioło, a jak na większą skalę to bardziej się opłacają klony, bo zbiera się plon jeszcze szybciej niż z automatów oraz wiadomo jak się będzie cała uprawa zachowywać.

Po za tym na auto za bardzo nie włączę sobie bardzo oszczędnego fotoperiodu 12/1, tylko muszę jechać nonstop 18/6 albo więcej godzin naświetlania.

Automaty na OUT tak, na IN nie :)

A to niby czemu automaty nie mogą stać pod 12/1? przecież są fotoobojętne, próbowałeś kiedyś indoor z af na 12/1? osobiście nie mam doświadczenia z af indoor, bo zawsze wolałem brać dobre sativy i lecieć od pestki 12/12.
 
F

fazogastor

Guest
Automaty mogą stać nawet pod foto 1/23 jak się uprzesz :)

Ja nie mam doświadczenia z auto w IN, chciaż akurat jednego automata zrobiłm właśnie pod 12/1 - moja ostatnio zakończona poprzednia relacja (https://www.forum.haszysz.com/showt...PS-150W-king-kong-af-ww-power-plant-foto-12-1) - wyszedł słabo bo go przenawiozłem i był za mały w stosunku do sezonówki obok.

Natomiast gdzie nie spojrze w tym temacie to piszą, że powinno być całyczas minimum 18/6 żeby dobre wyniki osiągnąć.
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Automaty mogą stać nawet pod foto 1/23 jak się uprzesz :)

Ja nie mam doświadczenia z auto w IN, chciaż akurat jednego automata zrobiłm właśnie pod 12/1 - moja ostatnio zakończona poprzednia relacja (https://www.forum.haszysz.com/showt...PS-150W-king-kong-af-ww-power-plant-foto-12-1) - wyszedł słabo bo go przenawiozłem i był za mały w stosunku do sezonówki obok.

Natomiast gdzie nie spojrze w tym temacie to piszą, że powinno być całyczas minimum 18/6 żeby dobre wyniki osiągnąć.

Rozumiem, warto więc trzymać się tych założeń, choć osobiście i tak nie będę uprawiał odmian z AF pod lampą, bo mi szkoda czasu na takie projekty, a zwłaszcza że niebawem wyjeżdżam do Haagi, a tam będę mógł rozwijać swoją pasję bez obawy o wjazd smutnych panów.
 

Heisenberg101

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2014
Postów
80
Buchów
8
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Wyszło prawie 8 takich woreczkow w tym jest kloc. dzieki za uwage.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Majá rozmach sk***ysyny;) hehe
Ile mniej wiecej suchego siuwaksu Wam wyszlo?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Ja pie***le !!! Gratyyyyy
Elegancko i co najwazniejsze bez przypalu.
 

yogi1213

Active member
Rejestracja
Sie 27, 2015
Postów
35
Buchów
1
W tym roku odbył się mój pierwsze Out ale jak widze takie zdjecia to aż chce sie wiecej sadzic :jocolor:
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Za***iście doleciałeś do końca szacun ziomek tyle roślin w jednym miejscu i dałeś rade no Mistrzu <peace>
 

Zyzz

Member
Rejestracja
Lut 6, 2018
Postów
22
Buchów
0
Można wiedzieć bardziej ze szczegółami jak wyglądało u Ciebie przygotowanie podłoża? Wymieszałeś jednocześnie obornik granulowany i Azofoskę z ziemią w ten sam dzień i przekopałeś czy może oddzielnie? Ziemia 100% spotowa? Jak z podlewaniem i nawożeniem już po wysadzeniu? Stosowałeś coś czy 100% na żywioł niech się dzieje wola nieba? :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół