nasiona marihuany

Serwer (10) Error

Wyszukiwarka Forumowa:

Gruby Hanys

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2012
Postów
117
Buchów
0
Witam

Mam problem z galeria forumową ,po stworzeniu albumu chcę dodać zdjęcia do niego i po wybraniu ich z dysku gdy dodaje je do kolejki wysyłania po ułamku sekundy zamiast ładowania zdjęć pojawia się czerwony komunikat "Serwer (10) Error", i nie dodaje mi żadnych zdjęć. Próbowałem dodawać po jedynym i na kilka na raz i sytuacja się powtarza. Jakieś pomysły co jest nie tak?
 

PiteR.

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2015
Postów
53
Buchów
0
to nie wiem. ja zawsze korzystam z google chrome i wszystko chodzi perfekcyjnie
 

Gruby Hanys

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2012
Postów
117
Buchów
0
Na mojej Mozilli też wszystko wszędzie chodzi perfekcyjnie, do galerii też wcześniej dodawałem zdjęcia i wszystko było w porządku. Dodam że ten komunikat "Serwer (10) Error" pojawia się w miejscu gdzie powinien być pasek ładowania zdjęć ,a nie na całej stronie. Podejrzewam więc że wina leży po stronie forumowej galerii a nie mojej przeglądarki.
 

Gruby Hanys

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2012
Postów
117
Buchów
0
Nie mam tej przeglądarki nawet zainstalowanej. Poczekam aż ktoś z obsługi forum się wypowie na ten temat.Bo jestem prawie pewien że wina nie leży po stronie przeglądarki (zaktualizowanej żeby nie było).
 

PiteR.

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2015
Postów
53
Buchów
0
a i tu masz właśnie odpowiedz czemu nie działa :) zrobiłeś aktualicaję :D tak samo mam z telefonem mam androida 5.0 i nie działa mi wiele aplikacji bo nie sa kompatibilne z nowym systemem tak samo galeria nie jest kompatibilna z twoja zaktualizowana przegladarka :D
 

Gruby Hanys

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2012
Postów
117
Buchów
0
Zainstalowałem to Google Chrome, i faktycznie z tej przeglądarki galeria działa normalnie i można dodawać zdjęcia. Nie rozumiem tylko dlaczego po aktualizacji Mozilli nie można z tej przeglądarki ładować zdjęć do galerii. Używanie innej przeglądarki tylko do celów związanych z galerią na haszyszu to trochę przesada. Jest jakaś możliwość by galeria była kompatybilna z Mozillą?

Ps. Bądź co bądź mi pomogłeś PiteR więc dzięki bardzo, leci buch.
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Miałem ten sam błąd i to niezależnie z jakiej przeglądarki korzystałem. Po upływie pewnego czasu i wielokrotnych próbach dało się dodać zdjęcia pojedyńczo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół