nasiona marihuany

Zakończona Pomyślnie plantacja 9 Plantów

Wyszukiwarka Forumowa:

RastaCrasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2014
Postów
123
Buchów
0
Witam chciał bym podzielić się fotkami z mojego ubiegłorocznego outdoora było tam 9 roślinek w tym Passion #1 od Quakeminda oraz 1 Auto Viking Sativa (to ta różowa niestety została skradziona prawdopodobnie w dzień planowanej ścinki), reszta to no Name znalezione w worku z paleniem, wszystkie wykiełkowały, wszystkie okazały się żeńskie.
Nawozy jakie używałem to Biohumus i Plankton K i Florovit w dość małych ilościach jak na tyle krzaków użyłem po 1 opakowaniu.

Planty posadzone jak widać na fotkach w workach na śmieci, ogólnie polecam tą metodę gdy nie ma możliwości wykopania dołka, na przykład przez zbyt wilgotną glebę (błoto).

Wszystkie planty były w jednym miejscu (był to mój pierwszy outdoor) i mimo ze Automat mi wzięli reszta tam pozostała ( nie miałem jak ich przewieźć i gdzie) na szczęście udało się większość roślinek ściąć :)

Kolejnym problemem była pleśń część plonu musiałem wyrzucić przez właśnie pleśń. Ścinałem je w październiku gdy praktycznie cały czas padało.

Ogoolnie nwm ile mogło być tam palenia nie ważyłem tego ważne było, że jest i widziałem ile jest :spalony:

Starczyło na jakieś pół roku praktycznie codziennego palenia Blantów , Bonga Shishy i wszystkiego możliwe z czego można zapalić (oprócz lufki).

Ogólnie popełniłem parę błędów w tym roku będzie dobrze chociaż źle się zaczyna ( złamałem kostkę gdy nasionka już były w wodzie) ale da radę pozdro big Up Jak coć to pytajcie :))


Ps. Sorry mniej fotek małych roślinek, ale nie byłem w stanie wysłać tego wszystkiego.


A teraz czas na najlepsze czyli fotki














































Dla Rozluźnienia xD
 

RastaCrasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2014
Postów
123
Buchów
0
Lecimy dalej


























































To chyba ostatnie zdjęcia Sativki przed tym zanim ktoś ją zwinął









Sieeemanko teraz parę fotek z Trymowania



Niestety sam szczyt ( w tym wypadku jest to Passion#1) musiałem odciąć (co widać na zdjęciu) bo spleśniał.








Tu tez garść topów do wywalenia przez pleśń


No i to tyle ścinałem te topy które były gotowe, nie całe krzaki wiec zdjęcie ze ścinki to zaledwie jedno podejście. A było ich może z 10. Ostatni raz jak poszedłem ściąć resztki to już ktoś się przykolegował.

Ze ścinek zrobiliśmy ciastka 12h murowanej bomby ciężkiej do ogarnięcia :)
 

ar0grower

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2014
Postów
44
Buchów
0
lol jak bym widział swojego spota ,też sadzę w takich workach,narazie mam tam 3 durbany od oriona ,dojdą jeszcze automaty
5 Monster x c99 (auto) już mam i dokupie jeszcze z 5 automazarów chyba elo
 

ar0grower

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2014
Postów
44
Buchów
0
ja podlewam co tydzień , bo u mnie praktycznie co 2 dzień pada
 

Hamberg

New member
Rejestracja
Mar 16, 2015
Postów
3
Buchów
0
ładne krzaczory
Jakiej ziemi użyłeś sportowej, spotowej, czy pół na pół?
 

CzarneKwiaty

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2014
Postów
194
Buchów
1
ja podlewam co tydzień , bo u mnie praktycznie co 2 dzień pada

Ja to mam w tym roku kilka plantów na bardzo podmokłych terenach i ciężko tam się dostać w ogóle. Posadziłem w donicach z dziurami, drenażem etc. Mianowicie mam na myśli to, że jeżeli dołek wykopany pod planta, zalewa się wodą, to czy potrzebne będzie takie częste podlewanie...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół