nasiona marihuany

SOG 12/12 od nasionka,, rezygnacja z wegu

Wyszukiwarka Forumowa:

likor

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2008
Postów
149
Buchów
0
faktycznie popieprzyły mi się barwy. zwracam honor
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
odswieze troche ten temacik bo mnie bardzo to ciekawi : P

rozumiem ze, przy takiej opcji, w gre wchodzi mniejsza donica?

to jest dobry plan, patrzac na to w ten sposob:

kupuje 4 nasiona FEMI np Amnesii haze, po 13zl, razem 52zl, i z kazdego krzaka mam tyle co bym mial z automata, po mniej wiecej takim samym okresie czasu,

i jak dla mnie jest to lepsze, niz

kupic 4 nasiona FEMI AUTO jakiejs innej odmiany (bo amnesii auto chyba nie ma) po 30-40zl (!!!), razem prawie 150zl,


ponadto w gre wchodzi REWEG, ponadto LST i te sprawy rowniez w jakims stopniu zwieksza ilosc plonu koncowego.


jesli mam racje to chyba wlasnie upadly automaty : P
 

pacz

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2011
Postów
270
Buchów
0
Automaty tylko Out

Dlaczego ku**a tylko out ? bzdury wypisujecie , że głowa mała.

Jak już ktoś napisał roślina zaczyna kwitnąć po 3-4 tygodniach , podobnie jak automat.Przy czym bardzo się wyciąga.Obecnie mam BG w boxie co leci od seeda 12/12 na kompaktach.Kwiaty są mniejsze niż obok planta tej samej odmiany co miał krótki weg.Ale to dopiero połowa flow.Porównam plon za 4 tygodnie jak zetne tego 12/12.Jednak myśle , że dużej różnicy nie będzie.

Donica 5L spokojnie starczy na taką akcje.

Tu znajdziecie troche informacji:

https://www.forum.haszysz.com/12-12-od-nasionka-wwxbb-od-t14303p13.html
 
G

Gość

Guest
mozna jeszcze inaczej , tzn dać bardzo krótki weg : 1-2 tyg dzięki temu siewka się mniej wyciągnie przy dobrym oświetleniu i lepiej rozbuduje sie system korzeniowy
 

the-smoker

Banned
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
547
Buchów
0
To jest nieprawda. 2-3 tygodnie nawet przy fotoperiodzie 12/12 to czas wegetacji.
jesli jest tak jak pisze bialy_mis, to generalnie bez sensu jest dawac od razu 12/12 i lepiej tak jak ktorys gosc napisal, dac 1-2tyg normalnego wega 18/6 i pewnie duzo lepiej plantom wyjdzie to(beda mialy chwile normalnego wega)
 
D

delete

Guest
jesli jest tak jak pisze bialy_mis, to generalnie bez sensu jest dawac od razu 12/12 i lepiej tak jak ktorys gosc napisal, dac 1-2tyg normalnego wega 18/6 i pewnie duzo lepiej plantom wyjdzie to(beda mialy chwile normalnego wega)
Dlaczego bez sensu niby jest ustawiać od razu 12/12? Jak zależy Ci na małej ilości poboru prądu to chyba jest najlepsze rozwiązanie. Ja osobiście zauważyłem, że rośliny z tygodniowym opóźnieniem, a co za tym idzie krótszym weg'iem wcale nie odstawały od tych trzymanych dłużej na wegetatywnym fotoperiodzie ;) Chyba nawet mógłbym się pokusić i stwierdzenie, że mają one bardziej 'wybujały' styl wzrostu. Są bardziej miękkie, zielone i później drewnieją im łodygi, ale może się mylę...może ktoś z doświadczeniem się również wypowie ?
ja bym powiedział że przy 12/12 roślina ma tydzień wega i jak już zapuści korzenie zaczyna się indukować
To chyba jeszcze zależy od szczegółowych uwarunkowań odmiany moim zdaniem ;)
 
S

sru

Guest
tylko przy 2-3 tyg wega dochodzi jeszcze czas na indukcję i robi się 3-5 ;) ja bym powiedział że przy 12/12 roślina ma tydzień wega i jak już zapuści korzenie zaczyna się indukować
 

wesolychswiat

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
368
Buchów
0
co to indukcja??

---------- Aktualizacja posta 17:14 ---------- Czas poprzedniego posta 11:22 ----------

lucky jesli sie nie myle to kolejny negatyw od ciebie..kolego robi ci sie lepiej walac te negatywy??pokaz mi prosze cokolwiek w wikihasz na temat indukcji...rozbrajaja mnie tacy ludzie jak ty
pozdro.
 
S

sru

Guest
indukcja kwitnienia czyli okres od momentu przełączenia na 12/12 do samego momentu rozpoczęcia kwitnienia
 

MicRas

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
313
Buchów
0
Mi rośnie 5 sadzonek na OUT w jednym boxie z Orange bud'em który ma 2.5 tyg od początku jedzie 12/12 sadzonki świetnie rosną on też niczego sobie :) żadnych problemów ani strasów oznaki płci już po 1.5 tyg zaczęły się pojawiać. Jako osoba uprawiająca w małym boxie muszę kombinować a ten sposób jest po prostu idealny. Oczywiście wiem że stracę na wielkości krzaka co jest równoznaczne z plonem ale przy ograniczonej przestrzeni nie dość że szybciej dojdzie to i się pomieści :) czego chcieć więcej ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół