nasiona marihuany

Odblysnik do cooltuby.

Wyszukiwarka Forumowa:

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Witam,idzie lato czas na cooltuby,wiec zrobimy odblysnik zawieszany.






Potrzebujemy odblysnik do cooltuby tak zwane skrzydla razem z wieszakami oraz standardowy odblysnik lub blache taka z ktorej robi sie dblysniki,ja uzylem odblysnikow.

Odblysnik.


Skrzydla,sa takie dwie sztuki.



Wieszaki,takze sa dwa.



Jezeli mamy skladany odblysnik ok,jezeli nie to musimy przeciac na pol,na bokach blachy zrobic otwory takie jak przy skrzydle i zabieramy sie za skrecanie.

Odleglosc miedzy otworami jak przy skrzydle,blacha jest miekka wiec srubokret wystarczy aby otwor zrobic.



Takich srubek,nakretek mamy po 2 sztuki na kazda strone czyli razem po 4 sztuki srubek,nakretek.




Przykladamy skrzydlo odwrotnie do jednej czesci odblysnika i przykrecamy do wieszaka,tak samo zreszta jest to proste niema co tlumaczyc;)





Skrecamy i mamy cooltube z odblysnikiem,duzo osob narzeka ze cooltuby niemaja odblysnikow,teraz maja;)




Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

AltecLansing

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
186
Buchów
1
Cacy. Zawsze denerwowały mnie te śmieszne skrzydełka :D Chociaż osobiście dałbym to wyżej. Coś jak to:

łap bucha

nie wiem czemu zdjęcie nie idzie
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Wyzej niema sensu bo w tubie i tak jest blacha odblyskowa do polowy.
 

AltecLansing

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
186
Buchów
1
no nie wiem czy tak nic nie da. tak na logikę biorąc to jak od połowy żarówki w dół idą skrzydła a nad drugą górną połową masz 125mm odbłyśnika wygiętego (obstawiam że masz taki) to moim zdaniem po wywaleniu tej blaszki i zwykłe walniecie normalnego odbłyśnika na cooltube (oczywiście zamocowanie go żeby nie spadł) oświetli większą powierzchnię. Mogę się mylić oczywiście. Jeżeli jestem w błędzie to niech ktoś mi to po chłopsku wytłumaczy :D
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Na jedno wychodzi tu gora przeciez odbija takze,rozproszenie bedzie podobne.
 

AltecLansing

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
186
Buchów
1
jak masz półkole nad żarówką a łuk nad, to po odbiciu łuk obejmie większa powierzchnię. Narysowałbym o co mi chodzi ale mistrzem painta nie jestem :lol3:
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Polkole odbija swiatlo sie rozprasza na boki i odbijaja skrzydla na jedno wychodzi.
 

AltecLansing

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
186
Buchów
1
nie zgodzę się z Tobą. Półkole owszem odbija i rozprasza światło ale jeżeli żarówka jest umiejscowiona praktycznie na krańcach ramion to bardziej kondensuje i odbija światło (z przewagą kondensowania) w dół, na niewielką powierzchnię. 180stopni i żarówka ustawiona w centrum to na ów skrzydła od oryginału lub te co zrobiłeś pada niewiele światła które może zostać odbite w kierunku plantów. Jasna dupa, jutro się ogarnę to narysuje o co mi chodzi :D


*
łuk lepiej rozproszy i odbije światło na większą powierzchnie niż półkole jeżeli żarówka będzie umieszczona tak jak jest w cooltubie (centralnie)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół