nasiona marihuany

[AF/SEZ] Early Skunk2.0 Jack Diesel Dark Devil XL Maroc C99 Big Devil Northern Light Kaczki i Andromedy czyli 3 out w moim wykonaniu

Wyszukiwarka Forumowa:
G

GanjaFriend

Guest
Witam z racji tego, że sezon już się zaczął, postanowiłem założyć swoją fotorelacje.

Nawozy: Biohumus, Burza kwiatów, ASAHI SL i możliwe, że dokupię coś jeszcze.

Ziemia: Spotowa spod pokrzyw z domieszką kupnej

Treningi: na każdej LST, na pełno sezonowych również FIM

wszystkie rośliny będę sadził w wiadrach lub w workach, bo tak mi wygodniej :)

pare fot spota dookoła i paru sadzonek, żeby nie było:
CAM00017.jpg

CAM00016.jpg

CAM00015.jpg

jack diesle
CAM00014.jpg

kaczka od Cerbera
CAM00007.jpg



więcej fotek jak coś zacznie się dziać, bo teraz to nie ma sensu..

P.S. wie ktoś może co oznaczają robione sprejem zielone kropki na drzewach?
 
Ostatnia edycja:

Topian

Member
Rejestracja
Mar 2, 2015
Postów
5
Buchów
0
Lajtowo bo słońce cały czas będzie na spocie ale lipa troche że tak na widoku a nie zbazowany, ale zobaczymy co to będzie pozdro <peace>
 
C

Convictus

Guest
Prawda, oznaczone drzewa szprajem są do wycinki :D także polecam być mega ostrożnym. Ja jednego spocisza też posiadam w lesie i ostatnio zauważyłem że ktoś "na lewo" sobie tam 2 czy 3 drzewka ściął na opał :D jeszcze resztki gałęzi zostawili, ach ta Polska xD
ale przy wejściu na spota (jest tylko 1) porozwieszałem nitki z każdej strony świata na różnych wysokościach. Jeszcze nigdy tam tędy mi nikt nie chodził. Jak chcesz się dowiedzieć czy ktoś Ci się tam kręci to polecam rozwieszanie nitek, pomaga dużo. Dowiedziałem się np że główną drogą w pobliżu mojego miejsca ktoś chodzi ale nikt z niej nie zboczył i nie podszedł bliżej :p
Na różnych wysokościach bo wtedy będziesz wiedział nawet jak Ci mała sarenka czy mały dzik przejdzie, powiedzmy 3 nitki robisz- 1 na wysokość kolan, druga na wys pasa i 3 na głowę. I jak ktoś tamtędy przejdzie to nie ma bata żebyś nie wiedział.
Oczywiście to jest metoda dla ubogich growerów :D bogacze korzystają z kamerek :D

P.S. jak coś to nitki zawiązuj "luźno", tak żeby zwisały swobodnie, bo jak zrobisz to na jakichś chudych drzewkach i przyjdzie wiatr a one będą napięte to się pozrywają i jeszcze w panikę wpadniesz :D tak jak ja.
 

siała_baba_mak

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2013
Postów
31
Buchów
0
Trzeba być na***anym żeby nie poczuć łbem zawieszonej nitki, nawet tej najcieńszej. Ja czuję każdą pajęczynę, każde babie lato, a co dopiero nitkę.
 

kobyla

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
156
Buchów
0
No i co z tego że czujesz? Zerwana będzie i będzie wiadomo czy ktoś szedł czy nie.
Wg. Ciebie jak to niby miało by działać?
Pozdro
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Jak bym trafił na twoją nitke to bym Ci zawiązał nową żebyś sie nie martwił :sunny:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
szybko zakończyłeś fotorelację haha :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół