nasiona marihuany

[9x AK47 FEM] [1x Royal Cheese Auto FEM] [1x Amnesi K] [OUTDOOR 2015] Pierwszy OUT

Wyszukiwarka Forumowa:

Xardsis

Member
Rejestracja
Lut 24, 2015
Postów
16
Buchów
0
O ku**a , stary duży niedobór , jak nie zaradzisz jakimś PK to może być problem. A krzaki dojdą jeśli październik będzie ładny tak jak kolega wyżej mówił , w przeciwnym razie nie ma szans , ale coś palenia na bank będziesz miał. Z fartem i oby do :harvest: Pozdro ; p

---------- Post Zaktualizowany 15:24 ---------- Data pierwszego postu 15:21 ----------

Ja stosowałem ATA PK13/14 + Plagron green sensation. Dają rade te nawozy , możesz spróbować.
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
O ku**a , stary duży niedobór , jak nie zaradzisz jakimś PK to może być problem. A krzaki dojdą jeśli październik będzie ładny tak jak kolega wyżej mówił , w przeciwnym razie nie ma szans , ale coś palenia na bank będziesz miał. Z fartem i oby do :harvest: Pozdro ; p

---------- Post Zaktualizowany 15:24 ---------- Data pierwszego postu 15:21 ----------

Ja stosowałem ATA PK13/14 + Plagron green sensation. Dają rade te nawozy , możesz spróbować.

Ten Ata PK13/14 jest w przystępnej cenie ale ten plagron green sensation to trochę przesada 150 zł za 250 ml. Tak się zastanawiam czy istnieją nawozy które można podawać doglebowo jak i dolistnie hm ?
 
C

Convictus

Guest
Większość nawozów można podawać dolistnie :D ostatnio jakiś user się nawet o to pytał :p tyle że dolistnie mniejsza dawka, bodajże widziałem połowę tego co doglebowo.
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Ok już prawie koniec października. Pogoda na ten tydzień zapowiada się słabo ma być deszczowo i stąd pytanie do was czy potrzymać je jeszcze do niedzieli czy też już je ścinać ? Mam stracha że może pleśń je dopaść mimo że były pryskane z 1.5 tygodnia temu. Na zdjęciach tego nie widać ale te topy porobiły się jakieś fioletowe a z tego co wiem zamawiałem ak47 xd . Dobra koniec smęcenia fotki!







 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Trzymaj do niedzieli,jak niema ogniska plesni ! takze bedzie oka,ja rowniez trzymam narazie a rowniez pryskalem 1,5 tyg temu!
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
No i żeby sklepać całość do kupy i podsumować pierwszego Outdoorka to wrzucam zdjęcie suszu żeby nie było. Nie ukradli, pogoda dopisywała, czasu brak, ale w zamian dużo doświadczenia na następny sezon i pomysłów (obiecuję że was zaskoczę w następnym sezonie). Czyli ten kto śledził wątek wie że przetrwały 3x AK47 i royal cheese a ten kto nie wie ten już wie. Ścinki dokonałem 31 października co do wysadzonych roślin dodam że późno je wysadziłem. Z royal cheese wyszło niezłe palonko (ok. 35 gieta) i zbite topy, z AK47 świetne palonko ale ilość i konstrukcja topa pozostawia wiele do życzenia (90 gieta z 3 plantów). Wyniki mierne palenie za***iste i swoje !. Proszę przenieść temat do zakończonych.

displayimage.php
[/url][/IMG]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół