nasiona marihuany

A'la shisha

Wyszukiwarka Forumowa:

Chanandler Bong

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2014
Postów
454
Buchów
0
Witam forumowiczów :)

Chciałbym Wam przedstawić prosty instruktaż jak wykonać fajkę wodną a’la shisha :) Na wstępie przypomne o bezpieczeństwie. Ze szkłem nie ma żartów! Rękawice i okulary to minimum

1. Na sam pierw potrzebujemy dwie butelki oraz miniszlifierkę (bez jej pomocy też sobie damy rade, ale zajmie to znacznie wiecej czasu)

Ja wybrałem jedną po winie a drugą po tzw granacie – czyli małą Łomżą 0.33
2. W większej (będzie to dzban z korpusem) zaznaczamy otwory w około 2/3 wysokości (pod wężyki) i w połowie butelki (pod zaworek/sprzęgło)

3. W mniejszej (cybuch) zaznaczamy linię cięcia

4. Następnie za pomocą miniszlifierki i tarczy diamentowej wycinamy otwory: w duzej butelce dwa (naprzeciwlegle) pod wężyki i jeden pomiędzy nimi usytuowany kilka cm niżej od pozostałych oraz odcinamy część małej butelki

5. Montujemy koncówke z papierem i szlifujemy ostre krawędzie

6. Teraz wężyki i sprzęgło/zaworek – potrzeba dwóch kawałków wężyka (polecam wymiar 6 x 1.5 długości około 60cm) i 4 korki od wina


7. Korki szlifujemy tak aby pasowały do otworów w dzbanie

a następnie wiercimy otwory na wężyki

8. W korkach montujemy wężyki i uszczelniamy klejem na ciepło/ zimno bądź sylikonem
9. W jeden z korków montujemy fifkę

10. Przygotowujemy szyjkę (proponuje połączyć ze sobą 3 fifki do tej jednej w korku– w jaki sposób? a no podgrzewając je palnikiem – wtedy szkło jest plastyczne :)



Przymierzamy wszystko na sucho


11. praktycznie gotowe :) zadbajmy o najbardziej czasochłonny etap – estetyka. Węże są przezroczyste i nie wyglądają specjalnie ładnie. Tutaj przychodzi nam z pomocą mulina i odrobina kleju ;) smarujemy wężyk klejem i gesto zwijamy

:)
a oto efekt

12. Cybuch i korpus psiknąłem z wierzchu czarną farbą w sprayu :) a do środka włożyłem 3 warstwy podziurkowanej foli aluminiowej
13. Łączymy wszystko w jedno całość i gotowe :D

PS. Fifki również robią za ustniki :)



Jeszcze nie testowana, czeka na kose z obecnego growloga ;) Pamiętajcie o bezpieczeństwie
 
Ostatnia edycja:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
No śliczne serduszko:) gratulacje pomysłu chęci i starannego wykonania
mam nadzieje, ze będzie się spisywała równie dobrze jak wyglada!!!

ha a jak zobaczyłem ta muline to przypomniały mi się czasy podstawówki...
agrafka przypięta do kolana i jazda robiło się bransolety na rękę :p
 

Chanandler Bong

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2014
Postów
454
Buchów
0
dzieks ;) nawijaniem muliny na rurki zajeła sie moja kobieta ;) mówiła ze sie jej podobało - bransolet nie robiłem, ale "zlecałem" ich wykonanie, bo faktycznie fajne były :D

Fajkę sprawdzę pewnie gdzieś za miesiąc, jak pójdzie kosa pod LEDy ;)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Hehe ahh te kobitki co byśmy bez nich zrobili:)
Jak będziesz już po testach daj znać jak się sprawuje bo wygląda naprawdę na pełną profeskę<peace>
 
U

Usunięty 58869

Guest
za pomysł i jakość wykonania poszedł mój głos :) trzymam kciuki za wygraną ;)
 

Chanandler Bong

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2014
Postów
454
Buchów
0
dziękuje :) bardzo miło z Twojej strony ;)

PS. jak tam czarna pantera podjada jeszcze kwiatki :p ?
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Musze kiedyś coś podobnego zrobić.

Wszyscy rozumieją, że jesteś nowy i chcesz nabić postów, ale żeby tak z przed dwóch i pół roku kotlety odkopywać to wręcz nie wypada i jest w złym smaku hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół