nasiona marihuany

SOG 12/12 od nasionka,, rezygnacja z wegu

Wyszukiwarka Forumowa:

CeHaTHC

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2012
Postów
91
Buchów
0
A po co komu box do ukorzeniania, najlepsza metoda ukorzeniania i najstarsza jednocześnie to: obcinasz pod kątem 45 stopni od razu do kubka z wodą (bez żadnych sraczy ukorzeniaczy i takich tam) machasz łodygą żeby nie było żadnej bańki powietrza i zostawiasz w tym kubeczku stawiając w zacienionym miejscu (niewystawionym na bezpośrednie światło słoneczne) aż do momentu kiedy korzonki będą wystarczająco długie, a potem do ziemi.

P.S. Nauczyła mnie tego babcia ogrodniczka, działa za każdym razem 100%

Dwa razy tak robiłem i nie ukorzeniły się chociaż stały w wodzie po około tygodnia. Ukorzeniacze też chu*a dawały (w przypadku konopii, inne kwiaty ukorzeniały się bez problemu...)
 

xxxkatxxx

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2010
Postów
419
Buchów
0
metoda jest dobra na sog, na ograniczone powierzchnie , przy zmaksymalizowaniu roslin na m2, , tak sie robi pobieramy zaszczepeczki od rosliny matki i odrazu wkladamy na flo, probowalem to przy sogu z pestek i tak weg trwal do 3 tygodni w zaleznosci od odmiany :)
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
ja własnie jade 12/12 od sionka, jedna panne co pokazala preflowery wyrzucilem na outa, zobaczymy ;) zrobie relke to dam link:)
 

brodziaty

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2013
Postów
168
Buchów
0
Hps600 - 5 (killing fields) roślin wegowanych 3tyg i 1 (jackberry madscientist) tylko 4-5dni 22/2, później przełączyłem całość na 12/12, efekt taki ,że ta 1 roślina dała tyle samo co reszta (ok 55-60gr suszu) Była niższa ale za to główny top o żesz ja pie***le :) Czyli daje rade ten sposób. Teraz z powodów oszczędności mam zamiar 20-25szt zrobić od razu w ten sposób po 2x 600hps. Jak się zbiorę to zrobię w końcu fotorelację:) Pozdrawiam
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Witam ja nie długo odpalam micro grow box ma 65cm wysokości odmiana Super Skunk zastanawiam się czy dać od razu 12/12 czy też dwa tygodnie 18/6 ? Doradzi ktoś ? Pierwszy raz próbuje nie z automatem.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Daj, bardzo krótkiego wega 2-3dni i przełącz na 12/12. Dużo osób, które jadą 12/12 po jakiś doświadczeniach dają 2-3dni wega.
Szkoły są rózne, tak na prawdę sam musisz wiedzieć jaki sposób Ci pasuje. Rezygnacja z wega daje bardzo duży głowny top, trzeba mieć to na uwadzę, mieć dobrą wentylację, unikać pleśni.
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Te 3 dni wega to nic nie da przecież....
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
2-3 dni vega nie zrobi zadnej roznicy. Nawet tydzien nie zrobi. Rosliny zakwitna jak beda gotowe. Czas moze byc bardzo rozny. Czy bedzie duzy glowny top zalezy od odmiany, brak vega nie ma tu nic do rzeczy.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Czy daje czy nie, znam parę osób które właśnie tak robią czyli 2-3dni weg a nie od razu 12/12.
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
ODSWIEZAM TEMAT

Czy na przyklad Lst,fim,topping tym sposobem wchodzi w gre? jak tak to kiedy .
 

GoGo1906

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
29
Buchów
0
ODSWIEZAM TEMAT

Czy na przyklad Lst,fim,topping tym sposobem wchodzi w gre? jak tak to kiedy .

Też się chętnie dowiem bo mam zamiar spróbować tej metody przy następnym rzucie. Dajcie znać

Pozdrawiam
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,104
Buchów
9,705
Odznaki
10
LST, resztę lepiej z wegiem, gdy roślina ma więcej czasu się rozrosnąć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół