nasiona marihuany

Palenie w Czechach

Wyszukiwarka Forumowa:

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Panowie, czytalem duzo na tym forum o problemach Polakow z ogarnieciem zielonego w Cesko,

Za pierwszym razem 2dni myslalem jak tu sobie ogarnac, a tu wystarczy isc gdzies na rynek zapytac byle jaka osobe 15-30lat " Alocha, Travku na kolejke" co oznacza masz trawke za pieniadze i odrazu dostajesz.. za 200 koron garsc dobrego ziola ( nie skuna bo za skuna rzadaja za gieta 300 koron..) ale dobre ziele i to nie na gramy a wyciagaja pelne worki i laduja Ci pelna garsc topkow ;)


200 koron = nie cale 30zl ;)

Polecam przyjechac nawet na weekend wszystko tanie, a zarobki wieksze niz w PL.

koszt pociagiem intercity z centralnej Polski do np Pardubic jest to 180zl z przesiadka w Ostravie wiec nie drogo a za pare zl mozna tu urzadzic nie zly balet ;)
 

zaklinaczbetonu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
105
Buchów
1
ze znajomymi kminilismy 2 lata i rok temu nad wyjazdem tam ale jakos to sie rozplynelo z czasem ale bedziemy pewnie dalej kminic az sie wybierzemy bo sie oplaca jechac i zabawic tam :) a do tego niedaleko
 

RymLBZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2015
Postów
66
Buchów
0
Za rok odwiedze Hradec Kralove podczas HHK, myślę że prócz HipHopu znajdzie się bez problemu coś fajnego <joint>
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Byłem pare lat temu w Pradze (prześliczne) szedłem jakaś główna ulicą patrzę idzie na mnie jakiś Turek a przynajmniej z cery tak wyglądał (na pewno nie Czech) i już odrazu gadka marihuana, haszysz itp? Odmówiłem bo miałem swoje;)
Ale kobita się śmiała ze mnie, że mnie wyhaczyli z tłumu:)
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
W pradze jest bar chillout wchodzisz zamawiasz piwo podbija typ pyta cie czy cos chcesz jak nie zamuwisz piwa to nie podeje0dzie mialem gdzies do niego nr tel jak znajde do wrzuce :sunny: jeszcze jest w ostrawie tam sprawa wyglada lepiej bo maja pare odmian kolo mnie mam typa w czechach co zawsze ma swoje cala pilwnice slojikow xD a ostatnio obok niego ***li goscia z 30 kg czesi maja ale sie szczypia trochu z ujawnianiem sie wiadomo tamten sprzedaje za groszowe sprawy 70 zl za 10g albo sie zamienia za polski futer
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
o Trawe latwo, gorzej o PIKO ( metaamfetamina) ale tez idzie ogarnac ( na pewno latwiej niz w Polsce kazdego nielegala) :D
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
wrecz przeciwnie- latwiej prochy znalezc w pradze niz trawe.
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Jak tam mieszkasz to tak, ale zeby tak od razu Ci dali pikusia jak zapytasz to watpie, musialem poznac paru czechow aby skosztowac ich pikusia z Polskiej pseudoefedryny :D

Chociaz mozliwe, ja nie bylem w Pradze tylko na obrzezach Pardubic, a to jest roznica porownujac z centrum Pragi :sunny:

;)

---------- Post Zaktualizowany 17:44 ---------- Data pierwszego postu 17:43 ----------

Za rok odwiedze Hradec Kralove podczas HHK, myślę że prócz HipHopu znajdzie się bez problemu coś fajnego <joint>


O tak, na kempie to za fri nawet ryja u***iesz :D :D :D
 
C

chrabonszcz

Guest


praga godziny wieczorne murzaje stoją grupką na rogach kamienic. chcialem sie za outdara wymienic ale nie chcial tylko sprzedaja swoje.
krzyczal chyba 250-300 k za skuna, nie pamietam 2 lata minely.
patrza sie na ciebie i ssą zęby, wystarczy podbic.

turasy to z kolei jak mnei wdzieli koke chcieli wcisnąć, ja do takiego - "kenabiz?" ten tylko cos o koce odburknął.
ziomal na drugi dzien od kogoś haszyk zamotal wymianka za trawe ale tez cholera wie ile bo przyniósł gotowego patyka.

cześi też dilują na zasadzie murzajów, stoją i czekają. z wyglądu : elo ziomale jak tede
 

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
W pradze jest bar chillout wchodzisz zamawiasz piwo podbija typ pyta cie czy cos chcesz jak nie zamuwisz piwa to nie podeje0dzie mialem gdzies do niego nr tel jak znajde do wrzuce :sunny: jeszcze jest w ostrawie tam sprawa wyglada lepiej bo maja pare odmian kolo mnie mam typa w czechach co zawsze ma swoje cala pilwnice slojikow xD a ostatnio obok niego ***li goscia z 30 kg czesi maja ale sie szczypia trochu z ujawnianiem sie wiadomo tamten sprzedaje za groszowe sprawy 70 zl za 10g albo sie zamienia za polski futer

Nie no w pradze kupno piwa czy postawienie piwa dilerowi, głównie murzynowi to podstawa i obowiązek:)Wystarczy, że się przechodzi koło jakiejś knajpy z której ***ie zielskiem i z ogarnięciem tematu jest zero problemu:) Ja miałem polewkę jak mieszkałem w Czechach. Pracowałem wtedy w biurze i po 2-3 dniach pracy szedłem ze swoim szefem-czechem przez miasto na lunch i się zapytałem jak wygląda sprawa z coffeeshopami ten wyciągnął z kieszeni worek zielska i powiedział ja mam. Po pracy żeśmy się upalali a po tygodniu załatwiał mi zioło:)20g za 2000kc z reguły miał kilka odmian. Nie żeby tym handlował, sam jarał więc mi zmotał jak motał sobie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół