nasiona marihuany

LST Secret Pot - zrób to sam/sama

  • Autor wątku Para#normalni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
P

Para#normalni

Guest


NIESKOMPLIKOWANA ZAGRYWKA FIZYCZNO-PSYCHOLOGICZNA

LST secret pot
Untitled_2~0.jpg


Polega ona na uprawianiu rośliny Cannabis sativa poza zasięgiem wzroku sąsiadów lub przechodniów, przy zastosowaniu techniki LST układając roślinę za doniczką.


Dodatkową zaletą takiego umieszczenia rośliny w donicy jest łatwe podlewanie podczas uprawy SOG/ScrOG w boxie!


REK.jpg


Skomplikowane?

Nie, zrób to sam/sama!

FIRST.jpg


TOOLS.jpg


POT.jpg


TNIJ.jpg


NIER.jpg


TAK.jpg


WS.jpg


FRONT~0.jpg


BACK~0.jpg


thep.jpg


Easy Peasy!

That2Bs2Ball2Bfolks2Benjoy2B_29549b1552e841cadaff796f509cff00.jpg


all-1024x640.jpg
 
Ostatnia edycja:

wojak12

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2015
Postów
60
Buchów
0
nie czaje... po co tak dawać planta na bok jak i tak in pojdzie w góre i będzie widoczny... i pozatym genialnie że robisz zdjęcia dziecku z logiem #...
 
P

Para#normalni

Guest
Kiedy roślinę zacznie się przypinać do ziemi nie wyrośnie powyżej donicy.

Taki jest mój zamysł i mam zamiar go przetestować w tym sezonie w uprawie OUT oraz w uprawie na siatce IN.

image.jpeg


A dziecko nie ma numeru PESEL na czole.
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
By-zy-dura z tym boxem ;)
Jak dla mnie miejsce w boksie to również powierzchnia wiec dla mnie to marnotrastwo powierzchni a po drugie ile ziemi Ci wejdzie do 10 litrowej doniczki? 2? Śmieszne

Co do tej doniczki na polu to juz pomijając ilość ziemi to krzak i tak się rozrośnie o ile nie skarlowacieje w takiej ilości medium i tak go bedzie widac i tak;)

Prekursor to z Ciebie nie jest jak dla mnie choc mogę się mylic z Kopernika tez się smiali ;)
 
P

Para#normalni

Guest
W tej donicy jest 15l ziemi. Chciałem się pobawić w ten sposób, dlatego nie wybrałem 45l donicy. Chcę tylko sprawdzić mój pomysł.

Do mojego boxa będzie pasowało. Ma 60cm głębokości, a 120 szerokości. Oświetlenie: Lampa HPS po środku, więc boki nie będą dobrze oświetlone.

DISCLAIMER:
W konkursie biorę udział dla hecy, nie jest to konstrukcja warta 3zł! Mam nadzieję, że komuś to pomoże lub podsunie inny, innowacyjny pomysł. Proszę o nie mieszanie mnie z humusem! Have fun to all!
 

CzarneKwiaty

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2014
Postów
194
Buchów
1
Ciekawi mnie jak to się sprawdzi w praktyce. Czy to ma w ogóle sens?
Pomysł dość innowacyjny, na forum czegoś takiego jeszcze nie było. W takim razie będziemy musieli trochę poczekać na rezultaty...
No to udanego grow.
 
G

Guest1133

Guest
Kiedy roślinę zacznie się przypinać do ziemi nie wyrośnie powyżej donicy.

Taki jest mój zamysł i mam zamiar go przetestować w tym sezonie w uprawie OUT oraz w uprawie na siatce IN.

image.jpeg


A dziecko nie ma numeru PESEL na czole.



no wlasnie main lining tylko inaczaej tez tak chcialem zrobic :D na in właśnie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół