nasiona marihuany

7 sztuk Cheese Skunk Auto [ domowy ogrodek]

Wyszukiwarka Forumowa:

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Kobitki w ciagu ostatnich dni poszly w gore, 3 z nich pokazaly preflowery ;)

Wszystkie:
wszystkie.jpg


2 Cheesy ktore pokazaly plec:
prefowery1.jpg


prefowery2.jpg


Cream Mandarine ktora pokazala cipke:
prefowery3mandaryna.jpg


Tu jakis niedobor mysle ze przez ph, zostal sypniety dolomit ;) (w lewym rogu gwizek z blanta) :D

dolomit.jpg



I auto cheese mutant z z***anym stozkiem wzrostu idzie ostro w odrosty :yeahh:
autotoping.jpg




Jest progress :D
 

RymLBZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2015
Postów
66
Buchów
0
Ile już na oko dni mają twoje cheesy? Ja swoje sery już tydzień mam i są dosyć małe, ale mam nadzieje że wyje*ią mi niedługo, bo non stop mają słońce, a pogoda u mnie gitarka :)
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Około 40-44dni, przez ostatni tydzien urosly wiecej niz przez swoj caly zywot, kazdy kwitnie. Tylko mszyce mi opie****aja liscie i nie wiem co z nimi zrobic :p Ktos moze cos polecic? Potem dodam UPa ;)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Nazbieraj biedronek i spuść z łańcucha na te k***y mszyce :D gwarantuje ze zadziała :D
a tak poważnie to biegnij do ogrodniczego i kup środek na to łajno bo naturalnymi sposobami ciężko sie jest ich pozbyć
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
W moim przydomowym ogródku /nie na spocie <lol> / też pojawiła się plaga mszyc muszę lecieć po jakiś oprysk do ogrodniczego <shiza> bo będzie lipa z kwiatków ;<
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
No to UPik, rośliny są dużo większe od ostatniego upka, każda kwitnie oprócz cheesa po toppingu. Zapach ***any :smokee:

Zaczne od wszystkich na raz :

wszystkie~0.jpg


Teraz 2 największe z cheesów:
najwieksza1.jpg


najwieksza2.jpg



Średnia (3 cheesy takiej są wielkości ale wrzucę jednego fote ino ;) )
srednia~0.jpg



Ten mutancik po toppingu naturalnym ładnie leci w góre jako jedyny nie kwitnie :p

toping.jpg


Cream Mandarine AF który również puścił już włoski ;)

cream_nadarine.jpg



A Tu świeżo kiełkowane 1 Fast Sativa FEM , 3x Durban Poison REG ( może jeszcze 2 wyjdą z ziemii zobaczymy zawaliłem sprawe z kiełkowaniem zapomniałem o nich na gazikach które wyschły) :/

4maluszki.jpg



I 2 Easy Sativa REG powinno być 5 ale ten sam problem co u góry, może jeszcze wyjdą wczoraj wsadzane w glebe all ;>

easy_sativa.jpg




Myśle że automaty zbiore to sezonówki zaczną akurat kwitnąć ;)


Na spocie zostało 11 cheesów ( podobne do tych z ogrodka) i 4 Passiony #1 FEM które też się fajnie rozwijają :D

Pozdrawiam ;)
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Pięknie rosną :D może jakieś foto passiona ze spota? Na spocie cheesy też w doniczkach z tą samą mieszanką czy sadziłeś do dołków i coś zmieniałeś? :> ciekawe jaka będzie różnica w plonie tych z ogródka i ze spota <joint>
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Mysle ze te z ogrodka dadza mniejszy plon gdyz slonce pada na nie od 7 do 17, a na spocie od 7 do 20 +/- :D

Przy wizycie za tydzien wstawie fotki passionkow ;)

Ziemia tu i tam taka sama, na spocie dolki 15l (+/-) uniwersalna ph 5,8-6.5 a wszystkie zostaly podsypane dolomitem ostatnio :sunny:


Pokoj <peace>
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Myślałam, że te z ogródka mają zapewnione maksiumum światła a tu niespodzianka, spot lepiej oświetlony :D
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Wystaw na dach :D :D :D 100% słońca <lol> ile ja bym dała za możliwość postawienia takich doniczek w ogrodzie... a jeszcze więcej za zagospodarowanie całego foliaka w którym rosną pomidory,ogóry i papryczki :D
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Dach spadzisty :/ tak to by caly dach bylby zielony :freak:

Dzien sie wydluza slonce bylo zawsze do 17 okolo dzis juz do 17;30 ;)
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Jakiś balkon by stykł :D Ooo, zauważyłam, że też easy sativa wjedzie u ciebie :D jeszcze później niż u mnie, oby nam się poszczęściło i dały ładne plony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół