nasiona marihuany

Przenosny trimer 12v

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
T

trivella

Guest
Witam chcialem pokazac jak latwo jest zrobic trimer niewkladajac w to ani grosza a oto zeczy ktore byly mi potrzebne do poskladania tego: wiaderko, stara paca do zacierania gipsu aby zrobic ostrze ,silniczek 12V z chlodnicy jakiegos rozbitego samochodu,i grubsza listewka ktora zostala pocieta na 3 czesci,aa i jestem jeszcze w poszukiwaniu odpowiedniej kratki z grila o waskich przerwach , ale do pazdziernika jeszcze daleko. wygoda tego przyszlego trimera bedzie morznosc podpiecia go do akumlatora od auta lub zaniesienia go na spota z akumlatorem(co by bylo niewygodne)
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Działa to w ogóle? Moja rada- zamiast ostrza daj kabelek i wywal te drewniane kantowniki, a zamiast nich zamocuj metalowe + obejma na całe wiadro.

Zaloże sie ze to co zrobiłeś jest whuj niestabilne.
 
T

trivella

Guest
dzialac dziala spokojnie morzna zrobic siekanom kapuste tym w tym momecie, tak jak mowisz troche niestabilne kiedy wlanczam wydaje sie ze ma odleciec dlatego na spud wiadra wkladam krazek pieciokilowy, jak mi sie uda to zrobie za pare dni filmik jak to tnie.

---------- Post Zaktualizowany 06:49 ---------- Data pierwszego postu 04:14 ----------

prubowalem teraz przeslac filmik 45 sekundowy ale pisze ze za duze( ktos wie dlaczego i czy wogule da sie przesylac filmiki?) Kai Greene mowisz o zamontowaniu kabla , z jednej strony bedzie bezpieczniejsze ale czy da rade?urzywales juz kiedys tej metody z kablem?
 
T

THCLORD

Guest
dobra ale mam pytanie jak to ma dzialac jak wentylator samochodowy ma okolo 1400 obrotow o ile pamietam to wydaje mi sie duzo za szybko wg moje co zrobile co ma okolo 170 jest za szybko i mysle jak to ograniczyc do jakis 75 wg mnie wtedy by bylo idealnie
 
T

trivella

Guest
nierozumiem im szybciej tym gorzej?niewiem ile ma obrotow ale powinien dac rade do obrabiania topow
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Obroty ma dobre, tylko musisz wszystko usztywnić i wywal ostrze i wstaw tam kabelek, będzie działać elegancko. Testowałem kiedys taki trymer.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół