nasiona marihuany

7 sztuk Cheese Skunk Auto [ domowy ogrodek]

Wyszukiwarka Forumowa:

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Bodajze kazda okolo 20 dni (+/- 2dni)

A no, tak jest za***iscie, w 95% pewne palenie z kazdej sztuki, dogladanie na bierzaca zalatwianie ich potrzeb ;)

Pozdrawiam wszystkich growerow ;)

---------- Post Zaktualizowany 15:11 ---------- Data pierwszego postu 14:02 ----------

Dodam, ze ten mutant nie rosnie w gore, zrobil sobie naturalny topping, za to odrosty ida pelna para ;)
 

RymLBZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2015
Postów
66
Buchów
0
Jak tam twoje serki? Mam zamiar na weekendzie zamówić albo te cheeski x3 auto albo super skunk auto, może się przyłączę i będe miał od kogoś pobierać info na pierwszy out <coolpalacz>
Z czego te nasionka? :D łatwo kiełkują - 100% wychodzą?
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Pogoda slaba , niedlugo dodam foty.

Peski z ganjafarmer. Jak nic nie z***iesz to kielkuja 100%, 20/20 wyszlo tez z ziemii.

Teraz masz promocje 10 nasion za stowke fem cheese skunka wiec bierz opyla sie. ;)
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
no Ozik wreszczcie mi się przydałeś :D mam tak samo cheese skunki :D bedę bacznie obserwował....powodzonka!
 

RymLBZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2015
Postów
66
Buchów
0
U mnie to samo pogoda słaba, pada ciągle, narazie sezonówy Lemonki sobie wsadziłem na balkonik, potem od 3 czerwca ma być ładnie to na out pójdą razem z x3 cheeskami auto, które już zamawiam <peace>
W jakich donicach automaciki sadzisz?
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Jedna w 5l
Dwie w 6.5l
Jedna w 7-8l
Trzy w 10l wiadrach ( wsypalem 30l ziemii na dwa wiadra a i tak nie byly pelne) :D
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Oj zazdroszczę strasznie możliwości sadzenia przy domu :) cały czas możesz mieć je na oku i doglądać ile chcesz :D piękna sprawa.

/ pisałam już w moim wątku, daj znać na pw jak zrobisz trochę miejsca w skrzynce
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
No to maly up. Z pogoda cienko, tydzien bez slonca ( doslownie 0 slonca ) :/ Do tego przez przypadek zlamalem jednego cheesa wiec na jego miejscu rosnie Cream Mandarine tez AF.

Cos tam urosly....

Wszystkie:

marysia1~0.jpg



Srednia:

marysia2~0.jpg


Najwieksza:

marysia3~0.jpg



Cream Mandarine:

marcream.jpg




I Mutant, ktory ma uszkodzony stozek wzrostu i moge liczyc na nim tylko na odrosty i to tak nisko :/
mutANT.jpg



Pogoda sie poprawi to rusza, taka mam chociaz nadzieje :p


Pokoj <peace>
 
M

Muttley

Guest
Tez mam koło chaty 6 auto. 2 Blueberry 1 la diva i 3 ak plus +1 nn i 1 critical cheese 1 color mix, ale relke robie tylko z CC i NN
Jeszcze ruszą :) PZDR
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Tez mam koło chaty 6 auto. 2 Blueberry 1 la diva i 3 ak plus +1 nn i 1 critical cheese 1 color mix, ale relke robie tylko z CC i NN
Jeszcze ruszą :) PZDR

Musza :D

jeszcze na spocie 12 cheesow auto i 5 passionow ale tego nie prowadze fotorelki :D I cos jeszcze dojdzie do ogrodka z sezonowek, jakies Dutch Poisony i ES :D
 

mejdża420

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2009
Postów
177
Buchów
1
No no zasiadam z ciekawością, bo też cheesy mam zamiar niedługo wysadzać.Powodzenia!
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
No to czas na poranny,szybki UP ;)

Słońce świeci cały czas, jestem zadowolony. Jednak te w 6.5l zostały przesadzone do wiader 10l :D

3 Cheese Skunki i Cream Mandarine AF ( ta nie w wiadrze)

3cheesy2B_mandarynka.jpg


3 Cheese skunki po drugiej stronie ogrodu ( w tej małej doniczce Cheese skunk po naturalnym topping [mial z***any stozek wzrostu)

3_cheese.jpg



I losowy z cheesów ;)

jeden_z_cheesow.jpg




:D
 
Ostatnia edycja:

CzarneKwiaty

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2014
Postów
194
Buchów
1
I Mutant, ktory ma uszkodzony stozek wzrostu i moge liczyc na nim tylko na odrosty i to tak nisko :/
mutANT.jpg

Pokoj

Nagnij go. To Ci się opłaci. Zobacz, jak nagniesz to te odrosty będą normalnymi stożkami, a że jedynymi - najlepsza opcja!
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Czytaj wszystkie posty, już zostaly uciete te 3 liscie u gory z ktorych nie szly odrosty, za to odrosty z zdjecia co zacytowales ida pelna para (a z nich kolejne ;) ) :D
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
333
Buchów
13
Świetnie idzie, zdrowo te Twoje sery wyglądają. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół