nasiona marihuany

Kiełkowanie nasion marihuany 100 % skuteczności.

Wyszukiwarka Forumowa:

Illumipłaci

Banned
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
376
Buchów
8

KIEŁKOWANIE NASION MARIHUANY

(nigdy nasiono które było dojrzałe mi nie wykiełkowało)


Pytanie czemu nie używam chusteczek lub wacików do kiełkowania nasion konopi indyjskiej? Otóż jestem zwolennikiem wrzucania dużych kiełków do doniczki a dla mnie jednym z minusów używania chusteczek jest to,że gdy z nie spodziewanych powodów nie możemy podlać chusteczek to gdy wyschną a zwykle wysychają po 24h w temp pokojowej to zabiorą wilgoć kiełkom i uschną szybko.Drugim minusem jest to,że kiełki wbijają się w chusteczkę i trzeba ostrożnie jest wyjmować bo łatwo jest je uszkodzić a w wacikach to zawsze jakiś uszkodziłem.

Postanowiłem więc opracować swój własny sposób na Kiełkowanie nasion konopi i udało mi się,od kilku lat nigdy nie zmarnowałem nawet jednego dojrzałego nasiona.


1. Krok,przygotowujemy kieliszki do których wlewamy wodę z kuchni (kranówkę) i wrzucamy nasiona marihuany lekko pukając w nasiona kilka razy aby się zanurzyły na kilka sekund a następnie wypłynęły.

Tak to ma wyglądać,i pamiętajcie o jednym,gdy minie 24h i z ciekawości będziecie sprawdzać czy kiełki już są to NIE WOLNO dotykać nasion bo opadną na dno a to już będzie błąd.




2. Krok 48h po wrzuceniu to już od was zależy czy pójdą do ziemi czy nie bo efekt jest już satysfakcjonujący



3. Krok 72h-96h od wrzucenia do wody sieję w ziemi.



Plusy tej metody kiełkowania


*Mój sposób ma sporo plusów gdy kiełkujemy dużą ilość nasion,gdyż ja osobiście zapisuję w zeszycie nr 1,2,3,4,5 itd i do każdego numeru przypisują odmianę,zapewnia to wygodne oznaczenie roślin gdy są w doniczkach i następnie na spocie.

*Następnym plusem jest to,że nigdy nie będzie trzeba stosować na ziarnach precrushingu ,przy którym łatwo uszkodzić pestkę gdy użyjemy zbyt dużo siły.

*Kolejnym plusem jest to co wspomniałem wcześniej na początku porównując do sposobu przy użyciu chusteczek,gdy np wylądujemy na dołku lub trafi się jakiś urlop to śmiało można wyjeżdżać bo nie trzeba dolewać wody.


Minusy tej metody kiełkowania:


*NIEMA



Pozdrawiam ekipę i myślę,że pomogę tym tutorialem wielu osobom zaoszczędzić dużo sosu bo zdarzało mi się zdenerwować jak nasiono za 20 pln nie wykiełkowało...
 

zaklinaczbetonu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
105
Buchów
1
Napewno sprobuje tego patentu gdyz moje nasiona nie chca cos kielkowac na chusteczkach i troche mnie to bulwersuje gdyz na 6 wykielkowala poki co jedna i jest w ziemi a teszta nadal próbuje kielkowac
 
S

SKL

Guest
W sumie też spróbuję, a co mi tam. Lepiej tak niż jak kiedyś wypiwszy zalałem gorącą wodą z czajnika :D
 

bombowiec343

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
32
Buchów
1
Ja raz zamiast najpierw napełnić kielon to wrzucułem tam pestki i gdy woda przy***ała w dno to pestki wyskoczyły i poleciały z nurtem :lol3:
 

LepszyŻbik

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2015
Postów
153
Buchów
86
Odznaki
3
Wypróbuję ten patent na automatach które niebawem zamierzam kiełkować,nie mogę dawać bucha bo ci się należy konkret buch za ten temat.:yeahh:

Pozdro
 

zaklinaczbetonu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
105
Buchów
1
Wrzucone juz 2x swiss mix x maroc zobaczymy za 2-3 dni jak z ta metoda:) dam znac :)
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Już testuje 3 auto. Jak wyjdzie to się pochwalę.
Koniec z chusteczkami? Dla mnie bomba.
 
G

gość

Guest
Ja raz zamiast najpierw napełnić kielon to wrzucułem tam pestki i gdy woda przy***ała w dno to pestki wyskoczyły i poleciały z nurtem :lol3:

To najlepsze, co tu ostatnio na forum wyczytałam! :lol3::lol3::lol3:
 

WhiteGrower

Active member
Rejestracja
Lip 17, 2014
Postów
40
Buchów
0
Za***iste ! Całe życie myślałem, że musi być wata bo w samej wodzie kiełki po prostu nie wyjdą. Także patent mega
 
A

Azael

Guest
Jak pesta do kitu to choćbyś moczył w nektarze z ambrozji Twoja metoda nie pomoże.
Jak pierwszy raz kiełkowałem to mi się nie chciało fatygować z watą i też wrzuciłem do wody.
Wydawało mi się to tak oczywiste, a jednak takie nie jest.
 

iRy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2015
Postów
146
Buchów
0
Ja robię test na 15 x auto ak 47 i 2 x auto mazar.
 

Illumipłaci

Banned
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
376
Buchów
8
Jak pesta do kitu to choćbyś moczył w nektarze z ambrozji Twoja metoda nie pomoże.
Jak pierwszy raz kiełkowałem to mi się nie chciało fatygować z watą i też wrzuciłem do wody.
Wydawało mi się to tak oczywiste, a jednak takie nie jest.

Oczywista oczywistość,pisałem,że jak puste albo niedojrzałe to wiadomo nic wykiełkuje.


Dodam jeszcze do tematu,że na trzecim zdjęciu możemy zaobserwować najmniejszy kiełek w kieliszku nr 4,moim zdaniem to ziarno miało twardszą skorupkę i na chusteczkach musielibyście zastosować precrushing lub poczekać kilka dni dłużej.

Pozdrawiam
 

pojebanyTALIB

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
802
Buchów
5
Zawieś na kieliszki gazę poskładaną tak aby pestki nie przeleciały, a sionko poza kłem pujdzie w górę, bez babrania gotowa sadzonka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół