nasiona marihuany

Early Skunk 2.0 1x FEM , Easy Sativa 3x FEM by WOLF:)

Wyszukiwarka Forumowa:

funate

Member
Rejestracja
Paź 18, 2014
Postów
13
Buchów
0
Witam Wszystkich .

Zakładam fotorelację , ponieważ chcę się podzielić pasją z innymi pasjonatami jak i tak że udzielić kilku cennych rad jak i również uzyskać cenne wskazówki od bardziej doświadczonych pasjonatów .

Pozdrawiam .


1.Nasiona :

BREEDER : femaleseeds

Easy Sativa 3x FEM

Early Skunk 2.0 1x FEM

2. Nawozy :

WEG : Biohumus

FLO : PLANTON K


3. Planowany Trening : LST


4. Spot :

Spot znajduję się 2,5h z przysłowiowego buta dobrym tempem , mianowicie w górach naprawdę ciężko jest się dostać tam . Miejscówka zapewnia mi 12h promieni słonecznych .

5. Zdjęcie :

Stan na 11.05.2015r

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/82318/11_05_2015_Easy_Sativa~0.png

Rośliny mają 16 dni , są od samej pestki na spocie . Wczoraj dostały pierwszą dawkę Biohumusa czekam na efekty.

PS.

Następna fotka będzie 18.05.2015r .
 
P

prawie weteran

Guest
Pamiętaj ze PLANTON K ma teraz zmieniony skład, dali tam nieco więcej azotu Na FLO pomyśl o czymś innym w stylu PK polifoska albo florovit jesienny (NPK 2,5-6-7)
 
C

Convictus

Guest
To, że jest potas w składzie i nawet jeśli jest go dużo to nie przeszkadza to w ogóle na flo. Raz tylko jak przeglądałem jakiś sklep to spotkałem się, że producent napisał, że nie zaleca się dawania azotu na flo. Ale to spotkałem przy jednej odmianie, nie pamiętam nazwy. Ogólnie na forum były spory na temat azotu na flo itp, Rasluta raz się wypowiadał na ten temat, że na swoich krzakach nie zauważył różnicy miedzy obecnym azotem na flo a nieobecnym :D a już na bank podawanie P i K nie przyspieszy startu flo :D
 
P

prawie weteran

Guest
PK na pewno nie przyspieszy kwitnienia odrobinę azotu również za wiele nie namiesza Ale w tej fazie PK jest potrzebne do rozwoju kwiatostanu bardziej niż N który potrzebny jest do wzrostu weg.. każdej rośliny to jest oczywiste
 

funate

Member
Rejestracja
Paź 18, 2014
Postów
13
Buchów
0
Dzisiaj podczas przesadzania do dołków uszkodziłem korzenie i rośliny opadły.. Zdarzyło mi się to pierwszy raz ..

Jak myślicie przeżyją ???


Tak o to wygląda sytuacja rośliny mają 25 dni.

1. Easy Sativa 1x

2. Easy Sativa 1 x - Podwiązana

3. Easy Sativa 3x

4. Early Skunk

5. Easy Sativa



Podwiązałem je do patyka , podsypałem Dolomitem oraz podlałem 150% dawki Biohumusa .

Czekamy na efekty ...

Ps.
Zalecam ostrożność przy przesadzaniu .
 
Ostatnia edycja:

funate

Member
Rejestracja
Paź 18, 2014
Postów
13
Buchów
0
UP 14.06.2015 48 dzień

Foto


1. Easy Sativa #1

2. Easy Sativa #2

3.Easy Sativa #3

4. Early Skunk #1




5. Atak mszyc na Easy Sativa #3
 

funate

Member
Rejestracja
Paź 18, 2014
Postów
13
Buchów
0
Mały Up . Na Easy Sativa 3# wykonałem swój pierwszy Topping w życiu


foto :

1.

2.
Uszkodziłem odrost ale myślę że da sobie rade .
 

funate

Member
Rejestracja
Paź 18, 2014
Postów
13
Buchów
0
UP 25.06.2015

FOTO :


Easy Sativa 1#

Easy Sativa 2#

Easy Sativa 3#

Early Skunk



Tydzień temu dostały solidną garść azofoski i dolomitu a dziś podlałem je 1,5 L wody na krzaka . Pozdro
 

funate

Member
Rejestracja
Paź 18, 2014
Postów
13
Buchów
0
UP 02.07.2015

1. Easy Sativa #1
2. Easy Sativa #2
3. Easy Sativa #3
4. Early Skunk

Wszystkie pokazały preflowery . Proszę Foto jednego z nich
Early Skunk
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół