nasiona marihuany

Pod kobiecym okiem: 4x Easy Sativa, 3x Hollands Hope, 1x OG Kush :)

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Czytac ze zrozumieniem z tego wyzej wyszło jej 70 g a to w poscie Krzyska Jarzyny to sa sezonówki Holands hope przynajmniej te 3 ostatnie zdjecia

Pan Krzysziek Jarzyna jak coś! Nie zapominaj kim jestem ! Swiruje :D Co do tematego tematu to wyjaśniłem powyżej - pomyłka :) Pozdro :)
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Tak,tak,tak to co wisiało to 70g. A w słoikach to co z tych 70g się ostało :) Wiem, że mogłam od razu wrzucić na wagę, cyknąć foto i pokazać, ale faceci to takie niecierpliwe stworzenia, że z kupki zaczęło szybko uciekać i dodałam zdjęcie suszu który został.
/ 4 ostatnie zdjęcia to holadnsy, które dalej stoją.
/ sativy ścięte, wiszą i się suszą.
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Witam państwa po raz ostatni w mojej fotorelacji! <peace>
Sezon dobiegł końca, przynoszę wieści na temat holandsów. 22 listopada ścieliśmy ostatni krzak, jeden z holandsów, bo drugi zakończył swój żywot gnijąc - nie pleśniejąc, on zwyczajnie zgnił (był to mniejszy z hh, z wcześniejszym o tydzień flo) . Mokrego tematu dokładnie 269g. Topy zbite. wrzucę gdzieś później zdjęcie suchego bobka.
displayimage.php
[/url][/IMG]

Natomiast jeśli chodzi o easy sativy, po 2 tygodniach w 'suszarni' z obydwóch wyszło 85g, podejrzewam, że zjechałoby jeszcze z 10-15g. Zdjęcia suszu nie dam, bo zostawiliśmy tylko 20g. Panowie oceniają ją na wcale nie taką easy :> więc jeśli chodzi o haj to dają 9/10, bardzo odpowiada im te palenie, nie zamula.

Dziękuję wszystkim growerom za rady, wiele nauczył mnie ten sezon. Przyszły napewno nie będzie łatwym zadaniem, mój luby będzie musiał się postarać :)

/można przenieść do zakończonych, całe szczęście, pomyślnie, bez złodziei i przypału :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół