nasiona marihuany

25c NBOMe pierwsza przygoda z psychodelikiem

Wyszukiwarka Forumowa:

tribek

Member
Rejestracja
Mar 19, 2016
Postów
12
Buchów
0
Nbome jest szalone nigdy nie gustowałem w nich
za to DOC jak najbardziej jeszcze jak b3 vendorował
 

Snow9

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2014
Postów
70
Buchów
0
Także polecam od siebie lsd, grzyby oraz czyste mdma korzystałem z tych substancji kilkanaście razy i nigdy nie miałem problemów fizycznych. Substancje można zamówić także na rynkach w darknecie poprzez TORa, używając bitcoinów, dla mnie to jedyne pewne źródło, ewentualnie w krajach gdzie substancje są legalne, osobiście nigdy bym nie zażył lsd kupionego od kogoś w polsce. Pozdro i kosmicznych tripów ;D
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Nigdy nie gustowałem w rynku RC, próbowałem tylko i wyłącznie popularnych tryptamin: 4-AcO-DMT oraz 4-HO-MET

4-AcO-DMT zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie substacja bardzo słabo wizyjna, ale za to mentalnie działa pierwszorzędnie. Natomiast 4-HO-MET jakoś specjalnie na mnie nie podziałał, taki cukierkowy psychodelik. Jako analog psylocyny nie umywa się do grzybów. Choć szczerze mówiąc przyczyny mogły być rózne bowiem tesowałem tylko jednokrotnie w dawce 33 mg

Fenyloetyloamin syntetycznych nigdy nie próbowałem. Trochę żałuję, że nie spróbowałem 2C-P, sporo osób zachwalało i spotkałem się raczej z samymi pozytywnymi opiniami na temat tego fenyla. Szkoda, że juz jest niedostępny przynajmniej ja nie mogłem nigdzie znaleść.

Jestem zwolenikiem naturalnych psychodelików, zakorzenionych w kulturach i sprawdzonych przez tysiąclecia tym samym bezpiecznych. Kręci mnie cała ta otoczka szamanizmu, antroplogii, etnobotaniki.

Ps. Po zmianie ustawy 25c-nbome jest nadal legalne? Można bez przeszkód dostać u vendorów?
Już od dawna noszę się zamiarem spróbowania jakiegoś syntetycznego fenyla?

Może ktoś poleci jakąś sprawdzoną psychodeliczną syntetyczną fenyloetyloamine?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół