nasiona marihuany

Ośmiocybuchowa rewolwerowa fajka rastamana :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Snuff

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2013
Postów
195
Buchów
0
Cześć.


Oto tutorial do zrobienia rewolwerowej 8-cybuchowej fajki rastamana (super do wypowiedzenia) :D:jaraczz:
By nabić raz a palić 8 razy

Potrzebna do tego celu jest tokarka do drewna lub super zdolności manualne ale wierzę w was :D
Do tego wiertarka, długa śruba, nakrętka motylkowa, drewno i trochę czasu, w moim wypadku dzień.

Ja pierwszy raz odpaliłem starą tokarkę która leżała gdzieś pod stertą gratów, nie wierzyłem w to, że działa a jednak :D

Więc zaczynamy:

Mocujemy nasze drewno w tokarce (w moim przypadku jest to chyba suchy klocek jesionu).



Formujemy z tego walec o średnicy naszej fajki (w moim przypadku ~8cm)


Szlifujemy:


Zaznaczamy miejsca cięcia i robimy ewentualne wzorki :)



Mamy uzyskać z tego 3 części, 2 grube i jedną cienką.



Zaznaczamy symetrycznie miejsca na nasze cybuchy


Wiercimy cybuchy i otwór w warstwie cienkiej do otwierania akurat jednego cybucha. W trzeciej warstwie robimy otwór na rurkę (ustnik) i wielki otwór.



W międzyczasie robimy rurkę pod ustnik:


Wkręcamy śrubkę – tak to ma wszystko wyglądać:



Efekt końcowy:









Zasada działania jest prosta, odkręcamy śrubkę i wyciągamy cienką warstwę, nabijamy nasze 8 cybuchów, zakładamy cienką warstwę i zakręcamy śrubkę, Odpalamy i palimy, gdy jest nam mało to luzujemy śrubkę i lekko przekręcamy cienką warstwę odsłaniając kolejny cybuch i palimy :D
Gdy znów poczujemy, że potrzebujemy kolejnej dawki to powtarzamy czynność…

Fajnie też na 4 palić po dwa cybuchy albo we 2 po 4 :D

Powodzenia w budowie :D
 

Ktoś.tam

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
183
Buchów
0
świetnie się prezentuje! nigdy nie używałem tokarki, lecz ją posiadam na pewno wypróbuje musi być to jesion??. Mam dla Ciebie pomysł wiem, że już wykonałes 3 prace, ale może spróbowałbyś zrobić GRINDER Z DREWNA? coś czuję, że z Twoją ręką byłby to udany projekt z chęcią bym go odzwierciedlił.
 

Snuff

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2013
Postów
195
Buchów
0
Nie musi być jesion, najlepiej drzewo liściaste i super suche. Podepniesz pod tokarkę to sam zobaczysz co i jak się toczy, ale musi być suche bo inaczej popęka.
Spróbuje zrobić grinder, też o tym myślałem, teraz jeszcze mam plan na maszynę do robienia haszu. Ale to potrzeba czasu :)
Jak tylko będę miał czas to zrobię tutorial :)
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Fajna faja. Gratuluje zapalu, na pewno teraz cieszy i oko i pluco.
 

BolekTW

Member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
13
Buchów
0
Łooo, no szacun, dobra robota :D wygląda kozak no i homemade co pewnie najbardziej cieszy :D
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Za taką tokarkę oddałbym palec....

Wygląda trochę jak dziadek do orzechów :) działa jak powinno? nie zajeżdża klejem? bo chyba widzę go przy łączeniu z cybuchem...

Dobra robota
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół