nasiona marihuany

Ocena sprzętu, czy wszytko spasuje i czy niczego nie brakuje

Wyszukiwarka Forumowa:

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Witam, złożyłem sobie taki sprzęcik, i mam pytanie, czy coś do wymiany ?, czy coś nie spasuje ?, czy czegoś mi brakuje ? czy wszystko się zmieści ? czy może większe donice 25l ? oceńcie proszę ;]

GROWBOX - HOMEBOX WHITE EVOLUTION Q120 PAR+ 120x120xH200CM
WENTYLATOR WYLOTOWY - WENT. KANAŁOWY 2-BIEG. Z REG. TEMP. I OBROTÓW FI 160MM 467/552M3/H
WENTYLATOR WLOTOWY - WENTYLATOR KANAŁOWY FI 100MM 100M3/H (jeżeli za duży hałas to coś innego albo lepsza opcja bez ?)
2 X TŁUMIK - TŁUMIK AKUSTYCZNY MIĘKKI FI 160MM L=100CM
FILTR WĘGLOWY - ECONOMY FI 160MM H400MM 475-620M3/H
ZASILACZ - 600W, Lumatek Cyfrowy . Najlepszy zasilacz cyfrowy na rynku, Posiada regulację z 600 na 660w
ŻARÓWKA - Lumatek 600W DUAL HPS
ODBŁYŚNIK - Wing 97% / 55X38cm + Spreader
PROGRAMATOR - CZASOWY CYFROWY LEXTON
MIERNIK - TERMO/HIGRO / STACJA POGODY / PROHYGRO MEDIUM
NAWILŻACZ - ŻABKA 4L + ELEKTRONICZNY REGULATOR WILGOTNOŚCI RT-2C RH
OGRZEWACZ PARABOLICZNY ROMANSON 600W/2000W + REGULATOR TEMPERATURY RT-2
CYRKULACJA - 2 x WENTYLATOR CYRKULACYJNY Z KLIPSEM GARDEN HIGHPRO 7.5W
CO2 - WŁASNEJ PRODUKCJI LUB TABLETKI CO2 NO MERCY
9 X DONICZKA KWADRATOWA - DONICZKA KWADRATOWA 18L NERO / 30.5x30.5xH30.5CM
9 X PODSTAWKA - PODSTAWKA KWADRATOWA POD DONICZKĘ 18L NERO


wyszło 3900zł ale myślę że zestawik marzeń i warto prawda ? ;)
 

Ryy

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2015
Postów
100
Buchów
0
Bardzo dobry zestaw - raz się szarpniesz i będzie na lata.
 

AltecLansing

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
186
Buchów
1
Zestaw kozak. Wlotowy bym zostawił, w porównaniu z całością kosztuje tyle co nic a zawsze to masz jakieś "widełki" w regulacji cyrkulacji. No i nawilżacz... nie wiem co jest ta żabka i jaką ma wydajność.
pozdrawiam
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
hmm niby wszystko fajnie i jeżeli masz hajs na wypie****anie mówię tu o np WENTYLATOR CYRKULACYJNY Z KLIPSEM GARDEN HIGHPRO 7.5W który kosztuje 120zł prawie to ja ci powiem, że mam mieszający cichutki nawet nie za połowę tej ceny ;d

nie wiem ale jak na moje to doniczki chu**we po co jakieś NERO jeżeli np masz ten hajs o którym mowa wyżej to nie myślałeś o airpotach? może kup tańsze wentylatorki to będzie na takie doniczki ja ci powiem żałuję bo widziałem, żę jednak jest spora różnica zwykła vs airpot

chyba tyle ode mnie ;)
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
a ja nie widzę żadnej różnicy między airpotem a zwykłą doniczką w tym samym boxie na tej samej odmiane
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
A gdzie ph,ec metr ? ogólnie to dużooooo jeszcze brakuje
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
tak dużo brakuje że aż dwie rzeczy wymieniłeś bez phmetrów można się obejść od biedy
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
jak masz kase i miejsce to wez wiekszy zestaw odrazu,apetyt rosnie w miare jedzenia a jak juz plakac to za cos konkretnego nie jedna lampe,no chba ze nie masz waronkow to ten co wybrales jest ok,ph i ec metry bardzo przydatna sprawa.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
@AltecLansing
zwykła żabka z allegro 5L, do nawilżania dla maluchów, mam po siostrze, to nie muszę kupować,tu nie chodzi o koszt tych widełek, tylko o decybele :p

@Piwniczy_Farmer
myślałem o airpotach, ale to nie jest opcja dla mnie, lubie sam dbać o krzaczki , poza tym ten baniak zajmuje w ch*j miejsca :p

@krysek26
raczej będę lał tylko organiki, wiec ph powinno byc k, w razie w, sie dokupi, a ec metr - nie wiem pomysle.

@FidelGastro
na kawalerke 1.44 w sam raz ;D, wiekszy namiot, wieksze koszty utrzymania, wiekszy przypal.
 

GROW LOVER

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
218
Buchów
0
siemka, troche odkopie ale wlasnie się zdecydowalem na ten sam box i mam pytanie, czy roznica jest zauwazalna? tak jak w opisie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół