nasiona marihuany

Pod kobiecym okiem: 4x Easy Sativa, 3x Hollands Hope, 1x OG Kush :)

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
:weed:Witam wszystkich growerów :weed:
W tym roku ruszam z fotorelacją, by uprawiać pod czujnym okiem bardziej doświadczonych. Moje doświadczenie opiera się jedynie na zeszłorocznej uprawie automatów na oucie. W tym roku postanowiłam wraz z chłopakiem postawić na sezonówki.

Wszystkie nasiona są feminizowane:
4 x Easy Sativa
3 x Hollands Hope
1x OG Kush

Spot jest ten sam na którym uprawialiśmy w zeszłym roku, z tym, że w tym nieopodal spota obaliły się 3 drzewa, co daje nam jeszcze większy dostęp światła i jeszcze bardziej utrudnione dojście do spota. Aby do niego dojść chodzimy właśnie po obalonych drzewach, dzięki czemu nie wydeptujemy ścieżek. Wokół spota jest rozwinięta żyłka wędkarska na kilku wysokościach, rozsypana psia sierść, butelka ze szmatą nasączoną detergentami i rozsypany proszek do prania.

Dołki mają ok 40l, może i więcej ;) . Zastosowaliśmy następującą mieszankę:
-ok 40% przerobionego końskiego obornika
- styropian
- dolomit
- popiół drzewny
- ziemia spotowa (oczywiście oczyszczona z korzeni itp.)

11.05 już spore kiełki trafiły prosto do gleby na spocie.
18.05 byliśmy na spocie sprawdzić jak się sprawy mają i wszystkie kiełki oprócz OG Kush i jednej HH były już na wierzchu :D

Nawozy
-posiadam azofoske (której użytkownicy forum zalecili nie dodawać do gleby, a w późniejszym stadium podsypać roślinę)
-biohumus
-ukorzeniacz firmy Substral - jeśli go nie polecacie, mogę kupić inny :)
do flo jeszcze sporo czasu więc jeszcze nie myśle nad czymś na ten okres.

Dorzucam fotkę jednej z roślinek, jest to Easy Sativa. Reszty narazie nie wrzucam, bo w tej chwili każda wygląda tak samo :)
displayimage.php
[/url][/IMG]

Pytania:

kiedy podsypać azofoską?
kiedy zacząć podlewać z biohumusem?
kiedy zastosować ukorzeniacz?

Mam nadzieję, że pomożecie :D i, że miło będzie wam obserwować moją fotorelacje, a sobie życzę jej sumiennego prowadzenia. Kolejne zdjęcia będą w lepszej jakości .


:weed-sign:

Co do podlewania - do moich roślinek w ogródku przygotowuje gnojówkę z pokrzyw, muszę się doinformować co do podlewania nią canabis .
 
Ostatnia edycja:

bluelabel

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
113
Buchów
0
Ja biohumus leje w trzecim lub w czwartym tygodniu życia. Z azofoską poczekaj jeszcze bo szkoda popalić, mocny nawóz. Ukorzeniacz chcesz stosować do klonów, tak?
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Nie, chciałam użyć pod rośliny aby wzmocnić ich system korzeniowy.

Za tydzień wstawię zdjęcia każdej roślinki z osobna.
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Gnojowke z pokrzyw, jak masz zrobiona pol wiadra wody na pol pokrzyw, rozcienczasz z woda (1 litr gnojowki na 8/10l wody) i podlewasz raz w tygodniu ;)


Lepsza od biohumusa, uwierz :)
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Gnojówka zrobiona 1:1 pokrzywy:woda :) Czy następne podlewanie w niedziele, czyli na ok tygodniowe rośliny może być już z gnojówki? 1l na rośline będzie okej? <coolpalacz>

1l wody już z gnojówką :D
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Chodzi Ci ze juz rozcienczona z woda?

Tygodniowe moze nie, ale na 2tyg jak najbardziej ;)

W kobiecych rekach zawsze roslina lepiej rosnie, nie wiem czemu :D wiec nie masz sie czym martwic bedzie good ;)
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Bo kobiece pielęgnują kwiatki i warzywka :D Więc z nas dwojga (mnie i mojego faceta) to ja chcę być mózgiem akcji i to w sumie do mnie należy większość decyzji <peace> ok, czyli następne podlewanie czystą wodą, kolejne już z gnojówką, a biohumus póki co odpuszczam.
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Bo kobiece pielęgnują kwiatki i warzywka :D Więc z nas dwojga (mnie i mojego faceta) to ja chcę być mózgiem akcji i to w sumie do mnie należy większość decyzji <peace> ok, czyli następne podlewanie czystą wodą, kolejne już z gnojówką, a biohumus póki co odpuszczam.

Widze jestes dominatorka, pewnie we wszystkim.. :D

<peace>
 

zielony001

Active member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
41
Buchów
0
Widac że dziewczyna odrobiła lekcje :)
Jak to sie mówi kobieta z jajami;-)
Bede zaglądać oby z fartem
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
w kwestii spota mój luby jest od inwestowania i czarnej roboty :D efektami za to będziemy cieszyć się oboje ;p

dominatorka? <lol> lubię stawiać na swoim :D a skoro to ja zajmuję się gromadzeniem informacji, ja będę prowadzić fotorelację i ja jestem łączem z forum to wiem nieco więcej na temat uprawy :p a mój misiu ma cieszyć oczka :D Swoją drogą nie uważacie, że kobiety powinny pomagać swoim facetom na spocie? Wspólne dbanie o roślinki, a później wspólne upalenie własnym towarkiem daje niezłą satysfakcje ;) Poza tym uprawianie ogródka to raczej damska domena, faceci w ogrodzie najczęściej tylko koszą trawę :p
 

Ambitny1938

nabijacz postów
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
143
Buchów
0
w kwestii spota mój luby jest od inwestowania i czarnej roboty :D efektami za to będziemy cieszyć się oboje ;p

dominatorka? <lol> lubię stawiać na swoim :D a skoro to ja zajmuję się gromadzeniem informacji, ja będę prowadzić fotorelację i ja jestem łączem z forum to wiem nieco więcej na temat uprawy :p a mój misiu ma cieszyć oczka :D Swoją drogą nie uważacie, że kobiety powinny pomagać swoim facetom na spocie? Wspólne dbanie o roślinki, a później wspólne upalenie własnym towarkiem daje niezłą satysfakcje ;) Poza tym uprawianie ogródka to raczej damska domena, faceci w ogrodzie najczęściej tylko koszą trawę :p

Ja też sadze z panna tyle że ja jestem niby " mózgiem" i w życiu bym nie dał decydować w sprawach typu wyszukanie miejscówy , nawożenie itd : Powód prosty kobiety inaczej ( co nie znaczy że gorzej) myślą
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
w kwestii spota mój luby jest od inwestowania i czarnej roboty :D efektami za to będziemy cieszyć się oboje ;p

dominatorka? <lol> lubię stawiać na swoim :D a skoro to ja zajmuję się gromadzeniem informacji, ja będę prowadzić fotorelację i ja jestem łączem z forum to wiem nieco więcej na temat uprawy :p a mój misiu ma cieszyć oczka :D Swoją drogą nie uważacie, że kobiety powinny pomagać swoim facetom na spocie? Wspólne dbanie o roślinki, a później wspólne upalenie własnym towarkiem daje niezłą satysfakcje ;) Poza tym uprawianie ogródka to raczej damska domena, faceci w ogrodzie najczęściej tylko koszą trawę :p


No to obys miala takie krzaczory, aby Twoj musial kosic trawe nie nozem, a siekiera :D :D

No gdyby kazdy mial taka panne jak Ty, to te forum mialo by wiecej wigoru i userow o plci pieknej :D
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Wybieranie spota to była nasza wspólna robota, razem krążyliśmy i szukaliśmy idealnego miejsca :D co do nawozów to głównie moja inwencja, po prostu dzięki forum to ja wiem więcej od niego :D :D :D

owszem kobiety myślą inaczej niż faceci, faceci inaczej niż kobiety, ale tak to już jest i się kręci <lol> ale załóżmy, że wszystkie kobiety myślą jak wy, i wyobraźcie sobie faceta w związku z kobietą myślącą jak facet?! Pozabijać by się można :D

Chłopaki upy będą pojawiać się co tydzień, myślę, że zazwyczaj będzie to sobota/niedziela/poniedziałek :) I nie chciałabym, żeby moja fotorelacja opierała się tylko na dodawaniu zdjęć i pisaniu co tam słychać u panienek. Chcę gromadzić jak najwięcej informacji, rozwijać się, bo jest to moja pierwsza uprawa odmian pełnosezonowych i nie zamierzam zakończyć przygody z growerowaniem :freak2: w tym roku. W przyszłym roku również zamierzamy startować. Oby tylko moje ES i HH zdążyły dojść... Ale jestem dobrej myśli :)

Spadam na wiadro :big-beating-heart:
 
C

chrabonszcz

Guest
Swoją drogą nie uważacie, że kobiety powinny pomagać swoim facetom na spocie?

dopiero po ślubie takie opcje wchodzą w grę. nikomu źle nie wróżę, ale w życiu są różne sytuacje a ten nazwijmy to sport jest zbyt niebezpieczny, by w razie czego się - sądzić o podział majątku..

ile kilo tego obornika mu kazałaś przynieść, i świerzy czy stary, nei doczytałem zbytnio, a to ma znaczenie odnosnie pytan co i jak z nawozeniem.

pozdro.


//e: już zwróciłem uwagę, jak przerobiony to czekać aż ładnie odbiją, później nawożenie.
jak piszesz, wstaw za tydzień foty, później zdecydujemy co i jak, czy "już" można czymś lać czy "jeszcze" się powstrzymać. bo w teorii to z tego szytu styknie azotu do ćwierć w porywach do połowy veg, a w praktyce: cholera wie jak będzie, wiadomo loteria, moze za bardzo wypłukany, do tego nie wiadomo wielu czynników. foty pozwolą oszacować. co i jak

e2: azofoska za 3-4 piętra jak się pod liśćmi gałęzie pokażą - takie małe zielone kuli zanim się rozwiną.
biohumus na dobrą sprawę jeśli ten - z rolnikiem palącym faje na opakowaniu - możesz wylać odrazu bez rozcieńczania z 10 cm od łodygi, jak ten w zielonej[? kiedyś w takiej był] butli z białą nakrętką - to też jak podrosną.

jak będzie te 3-4 piętra, 15 do 20 cm łodygi - z początkami gałęzi pod liscmi - wal lst i roztwór azo.
najpierw delikatny. by przyzwyczaic.


 
Ostatnia edycja:

bluelabel

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
113
Buchów
0
Ja tam ze swoja dziewczyna nie sadze. Chce to moge jej dac topy. Ryzyko wpadki zawsze jest a nie wyobrażam sobie by ja zawineli. No ale różni ludzie różnie dbają o swoje kobiety nie oceniam. Ogolnie bede sprawdzał i życzę wytrwałości. Bedziecie dosadzac automaty? Powodzenia:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół