nasiona marihuany

Ktora burza kwiatow bo jest kilka ?? od substrala

Wyszukiwarka Forumowa:

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
witam all kupilem dzis burze kwiatow balkon osmocote w granulkach ale jego raz sie tylko stosuje i uwalnia sie on przez pol roku ale chyba to nie ten i chodzi o burza kwiatow od substrala magiczna sila nawoz do pelargoni ? kto sie zna na NPK prosze o porade bo musze za chwile zamowic przez internet bo ten pierwszy co wymienilem chyba sie nie nada, chce burze bo pisza ziomki ze lepsza niz planton k
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Burza lepsza ale dupy nie urywa.

Canna PK 13/14 na FLO najlepsza i już wydaj lepiej na nią mamone a nie sraj się z półśrodkami.
 
Z

Zenon

Guest
Ładować kasę bo zagraniczne? Po co marnować. Kup trypack od biobiza i masz całe grow za grosze.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
cana srana naciągacze i tyle :D i ciężko wypłukać psuje lekko smak jakoś mi nie przypadły nawozy od canny do gustu już wole zapłacić mniej i kupić biobiz

a co twojego pytania to kup
[h=1]SUBSTRAL_MAGICZNA SIŁA_burza kwiatów_balkon_200 g[/h]
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Faktycznie za grosze.. Jeden pies... 3pack chodzi po 45 zł. Masz 750 ml nawozów.

Canne pk 13/14 1L kupi za tyle samo. Natomiast nawóz na weg można dostać po 5zł za litre.

Target - balkon i dom NPK 7-3-5 1L - 5 zł w Auchan...
Razem 2 litry nawozów za 50 zł. Po litrze na weg i litrze na flo.

Co ma marnować?

---------- Post Zaktualizowany 18:38 ---------- Data pierwszego postu 18:35 ----------

cana srana naciągacze i tyle :D i ciężko wypłukać psuje lekko smak jakoś mi nie przypadły nawozy od canny do gustu już wole zapłacić mniej i kupić biobiz

Jak każdy mineralny nawóz... płacisz mniej? Jesteś pewien?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
sam pk nie wystarczy...
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
No oczywiście, przecież jak będzie lał samo pk 13/14 to zbierze z niej ledwo pół grama... choćby nie wiadomo jak duża była...
 
M

Mielny

Guest
Ja mam substral burza kwiatów do pelargonii z npk 10-30-20 więc za***ioza :)
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
To nawóz interwencyjny - mocny i należy uważać, żeby nie narobić sobie kłopotów. Ogólnie jest całkiem w porządku, tylko nie można z nim szaleć.
 
M

Mielny

Guest
Wiem, że wydłuża kwitnienie bo takie jest jego zadanie i nawet pise na opakowaniu : wydłuża kwitnienie i zwiększa ilość pąków. Ja osobiście wypróbuję i myślę, że w odpowiednim momencie po prostu przestanę lać i sama woda, to raczej przystopuje i ładnie dojdzie, ale zobaczymy.
A może wypowie się ktoś jak go używać, ew. z czym mieszać w fazie kwitnienia itp.
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Też polecam Substrala do Pelargonii ale tak jak pisze leniwiec uważajcie z dawkami bo kur***ko popali.
To mocny nawóz.
Stosowałem w tamtym roku na out i jestem mega zadowolony.

Stosuj dawki tak jak zaleca producent na opakowaniu i będzie dobrze.
Z wodą mieszaj :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół