nasiona marihuany

♥ Spot Samopas ♥ 50 ♂ Durban. Typhon , Master Sativa ,Hindu kush x Master Sativa , Hasz Plant x Master Sativa , Easy Shaman x Ambrosia ♥

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
♥ Spot Samopas ♥ 50 ♂ Durban. Typhon , Master Sativa ,Hindu kush x Master Sativa , Hasz Plant x Master Sativa , Easy Shaman x Ambrosia ♥

Spot Samopas .


Ziemia: Spotowa + Popiół + Saletra Amonowa + Saletrzak + dolomit .

Nasiona :Durban i Typhon Cerber, Reszta GGG .


Jak w tytule spot samopas , znaczy sadzimy i czekamy, możliwe kilka odwiedzin w celu dokonania LST i FIM,a reszte pozostawiam naturze no i sypnąć coś na Flow , zero podlewania pryskania itp przynajmniej na tym spocie ;) .

Teraz kilka fotek , sadzonki mają dokładnie 15 dni od kiełka wysadzone wczoraj , w uprzednio przygotowanej glebie na początku maja ;) inne spoty przygotowałem inaczej bo inaczej będą obsługiwane , ale to zostawmy , planuje dokładnie 3/4 odwiedziny nie wliczajac kosy .

Fotki;
Moja puszcza ;)




Spot :




Planciki ;












Na razie skromnie , lecz bedzie lepiej :)

Krym. ♂ + ♀ = ♥
 

krzciniak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2014
Postów
86
Buchów
0
planty już spoko, możesz ich przykryć butelką 5l, nie zaszkodzi a może uchronić np przed ślimakami. peace
 
D

DIABLO

Guest
pustelnik ty zakochany w Krymie jesteś ze mu serduszka w poście stawiasz?????nie to forum!!!!!!!!!!!!
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
planty już spoko, możesz ich przykryć butelką 5l, nie zaszkodzi a może uchronić np przed ślimakami. peace

Nie ucz spamera plantów sadzić ^^ butelki sie przydadzą ale na piątek bo mrozy zapowiadają :D
Też poszukuje jakiegoś spota na partyzantke.

Będe zaglądał
Z Fartem ;)
 
G

Guest

Guest
pustelnik ty zakochany w Krymie jesteś ze mu serduszka w poście stawiasz?????nie to forum!!!!!!!!!!!!

Jak zaczynamy piszemy z dużej ;) .

I proszę was o niepisania mi tu o ślimakach czy innych rzeczach mnie kompletnie nie interesujących , dziękuję .
 

Charles Lee Ray

New member
Rejestracja
Kwi 9, 2015
Postów
4
Buchów
0
Kiedy następna wizyta? bo tez mam takiego spota samopas tylko co innego rośnie, ja na swojego wbijam dopiero w lipcu ogarnąć. Powodzenia
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Jak zaczynamy piszemy z dużej ;) .

I proszę was o niepisania mi tu o ślimakach czy innych rzeczach mnie kompletnie nie interesujących , dziękuję .

Skoro planujesz tylko 3/4 odwiedziny to trzeba pospamować, żeby fotorelka była jak należy ;)

Ślimak porusza się ruchem pełzającym za sprawą falujących skurczów swojej niezmiernie umięśnionej części ciała, którą jest noga (u niektórych morskich przeobrażona w formę płetwy) oraz śluzowi wydzielanemu przez komórki gruczołowe. Ahh te ślimaki :D

taka ciekawostka o którą nie prosiłeś :)
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Podpisuj planty ziom, bo masz parę tych samych co ja i chcę porównywać z moimi ;) Dużo słońca życzę!
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Oł jeah !!! Jedziesz Malinaaa ciąąąągnieeeeesz !!!!!!! OS sponsorowany przez Cerber Seeds :sunny:

Bede paczał :*


EDIT:

Ale spamernia, ja ***e, 1h i 2 strony :freak:
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,219
Buchów
1,559
Krym mój kolego wspaniały ☺,trzymam kciuki i podziwiam co i jak ci bedzie rosło, forumowym slangiem zakończę, bez przypalu i aby do kosy :yeahh::yeahh::yeahh::yeahh:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
No wiadomo, trzeba popatrzeć :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
i pipa tłajlatów ni ma hehe.
to nie spam cerber to głos ludu :]
też siadam i pacze bo tajpany cerberowe i na moim poletku
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół