nasiona marihuany

Roślina męska - kiedy gotowa

  • Autor wątku Para#normalni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
P

Para#normalni

Guest
Czy niektóre z tych otwartych bananków sypią już pyłkiem czy roślina jest jeszcze zbyt młoda? Płeć pokazała jakieś 2 tygodnie temu.

IMG_6024.JPG


IMG_6023.JPG


IMG_6022.JPG
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
jeszcze trochę dopiero otwierają szypułki
 
D

DIABLO

Guest
zaczną pylic gdy zupełnie otworzą kielichy kwiatowe.Od tego etapu, w boxie trwa to mniej więcej kilka dni(2-5) na out trochę dłużej.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Witam.
Trafila mi sie sezonowka regularna wsrod feminizowanych automatow ( mial byc tez automat :p ), moje pytanie brzmi:
Odwiedzam spota co 1,5 tyg, ile czasu potrzebuje meska roslina od pokazania plci by byla zdolna do zapylenia? Chodzi mi czy jest mozliwe ze np dzien po mojej wizycie pokaze plec i do czasu nastepnej wizyty zdarzy mi pozapylac reszte roslin? W ile czasu meska osiaga zdolnosc do zapylenia od pokazania plci?
 

Włuczęga

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
41
Buchów
2
Medalik, nie jestem żadnym ekspertem, raczej amatorem, ale w tym sezonie posadziłem sporo regularnych pestek, odwiedzam spota co tydzień i udało mi się wyciąć wszystkie męskie zanim rozwinęły jaja. Grunt to dokładnie oglądać rośliny :) Tylko pytanie co ten jeden regularny ma niby zapylić skoro reszta Twoich krzaków to automaty ? Moim zdaniem zanim w ogóle się określi to automaty będziesz miał już ścięte :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół