nasiona marihuany

Parapetowy Mutant [SEZ] AK 482

Wyszukiwarka Forumowa:

hardkor

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
60
Buchów
0
Ładnie rozkrzaczony jak na parapeciaka :D Wszystko zależy od ciebie i warunków jakie możesz im zaoferować, jeżeli ciągle będziesz naginać to i ciągle będzie przyrost odrostów.Moim zdaniem jest ładnie, a czy chcesz choinkę czy winorośla to już wyłącznie twój wybór :)
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
LST zrobiony, jutro pokażę :D

Chciałem jej dać trochę odpocząć od stresu teraz w nowym lokum ale co tam, opie****ała się na początku to teraz ma.. :D a trochę miejsce się kończy na oknie, parapet wąski ;/ tego nie obliczyłem, chyba pójdzie na poddasze, od strony południowej
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
48 Dzień

Dziś był pierwszy dzień gdzie on rana aż do teraz dziewczyna stała bezpośrednio na słońcu.
Po przesadzeniu trochę chyba przystopowała, albo mi się wydaje. Myślę, że ładuje moc w korzenie.

45.jpg
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,073
Buchów
1
Bardzo ładny krzaczek jak na parapetową uprawe :)
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
W sumie to przez chyba 20 dni rosła sobie w boxie pod CFL 6500K. Potem dałem do innego boxa z HPSem i Ledami (zwykłe domowe żarówki).

Odkąd wywaliłem nią spod lamp na parapet tak nagle zaczęła rosnąć w dosyć szybkim tempie, zaważając na fakt, że trochę mało jest światła na tym oknie. Sam się dziwię, że tak rośnie :D Chyba jeszcze bardziej się z nią zabawie i zrobię kilka klonów na OUTa :D
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Nic się szczególnego nie dzieje. Rośnie sobie, i trochę problemów robi bo nie ma gdzie jej trzymać, na oknie nie ma miejsca i stoi na balkonie. Chyba na dniach pójdzie na gdzieś na OUT.

54 dzień

222.JPG

111.JPG


Ciągle podlewam Targetem (7-3-5) ale już widzę lekkie niedobory magnezu na pojedynczych liściach. Zamówiłem siarczan magnezu (sól akwarystyczna). Ktoś może wie jak to dawkować?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół