nasiona marihuany

EC wody

Wyszukiwarka Forumowa:

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
Wyposazylem sie niedawno w miernik EC milwakiee i co sie okazalo ... EC kranówy miesci sie w granicach 0.8-0.9. Po dodaniu kompletu nawozow AN skacze nawet do 3.0. Czy moja woda w ogole nadaje sie do podlewania? Planty rosna ale wydaje mi sie ze przez tsk wysokie ec wpadaly mi w szok od czasu do czasu (koncowki przyjarane tez) przez co flo wydluza mi sie o kilka miesiecy.

czy jest sens robic cos z ta woda? Jakies RO czy cos? Ktos cos poradzi? Bo wk***ia mnie to ze utrzymujac ec w granicach 2.0-2.2 max 3-6tydzien flo potrafie (wsumie to jestem zmuszony) rozcienczac zalecana dawke nawozu o 50%
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zawsze możesz się przerzucić na nawozy organiczne... A jeśli nie to inwestycja w filtr RO załatwi sprawę.
 

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
Zużyje AN poki co, nie sa złe :)

Rozglądam się za sprzęciwem RO ... Czy taki "akwarystyczny" zestaw RO3 z membrana PENTAIR 100GPD 360L mi styknie, czy warto doplacic do jakiegoś zestawu co ma wiecej prefiltrów?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Na pewno wystarczy. Nie mówiłem wcale że AN są złe, bo są mega dobre. Ale przy organikach nie mierzy się ec, więc są prostsze w obsłudze :D
Aaa, wystarczy jak wymieszasz wodę z ro z kranówą 50/50.
 

Majster

...robi swoje...
Weteran
Rejestracja
Gru 1, 2013
Postów
1,028
Buchów
5
RO3 starczy aż nadto tylko nie kupuj takich z trzech białych tub połączonych weżykami bo nie da się ich rozkręcić a z zamiennikami cieżko. Musisz być pewny, że da się wymieniać wkłady.
Od roku używam RO3 do hydro i jest miodnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół