nasiona marihuany

Out 2015 by OutFarmer::Dużo ciekawych odmian ok[50]

Wyszukiwarka Forumowa:

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Witam. Zapraszam do mojej fotorelacji, będzie krótko zwięźle i na temat, do sedna.
Przewiduje ok 2 spoty na więcej roślin ok 20 na jednym i 10 roślin posadze pojedyńczo. Do życia budzimy takowe odmiany:
3x Master Sativa Fem od GGS [Konkurs- Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi]

4x Hash Plant x Easy Shaman Fem od GGS [ten sam konkurs co wyżej]

6x C99, 2x Pure ak, 2x Chemdog wszystko fem os od astor
C99:

Chemdog i Pure razem:

10x Andromeda reg od Rivi + 18x Out mix reg od spizgana swinka
te jaśniejsze to andromeda

4x Durban Poison fem Sensi Seeds [Durban powstały na genach od Sensi Seeds czyli prawdziwa sativowa jazda] os Cerber

4x Typhoon fem [Typhoon - dostałem tą odmianę 2 lata temu od kiciula jako tzw. szybką nordycką sative. Zakwita w lipcu i we wrześniu śmiało można kosić :) A co siedzi w jej genach ? Tego do końca nie wiem, próbowałem sie dowiedzieć czegoś m.in. na icmagu ale poza tym, że to Thai krzyżowana z czymś szybkim nic więcej nie wiem. Osobiście podejrzewam, że to "coś szybkie" to jakieś odmiany fotoobojętne, bo u niektórych zdarzały się sztuki autozakwitające.] os Cerber
[h=1] [/h]W czerwcu planuje jeszcze jeden spot na jakieś automaty.
Zdjęcia spotów niebawem, pozdrawiam
 

lilu

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2014
Postów
60
Buchów
0
nasionka już się moczą, teraz czekać na duże pały :D Powodzonka :)
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
nasionka już się moczą, teraz czekać na duże pały :D Powodzonka :)
Nabijanie postów. Twoja odpowiedz nic nie wnosi także oszczędź takich wypowiedzi.
 
C

Convictus

Guest
Nabijanie postów. Twoja odpowiedz nic nie wnosi także oszczędź takich wypowiedzi.

Ekhem, popatrz po innych fotorelkach jaka masa wypowiedzi nic nie wnosi to Ci oko zblednie. Swoją drogą Twój post moskit też nic nie wnosi więc nie wiem ocb :D

Do tematu: Dlaczego ziomeczku chcesz walić 10 roślinek osobno :p? Zgadzam się, że to mniejsza strata w razie "W" ale pomyśl, że do każdej z nich trzeba latać- tu się syt. komplikuje :p
 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Do tematu: Dlaczego ziomeczku chcesz walić 10 roślinek osobno :p? Zgadzam się, że to mniejsza strata w razie "W" ale pomyśl, że do każdej z nich trzeba latać- tu się syt. komplikuje :p

Powiem ci tak, te 10 roślin które będę sadził osobno będą rozrzucone w promieniu max 4km więc dla mnie to żaden kłopot, robie tak bo w tamtym sezonie skradziono mi planty które posadziłem w jednym miejscu, planty były w fazie weg więc ktoś musiał byc bardzo napalony, wole więcej pobiegac niż nic z tego nie miec, pozdrówki <peace>

Aha prosze moderatora o usuwanie postów nie na temat tak jak pisałem wyżej ma być zwięźle i na temat <lol>
 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Witam, up

Dzień 4 od wyjścia z ziemi, roślinki w prowizorycznym boxie zmontowanym dziś na szybkości, 3 dni stały na balkonie dlatego takie wyciągnięte, ale to nie szkodzi za 3 dni lecą na spota. Andromeda i out mix jeszcze na wacikach jutro idą w ziemie.
Możliwe że wybiore się jeszcze dzisiaj w plener to pokaże zdjęcie spota nr 1. Do następnego
 
S

SKL

Guest
Kolego jak posiedzą tak grupowo jeszcze trochę to z korzeniami będziesz miał meksyk :D
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
wez je poprzesadzaj zeby rosny osobno np lyzka ;)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Szkoda, nie bedzie wiadomo co je co.
 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
---------- Post Zaktualizowany 15:29 ---------- Data pierwszego postu 15:28 ----------

[/COLOR]
Szkoda, nie bedzie wiadomo co je co.

Spokojnie tak je wsadziłem że wiem co jest co :) za 2-3 dni lecą na spota tylko pogoda się poprawi

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Też mam Hash Planta u siebie w tym roku i czekam aż z ziemi wyjdzie, dostanie średnio naświetloną miejscówke no ale zobaczymy co to bedzie, tej indyjki jeszcze u mnie nie było, będe podglądał jak u Ciebie dorasta :) Pechy mam od Oriona i piszę on że HP rośnie optymalnie w niedoświetlonych miejscach więc zara zobaczymy czy będą pały czy pałką sie ***ne w łeb bo urosną anorektyczki :sunny:

ku**a nie doczytałem, ty masz Hash Plant x Easy Shaman, krzyżówke czyli troche co inne :freak:
 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Też mam Hash Planta u siebie w tym roku i czekam aż z ziemi wyjdzie, dostanie średnio naświetloną miejscówke no ale zobaczymy co to bedzie, tej indyjki jeszcze u mnie nie było, będe podglądał jak u Ciebie dorasta :) Pechy mam od Oriona i piszę on że HP rośnie optymalnie w niedoświetlonych miejscach więc zara zobaczymy czy będą pały czy pałką sie ***ne w łeb bo urosną anorektyczki :sunny:

ku**a nie doczytałem, ty masz Hash Plant x Easy Shaman, krzyżówke czyli troche co inne :freak:

Hash Planty będą na spocie gdzie będzie ok 7h słońca, zobaczymy jak będzie rosło :)

---------- Post Zaktualizowany 16:33 ---------- Data pierwszego postu 16:30 ----------

Kolego jak posiedzą tak grupowo jeszcze trochę to z korzeniami będziesz miał meksyk :D

Jeszcze dwa dni i wylatują, korzenie tak szybko na boki nie pójdą
 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
UP
Pogoda się poprawiła, a więc panienki poleciały na spoty
Spot nr 1 15 szt


Spot nr 2 5 szt

W następnym up pokaże cały spot nr 2
 
S

SKL

Guest
Będziesz przycinał gałęzie na 1 spocie? Jestem ciekaw jak tam ze słońcem będzie.
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
hehe ziomek łap buHa za organizacje w donicy :Dtak to wszystko spoko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół