nasiona marihuany

[9x AK47 FEM] [1x Royal Cheese Auto FEM] [1x Amnesi K] [OUTDOOR 2015] Pierwszy OUT

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Mały UP
Trochę mnie nie było gdyż korzystałem z pogody na wyjeździe i moje zmartwienia odnośnie pogody były nieomylne gdyż dużo padło od braku wody zostały najsilniejsze krzaczki ale teraz już będę dbać o nie. A więc zostały 4x AK i auto cheese który jest największy z nich wszystkich chociaż AK ruszyły w górę szybko dzisiaj dostały piciu i nawóz w pałeczkach w ziemię na wega. miejscówka zdaje się być nieodwiedzana przez ludzi co mnie cieszy bo zastawiłem alarmy w postaci gałązek. No miejmy że teraz wszystko już pójdzie dobrze w upalne dni postaram się być 2x w tygodniu. A tu kilka fotek jak się sprawy mają:

Royal cheese:
IMAG0589.jpg


I reszta AKaczy:
IMAG0588.jpg


IMAG0587.jpg


IMAG0586.jpg


Chętnie przygarnąłbym jakieś nasionka auto bo zostało parę dołków po padłych roślinkach z 25 litrami ziemi każdy dołek... A szkoda tego nie wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
W związku z upałami znowu byłem podlać bo nie chce stracić już żadnej dziewczynki ;) i przy okazji za dnia zrobiłem parę fotek z lepszych perspektyw.

Royal Cheese:

IMAG0599.jpg


Akacze:

IMAG0595.jpg


IMAG0594.jpg


IMAG0593.jpg


No i jedno biedactwo nie wiem czy nie ***nie w kalendarz, staram się uratować chociaż wątpię w przetrwanie

IMAG0596.jpg
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Ok kolejny UPik odnośnie outdoorka wszystko póki co ma się nieźle krzaki dostają odpowiednio papu nie widać oznak niedoborów jak i przenawożenia. Ostro wyskoczyły w górę co mnie bardzo cieszy i zaobserwowałem kilka istotnych faktów na przyszły rok co do spota i słoneczka ;). Na początek standardowo

Royal cheese auto z 2 perspektyw.

IMAG0628.jpg


IMAG0627.jpg


Akacze:

IMAG0624.jpg


IMAG0623.jpg


IMAG0622.jpg


No i na koniec brzydkie kaczątko które przetrwało suszę i nie myślałem że przeżyje bo marnie wyglądała ale coś się ruszyło i wypuściła liście leży jak na treningu LST z własnej woli:

IMAG0625.jpg
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Kolejny UP i po słonecznych dniach trochę mnie zmartwiły poziomki gdyż zauważyłem trochę żółtych liści i nie wiem od czego to się mogło wziąć. Jak myślicie w czym tkwi problem ? zakwaszona gleba ? czy brak jakiś składników? Tak czy siak postęp cały czas trwa royal cheese już kwitnie i dostał pierwszą porcję plantonu K. Reszta dostała samą wodę gdyż muszę ustalić w czym tkwi problem. No to zaczynamy fotorelację z dzisiejszego wypadu.

Na początek jak zwykle Royal Cheese już na flo:

IMAG0645.jpg


IMAG0644.jpg


IMAG0643.jpg


No i akacze:

Nr.1

IMAG0638.jpg


Nr. 2

IMAG0640.jpg


Nr. 3

IMAG0641.jpg


A tu akacze w całości i puste dołki:

IMAG0648.jpg
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Ok kolejny tydzień mija więc odwiedziłem poziomki które mnie martwiły ostatnio nic się nie zmieniło więc stwierdziłem że to niedobory akacze dostały solidną dawkę biohumusa a roayal cheese planton k w dawce z opakowania + oprysk z ABC na różne piździorki i tym razem drugą dawkę dolomitu nie wiedziałem co dolega to postanowiłem użyć wszystkiego. Co do cheesa myślę że jeszcze z 2 tygodnie jak dopisze pogoda.

Royal cheese:

IMAG0660.jpg


IMAG0663.jpg


Akacze:

1.
IMAG0665.jpg


IMAG0671.jpg


2.
IMAG0670.jpg


3.
IMAG0668.jpg
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Witajcie nadszedł czas zbioru royal cheesa i przy okazji mała fotorelacja z pozostałych pełnosezonówek które martwią mnie cały czas żółtym kolorem. Co do akaczy proszę o pomoc bo leje biohumusa cały czas im a ciągle czegoś im brak. Co do zbioru automata obstawiam 30-40 gram po wysuszeniu topy mocno zbite i żywiczne wysokość krzaka po ścięciu 75 cm, ***ie w całej chacie aż ślinka leci.

Royal cheese:

IMAG0695.jpg


IMAG0696.jpg


Po ścięciu przed trimem:

IMAG0712.jpg


No i po trimie:

IMAG0717.jpg


A teraz akacze:

Nr.1

IMAG0699.jpg


Nr.2

IMAG0702.jpg


Nr.3

IMAG0704.jpg


I w całości:

IMAG0710.jpg
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
no to jestes niepowaznu taka bytel to ja lalem na 2 takie planty ,musisz poszukac jakis nazozik na weg i podlewac ,ja leje gnojowke z pokrzyw i skrzypu
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Powiem ci tak ciężko u mnie z takim produktem a może coś kupnego polecisz bo to raczej w grę nie wchodzi gdyż nie mam jak tego robić i wozić....
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
musisz poszukac cos tutaj ,duzo ludzi opisuje co gdzie i ile ja nie zabardzo pomoge bo nie stosuje takich zeczy
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Od ostatnich braków roślinki poczyniły duże postępy azofoska dała radę w 100% rośliny zrobiły się zielone i wystrzeliły w górę. Ostatnimi dniami pogoda nieźle dopisuje co 3 dzień muszę podlewać bo ziemia się robi jak pieprz. Mój faworyt w poprzednich UPach przeszedł do historii AK nr.2 wyskoczył i się cudownie rozrósł.
Kraczek nr. 1 mój były faworyt nie wiem dlaczego ale ma ostatnio oklapnięte liście co to może oznaczać ? czyżby umierał ? jakieś rady ?

Krzaczki ponumerowane w paintcie
IMAG0826.jpg


I obecny faworyt około 1.65 m
IMAG0827.jpg
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Mimo braku zainteresowania wątkiem chcę poprowadzić swoją fotorelację do końca. Po dłuższej nieobecności w tym temacie chciałbym zapodać parę fotek z obecnej sytuacji na spocie. Pełnosezonówki już są od jakiegoś czasu na FLO w związku że to stan na dzień dzisiejszy pytanie do was czy dadzą radę dojść przed przymrozkami ?

IMAG0910.jpg


IMAG0901.jpg


IMAG0904.jpg


IMAG0907.jpg


IMAG0908.jpg
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Powinny dać radę jeśli październik będzie ładny. Widzę, że masz ten sam problem co u mnie czyli niedobory PK.
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Powinny dać radę jeśli październik będzie ładny. Widzę, że masz ten sam problem co u mnie czyli niedobory PK.

Tak z tym się borykam od samego początku jeżeli chodzi o całe NPK na wegu i PK na FLO. Dzisiaj dostały planton K i właśnie szukam jakiegoś nawozu dolistnego, może mógłbyś coś polecić ? Co do tych niedoborów to powiem ci że uwarunkowane jest to glebą którą mam na spocie i tym że jest to na wzniesieniu czyli można powiedzieć że wszystko spływa w dół. Tej jesieni chcę się napracować i przekopać ostro takie 4x4m na glębokość jak się uda z 70 cm i zaprawić na zimę dużą ilością azofoski tak aby na przyszły rok było już cacy bo w przyszłym roku chcę zorganizować tam coś większego ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół