nasiona marihuany

[9x AK47 FEM] [1x Royal Cheese Auto FEM] [1x Amnesi K] [OUTDOOR 2015] Pierwszy OUT

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Witam serdecznie to będzie mój pierwszy OUT w życiu więc komentarze i pomoc chętnie się przyda. Oczywiście mam nadzieje że wszystko dotrwa do końca i będzie dużo jarania. Doświadczenie posiadam już małe po indoorach więc chyba najgorzej nie będzie. A więc tak mój spot znajduje się na górce pięknie wystawiony na słoneczko najbardziej na południowe słońce o wschodzie może być mały problem ale postaram się wyciąć krzaki. Następnie byłem na cudownych zakupach w ogrodniczych sklepach kupiłem ze 150 L ziemi którą wymieszam z ziemią na spocie, perlit 1kg , dolomit 10kg bo mniejszych nie mieli, kurzaka, obornik w granulkach firmy PLONAR ACTIVE, biohomus na vega i planton K na flowering. To by było chyba na tyle, pestki są już w papierowych donicach za tydzień może dwa wywalam je na spota bo co jak co jest późno już ale i tak temperatury potrafią spaść nisko... Co sądzicie o takim zestawie ?

9x FEM AK47 firmy Black Diamonds Seeds
1x FEM Amnesi-K firmy Kannabia
1x AUTO FEM Royal Cheese Automatic firmy Royal Queen Seeds zostało mi jedno nasionko z Holandii ;)

IMAG0499.jpg




IMAG0500.jpg



IMAG0501.jpg


No i już po ciężkich godzinach pracy ;) Nie polecam saperki ale spocik wygląda obiecująco moja kochana pomogła rozsadzić gałązki dla gęstszego cierniastego żywopłotu. Mam pełno odcisków i całe ręce od kolców ale mam nadzieję że warto było zadać sobie tyle trudu! Royal cheese już poszedł do ziemi bo go miałem tydzień na balkonie. Słoneczko co prawda zaszło za drzewa nieopodal o 18:30 ale większą część dnia będą miały słoneczko. Dookoła rozrzuciłem 1kg nawozu granulowanego o wartości jednej tony obornika dla zwiększenia zarośli, traw i tym podobnym. Zabrakło też ziemi ale na 7 dołków starczyło 150 L wymieszanych z miejscową ziemią. A tu efekt mojej pracy

IMAG0503.jpg


IMAG0506.jpg


IMAG0508.jpg


Powiem tak to moja pierwsza uprawa outdoor ale zawsze mnie kur***ko to fascynowało mógłbym siedzieć i oglądać poziomki cały czas ;) dodam jeszcze że spot jest na pochyłej górce te krzaczory są u góry a słońce dobiega z przeciwnej strony gdzie jest o wiele niżej, myślę że da to całkiem niezły efekt maskujący
 
Ostatnia edycja:

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
AK47 pelnosezonowe? jak tak to watpie zeby Ci doszla :p
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
AK47 pelnosezonowe? jak tak to watpie zeby Ci doszla :p

Myślisz że za mało czasu ? Czytałem dużo i z tego co się dowiedziałem będą znacznie mniejsze plony i tylko tyle.
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Mysle ze za pozno kwitnie i zadlugo, nie na nasz klimat ;) Jak bedzie ch***wy pazdziernik to ino na makumbe ja przerobisz :p

Nie dojrzale kwiaty= mniejsze plony, slaby towar, mniej zbity ,do tego nie pewny.

Wystartuj z jakimis pewniakami do tego, Passion #1 Maroc 2.0 kwitnie w 60dni a wczesnie zakwita w polowie wrzesnia/koncem zbierzesz calkiem dojrzale kwiaty ;)
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Mysle ze za pozno kwitnie i zadlugo, nie na nasz klimat ;) Jak bedzie ch***wy pazdziernik to ino na makumbe ja przerobisz :p

Nie dojrzale kwiaty= mniejsze plony, slaby towar, mniej zbity ,do tego nie pewny.

Wystartuj z jakimis pewniakami do tego, Passion #1 Maroc 2.0 kwitnie w 60dni a wczesnie zakwita w polowie wrzesnia/koncem zbierzesz calkiem dojrzale kwiaty ;)

Hmm może na przyszły rok zainwestuje w taki asortyment. W tym już mnie nie stać na żadne nasiona więc będę żył chociaż tym że są zielone i się pną w górę. Ale dzięki za rady. Niedługo wrzucę foty spota jak to się ma.
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
Mysle ze za pozno kwitnie i zadlugo, nie na nasz klimat ;) Jak bedzie ch***wy pazdziernik to ino na makumbe ja przerobisz :p

Nie dojrzale kwiaty= mniejsze plony, slaby towar, mniej zbity ,do tego nie pewny.

Wystartuj z jakimis pewniakami do tego, Passion #1 Maroc 2.0 kwitnie w 60dni a wczesnie zakwita w polowie wrzesnia/koncem zbierzesz calkiem dojrzale kwiaty ;)

co Ty opowiadasz? nawet jak nie zakwitnie wcześnie i nie dojdzie w pełni to strukturą topów i mocą przebije niejednego spleśniałego paska. Jesli sadzi dla siebie to niech leci może akurat wczesne feno trafi. Sadziłeś to ak 47 ?
Pakiet op jest tani i kijowy zarazem. Nikt mi nie powie że w pakiecie trafiaja się dobre krzaki. Same hermy albo luźne sativy których trzeba spalić 3 kostki haszu zeby cokolwiek poczuć.
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Znajomy sadzil , w srodku (20 okolo) pazdziernika byly przymrozki i scial z 20g suszu niezbitego , kopac kopalo w miare ok


Ale bedzie w ch*j slabsze ,mniej, i mniej zbite niz dojrzala, kapujesz ?:D

Jak to do scinki w polsce bylo by w listopadzie i to polowie jakby dobra pogoda byla :sunny:


Jak to jego pierwszy out, to lepiej zeby posadzil chyba pewniaka niz x....


Jak ty wyslales takie pestki to ktos takie dostal, niektorzy nie graja w chu*a i wszystko jest good ;)
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Jeżeli pytasz czy ja sadziłem to odpowiadam że nie. Gdyż to mój pierwszy OUTDOOR trochę późno ale na przyszły rok będę wiedział co i jak. Naprawdę się napracowałem i naczytałem a to co sadzę związane jest z moim budżetem gdyż nie mam za wiele kasy a chciałem mieć coś pewnego z seedbanków.
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Mały update odnośnie spota, komentarze jak zwykle mile widziane
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Powinno byc ok, z reszta Ty to powinienes wiedziec my mozemy tylko sugerowac

PS. Masz strasznie chude palce u nog oprocz najwiekszego :sunny: :D
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Wiedziałem że ktoś się tego przyczepi :D mam tylko 70 kilo to pewnie dlatego xD
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Przy czym pewnie z 2 metry wysokosci :D


Lec tam, kto nie ryzykuje szampana nie pije. Mysle ze jak zrobisz wszystko z glowa nie na wariata to wszystko pojdzie po mysli i te AK chociaz w 70% pokaza swoja klase ;)

Pokoj <peace>
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
co Ty opowiadasz? nawet jak nie zakwitnie wcześnie i nie dojdzie w pełni to strukturą topów i mocą przebije niejednego spleśniałego paska. Jesli sadzi dla siebie to niech leci może akurat wczesne feno trafi. Sadziłeś to ak 47 ?
Pakiet op jest tani i kijowy zarazem. Nikt mi nie powie że w pakiecie trafiaja się dobre krzaki. Same hermy albo luźne sativy których trzeba spalić 3 kostki haszu zeby cokolwiek poczuć.

Hahaha palaniee z OP, jest mocne :)
Nie wiesz to po co się odzywasz ?
Miałem w tamtym roku pestki z OP. Polecam
Trzymałem w tamtym roku krzaka, do połowy października października. Palenie było cud.
Po lufce, byłem dobrze porobiony. A pale dość długo i w ciągu.
Struktura topa, zbita....





PS. Mam podobnego spota na oku
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
Hahaha palaniee z OP, jest mocne :)
Nie wiesz to po co się odzywasz ?
Tak się skłąda że wiem. Wysadziłem mase op , swiss mixów , i innych pakietowych odmian. Wszystko szit. Jeżeli Ciebie takie krzaki satysfakcjonują to nic do tego nie mam. Posadź i udowodnij że się myliłem. :queen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół