nasiona marihuany

Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta Polski 2015?

Wyszukiwarka Forumowa:

Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta Polski 2015?

  • Grzegorz Braun

    Głosów: 1 2.1%
  • Andrzej Duda

    Głosów: 1 2.1%
  • Adam Jarubas

    Głosów: 0 0.0%
  • Bronisław Komorowski

    Głosów: 0 0.0%
  • Janusz Korwin-Mikke

    Głosów: 15 31.9%
  • Marian Kowalski

    Głosów: 2 4.3%
  • Paweł Kukiz

    Głosów: 17 36.2%
  • Magdalena Ogórek

    Głosów: 0 0.0%
  • Janusz Palikot

    Głosów: 1 2.1%
  • Paweł Tanajno

    Głosów: 0 0.0%
  • Jacek Wilk

    Głosów: 0 0.0%
  • Bojkotuję z wyboru.

    Głosów: 0 0.0%
  • Nie chce mi się.

    Głosów: 1 2.1%
  • Mariusz Max Kolonko

    Głosów: 1 2.1%
  • Mariusz Pudzinowski

    Głosów: 1 2.1%
  • Pan Jezus

    Głosów: 7 14.9%

  • Łącznie głosujących
    47

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Szybka ankieta. Został tylko 1 dzień do wyborów. Jestem ciekawy jak będzie to wyglądało wśród społeczności forumowej.

Sorry guys, nie zauważylem wątku "wybory" w tym dziale, ale ankiety tam nie ma.
 
Ostatnia edycja:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Chciałem na B. Komorowskiego ale zmieniłem zdanie i wybieram Panią Prezez Paulinę Macutkiewicz.


Głosi te same niezmienne poglądy już od wielu lat, mam nadzieję, że Pani Prezes coś zmieni w tym kraju. Jedyny słuszny głos to głos na p. Macutkiewicz z partii MACUTKiEWiCZ. Nowoczesność i postęp! Wiem co mówię.
 
U

Usunięty 58869

Guest
nie wiem czy już cisza wyborcza ;) ale Kukiz lepiej by sprawdził się najpierw jako poseł, prezydent to reprezentacyjna funkcja gdzie znanie języka angielskiego to podstawa i wpływ wzrostu przedstawiciela ma wpływ psychologiczny...
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Cieszy mnie brak ciszy wyborczej na Haszu:) Ale czy to przestępstwo???:))))
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Głosujcie na ogórek :D fajna suka :D może Putin się w niej zakocha i wojny jednak nie będzie :D
oczywiśćie joke!
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Tylko durdas mówi jp 100% to za nim jestem! Lol to zart?? Nie wiem juz sam! Odpowiedz sam sobie. Zanizam w tym momencie poziom forum! Lol lol olo lo lo lwiem ale jp100% hehehe, lol
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Z ankiety mój głos ma Pan Jezus,bo potrafi zamienić wodę w wino:sunny,a poza tym ma dobre gadane oraz umie się poświęcić dla ludu
 
U

Usunięty 58869

Guest
głos poszedł na kandydata nr. 5 kto był ten powinien wiedzieć na kogo oddałem głos! Ważne zrobiłem zdjęcia mojego głosu w razie fałszowania wyborów...

Jak stałem na przystanku to podsłuchałem, że podobno długopisy w lokalach wyborczych mogą się łatwo zmazywać! Warto iść na wybory z własnym DŁUGOPISEM NIE OŁÓWKIEM ;)
 
U

Usunięty 58869

Guest
;) Z PISU jesteś <lol>

dlaczego tak uważasz... napiszę taki przykład z lat szkolnych z liceum - połowa ściągała na kartkówkach i innych egzaminach kombinowali to nie wierze teraz, że to śmieszne bez imienne głosowanie - nie można bardzo łatwo zmanipulować... Kiedy poniektórzy co nie mam dowodów chodzą poza prawem, a gdyby to normalny "szary człowiek" zrobił to dawno by siedział...
 
S

sub

Guest
dlaczego tak uważasz...

W komisjach siedzą ludzie związani z "wieloma" siłami - i patrzą sobie nawzajem na ręce.
Musieli by ze sobą współpracować.
To nie Rosja :).
Tu o manipulowaniu i .. etc: krzyczą ;) Pisiaki.

Zmanipulować - a i owszem - tyle, że wymaga to bardzo dobrej organizacji - rodem z nieco innych czasów.
Jak to leciało : nieważne kto głosuje: ważne kto liczy głosy ;)
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
To społeczeństwo jest bardzo niedojrzałe, nieufne, agresywne. To się ciągnie, jest na każdym kroku. Pojawia się brak wiary w jakiekolwiek możliwości zmiany, brak poczucia możliwości utworzenia wspólnoty, a wewnątrz wspólnoty, dość różnorodnej, więc i skłóconej, kompromisów.

Jest bardzo skrajnie, dużo napięcia, poczucia zagrożenia. Zła gra z dobrymi minami. Trochę na przeczekanie. Może "ktoś coś" zmieni. Najlepiej z zagranicy, bo tylko tamci nie czują tego do siebie, co my - skrajnej nienawiści.

Pewien osobnik śpiewał, że to dlatego, że nie ma słońca. Ale milion wyjechał do kraju, gdzie to słońce ciągle za mgłą lub mżawką i zelżała im "polskość" we krwi. Ale nie w stosunku do Polaków i Polski... Zabawne to jest.

Duży kraj, niebrzydka geografia, sporo zdolnych ludzi, ciekawy język (jedna z najtrudniejszych gramatyk na świecie!)(co, ku**a, widać), tylko wieczny brak dobrego zarządcy.
 

Kai Greene

&#23567;&#36040;&#23020; &#21313;&#38754;&#22475;&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Kiedy sa wyniki?
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Nie wierzę że ludzi głosuję na takiego kogoś jak Duda czy Komor.....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół