nasiona marihuany

[Sez Fem ok 20 / AF reg 15|15 fem]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Strucla

Member
Rejestracja
Cze 25, 2015
Postów
23
Buchów
0
Przejrzałem całą fotorelację od początku :D Twoje panny dużo ładniejsze niż moje, z fartem i oby pogoda nam dopisała :D

Ps. Fajny płaszcz dzisiaj jak kopałem spota i złapał mnie deszcz zabrakło mi czegoś takiego :p
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Mały afik ładnie podrósł ,reszta dopiero wsadzona takze foty za jakiś tydzień,jak będzie cos widać:)

Dopiero doszlo mi Asahi i nie wiem czy jeszcze pryskać te wary ,doradzi ktoś?
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Nareszcie jest moja ukochana :) Przy najbliższej wizycie zostanie zainstalowana :)
 
G

GA.

Guest
Zmienilem zdnie, to nie Nosorozec, a cos na rodzaj Guzca,:lol3:
a tak na serio to fajne te krzaki (twoje) wazne ze, wygladaja zdrowo, pewnie na zbiory wozkiem widlowym bedziesz musial zajechac w krzaki.<peace>
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Fotopułapka na propsie! Ile wyplaciles za ten sprzęcik byku? Co do tematu roślin to pełna profeska! Eleganckie panny! Myslisz, że ktoś Ci lata na spota?
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Fotopułapka jest jako ubezpieczenie ,wole spać spokojniej niż obudzić sie z ręką w nocniku:)

Panienka ktora najszybciej sie przełączyła



---------- Post Zaktualizowany 10:24 ---------- Data pierwszego postu 10:10 ----------

Na jednej warowce pojawił sie niedobór,listki robią sie po części takie koloru rdzy ,pomoże ktoś? Druga panna z tego kopca idzie normalnie. Dany niedobór wystąpił na ok kilku liściach ,wiatrakowych i nie wiem co to może być ,nie sprawdzałem w tabeli bo nie mam, jak,na Tel mi nie chce wczytać:|
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Te pierwsze z przodu nabierają kulistego kształtu, samopas rosną choiny :)
 

BudowniczyBob

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2015
Postów
296
Buchów
1
fotopułapka już zamontowana:)?
Ile taka przyjemnosć spokojnego snu Cię kosztowała?
 
F

fan

Guest
"
Jeszcze nie ,przy następnej wizycie będzie mam nadzieje ze zainstaluje :) Koszt dziewięć stówek :)

Ziomus jak mozesz jakis szczegolowy opis tej fotopulapki zapodac .,jak sie sprawuje,ustawia na jakiej,karcie hula jaki efekt zdjec(dzien noc)skad i jaki model bede bardzo wdzieczny za taka wypowiedz..przymierzam sie do zakupu od dluzszego casu i nie moge sie zdecydowac..mozesz tez nowy watek na temat tego sprzeciku dodac.?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ltl Acorn Ltl 5310 to jest dokładny model fotopułapki ,jak zamawialem to bylo ze ma funkcje mms ,ale nie mogę znaleźć slotu na,SIM i nie,wiem czy bez sim wysyła w ogóle. Zdjęcia raczej dobre robi bo aparat 12 mpx ,w nocy zdj tez pewnie spoko, jak zainstaluje to zdam relacje :) Swoją drogą jeśli nie będzie miała funkcji mms to płakać nie będę ,ale bylem przekonany ze takowa funkcja jest. Prosiłbym o wypowiedzenie sie na temat funkcji mms bardziej doświadczony w tych sprawach.
 

2112

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
317
Buchów
0
Nie jestem doświadczony "w tych sprawach", ale mam doświadczenie w czytaniu. Ta pułapka nie ma funkcji mms, jedynie możesz przeglądać zdjęcia podczas wizyty, dlatego proponowałbym nabyć 2 karty sd by podczas wizyty wymienić i w domu spokojnie przejrzeć zdjęcia. Do tego przepłaciłeś, pierwszy link i wyskakuje cena 799zł.
A planciki oczywiście ładne, ten niedobór to pewnie Mg, lub zbyt niskie pH co w sumie na jedno wychodzi.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół