nasiona marihuany

[Sez Fem ok 20 / AF reg 15|15 fem]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
UPPPPPP

Witam naszła pora na wizytę na spocie na afy. Aby nabrać troche pokory do naszej pięknej pogody ,przed wejściem na tereny ubraliśmy płaszcze przeciwdeszczowe ala "buka" Było ciężko bo słonko dawało niemiłosiernie ,potem trochę popadało na szczęście i trochę nas ostudziło . Na spocie został dorobiony BIGG kopiec ,większy niż ten pierwszy ,ziemia pochodziła prosto ze spota ,wykopalismy mega dziurę na około metr ududu było tam mega dużo próchnicy która pachniała przepięknie takim szambeczkiem ,czyli azotu jest w ujjj :)

Zostały wykonane prace mające na celu zamaskowane wszelakie dziury na około spota :) Jak zawsze został wykorzystany chrust i okoliczne pościnane gałęzie zaaplikowane do gleby :)

Progres małego afika przez 9 dni ,moim zdaniem jest guuuutt :)
21.06.2015


30.06.2015




With Me



Konkretny wór z torfikem uzyskanym nieopodal


Miejsce poboru materiału na kopiec ,daliśmy trochę dolomitu w celu uzyskania dobrej studzienki :p


Bigg kopiec z moją ukochaną od fiskarsa. Na kopiec poszło 20 kg dolomitu i chłopska garść azofoski :p


Na koniec zarzuciliśmy jeszcze obsikaną darń na kopiec niech sobie stygnie hiehie


Ogólny podgląd spota z moja skromną osobą


Koniec tego pitolenia ,za jakąś godzinę up ze spota warrówek ,bedzie ciekawie :)

P.S Na spot trafą 4x Red Purps, 4x Maxi GOM, 3x Purple Ryder, 7x Sweet Skunk, 1x Big Devil ,wsio afy
Z Fartem do :harvest:
 

taktojakto

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2013
Postów
65
Buchów
0
pomysł ze studzienką lipa. jak jest tam kwaśna woda to cały czas bedzie kwasna. trzeba by było na wielu metrach odkwasić. nie polecam
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
UPPPPP ZE SPOTA Z WARRAMI.

dobre i złe wieści.
Zacznijmy od tych dobrych. Panienki żyją i powoli przechodzą na fazę kwitnienia.
Wszystkie zostały już wypiete z LST i do końca będą rosły bez żadnych treningów.
Rośliny po LST ładnie się rozkrzaczyły a jedna zrobiła sobie sama SuperCroping który bardzo bobrze wyszedł.

Złe wieści to takie, że kilka kopców zostało lekko uszkodzonych przez mrówki ale już to naprawiliśmy.
Jedną panienkę nieźle przędzor wpierdziela co będzie widać na zdjęciach.
Zamówiłem już karate więc na dniach poleci oprysk.



Widok przed wejściem na spot.




Kopiec z trzema roślinami, które najsłabiej idą.




Panienki po LST ładnie puściły odrosty.













Wszystkie rośliny zostały już wypięte z lst i dalej będą rosły samopas.




Supercroping Natural he he musiało nieźle wiać.




Tę wpie****a przędzor





Kilka losowych fotek :)











BUKA HE HE





FAWORYTKA



No i na koniec klasycznie z filcem ha ha



To by było na tyle, rady i z***ki przyjmę na klatę. Next update z tego spota planuję zrobić za dwa tygodnie.


Pozdrawiam GanjaChangeMyLife
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Siema ! No elegancko chlopie! <peace> Ładne kobiety :jocolor: Nie byłem przekonany do kopców bo fchuj z tym roboty , ale daja radę :spalony:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
pomysł ze studzienką lipa. jak jest tam kwaśna woda to cały czas bedzie kwasna. trzeba by było na wielu metrach odkwasić. nie polecam

Jak tam jest kwaśna woda :) Po za tym mam w miarę blisko zbiornik wodny z wodą około 6,3 więc problemu z podlewaniem nie będzie. A w tym dołku planuję deszczówkę zbierać więc dodając dolomit uzyskam idealne ph.
 
Ostatnia edycja:

Chary

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2015
Postów
23
Buchów
0
Piękne, śliczne, a co najważniejsze zdrowe roślinki. Widać, że praca włożona w budowę kopców odwdzięczy się w ogromnym i miejmy nadzieję mocnym plonem :D. Z tego co słyszałem, WARRy również na FLO rosną jak wariaty, niestety mogę opierać się tylko na opiniach innych groowerów, ale w następnym sezonie coś od WARRa na pewno znajdzie się w moim "ogródku". Z fartem i pozdro :bounce:
 

gruby_farmer

Member
Rejestracja
Cze 15, 2011
Postów
7
Buchów
0
Hej, fajne kopczyki - ciekawy pomysł.

Tak ku przestrodze ja bym sobie darował sobie zdjęcia z własną osobą. Ktoś cię może skumać po ciuchach (choć może to nadgoroliwość).
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Hej, fajne kopczyki - ciekawy pomysł.

Tak ku przestrodze ja bym sobie darował sobie zdjęcia z własną osobą. Ktoś cię może skumać po ciuchach (choć może to nadgoroliwość).

Ciuch jest zmieniany jakies kilkaset metrów przed spotem wiec nikt płaszczyka nie widział, wczesniej woziłem z sobą,ale teraz gdzieś go skitram i będzie gut
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Ładniutkie na jesień będzie grubo ! :)
 

dr.grenbaat

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2015
Postów
60
Buchów
0
no pięknie to wszystko porosło te kopce widac robią robote :D jak tam Red Purpsy u pana dają rade ? :bounce:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
no pięknie to wszystko porosło te kopce widac robią robote :D jak tam Red Purpsy u pana dają rade ? :bounce:

Kopce wspaniale trzymają wilgoć,na głębokość palca elegancko można to wyczuć.
Redy jeszcze raczkuja na,spocie wiec nie ma jeszcze co gadać o nich ,jak podrosna to pokaze ;)

---------- Post Zaktualizowany 15:42 ---------- Data pierwszego postu 11:46 ----------



---------- Post Zaktualizowany 15:58 ---------- Data pierwszego postu 15:42 ----------

 

dr.grenbaat

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2015
Postów
60
Buchów
0
hehe rozumiem :D bo te co na zdj to ładnie porosły ile one juz będą miec wzwyz ?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Te z tyłu nie były trenowane i mają ponad 1,5m a te po treningach(LST,FIM) około metra ale za to ładnie poszły w odrosty.
Dzisiaj byłem na spocie automatycznym zobaczyć co i jak bo ulewa konkretna przeszła. Malutkie automaty żyją i mają się dobrze.
Red Purpsy również wszystkie przeżyły. Jak znajdę czas to zapodam jakieś foto z tego spota.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i buchy.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół