nasiona marihuany

[Sez Fem ok 20 / AF reg 15|15 fem]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
4 x Red Purps, Big Devil AF i 2 x Maxi GOM AF dzisiaj przyszły i od razu trafiły do wody :smokee:
Zamówione zostały Purple Ryder 3 szt i Sweet Skunk 5 szt wszystko afy :)
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Łupp info

Przyszly redy , 1 big devil plus dwa gratisy maxi gom af fem :) zostaną posadzone w miejscu gdzie rośnie maly afik od warra ,który przez 4 dni nabral w ch*j masy zielonej ,znaczy sie takze ze poszedł szybko w korzeń i już idzie w górę . Plan,jest taki aby afy tylko naginać ,red purpsy takze lst i może lekki supercrop ,pokręcę lodyge ale nie,bede jej zginął tak fest .Mam nadzieje ze urosną w,miare urodziwe tam bo slonka w Uj będą miały. W przyszly weekend planowane roboty związane,z zabunkrowaniem tego spota ze względu na,masę dzików na,tym terenie . Będzie ciężko ale mysle, ze przy dobrym zorganizowaniu ogarniemy wszystko zostawiając przy tym jak,najmniej śladów na okolicznych roślinach, trawach itp :)

Pozdrawiam i do next upa :)
 

kobyla

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
156
Buchów
0
Za***isty ten kopiec. Widać, że sporo energii kosztowało przygotowanie spota, ale to tylko wyjdzie na zdrowie i Tobie i panienkom:)
Ilość plantów też spora: będzie (miejmy nadzieję) co trymować.
U mnie na spocie(20m od krzaczków) legowisko mają sarny, zawsze mijam kilka zająców, a dodatkowo lisy nieopodal ma swoje nory.
Nic mi jeszcze plantów na szczęście nie opie****iło. Dziki to inna bajka, ale na szczęście ich u siebie nie uświadczam.
Będę śledził postępy.
Pozdrawiam.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Gratuluje wdzianka, nic się nie zaskoczy.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Wdzianko troche nie wygodne ale ma na celu wtopić sie w zieleń podczas podróży na spota, zawsze zakładam jak jestem jakiś klocek przed miejscem docelowym ,zamierzam tez zakladac jakas chustę na twarz w celu większego bezpieczeństwa.

P.S Na next wizycie na,spocie #2 mamy w planie powiększenie kopczyka ,ale jak wyjdzie to czas pokaże.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
A ja myslalem caly czas ze to Buka:crazy: Ladne planty <peace>
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Fajne planty. Warr robi ciekawe pestki, sam miałem jego pierwszy sort outdoor projectu kilka lat temu, ale dzikie owłosione świnie pokrzyżowały mi cały sezon. Odgradzaj i zabezpiecz je jak najszybciej od zwierzyny. Na jesień będą dobre suki.
Pozdro
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Spot z warrami jest, dostatecznie obłożony gałęziami itp teraz wsio zarosło i jest mur fest :) Przy samej ziemi leżą kłody i tym podobne których nie widać bo,jest zarośnięte ,jak się jakiś wbije tam,to będzie cud. Do tego od strony północnej rośnie ***itna brzoza która jest naturalną osłoną przed gradem dla 4-5 plantów xD

Na dniach będzie obszerny up z dwóch spotów, miejmy nadzieję ze panny zaskoczą oko :)
 
Ostatnia edycja:

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Guutt
Czekam na Upa i zostawiam bucha :D
Farta życzę :))
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Przyda się hehe :) Up najprawdopodobniej we wtorek :) I potrzebuje rady kogoś kto zna, się dobrze na,stróżach (foto - pułapkach) ,mam zamiar zakupić teraz, chodzi mi o zwykłą, pułapkę bez mms'a z niewidoczną diodą i żeby mogła w,nocy zdjęcia robić ,a no i żeby móc ja wyłączyć na czas uppowania spotka .
Bardzo bym prosił o szybką poradę co zakupić,bo nie chce na marne wydać kasy .


Pozdro ChangeMyLife
 
Ostatnia edycja:

Bij Wiadro:*

Member
Rejestracja
Maj 2, 2015
Postów
17
Buchów
0
Łuuu piękne dziewczynki :)
Zdrowe i pełne potencjału będę z wielką przyjemnością obserwował ich poczynania.
Szkoda ze ja z sezonówkami trochę za późno zacząłem :p
Powodzenia
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Zdj z tej perspektywy będzie robione co wizytę ,nie wiem jak to będzie wyglądało później ale raczej ucieszy oko. Powielam,pytanie dotyczące foto pułapki. :)
 

nieznajomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2015
Postów
102
Buchów
0
Ładniutkie roślinki, będę śledził i porównywał z moimi powodzeni ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dzisiaj przyszły kolejne pestki AF.

Dostałem 4 gratis he he.

7 x Sweet Skunk
3 x Purple Ryder
2 x Maxi GOM

Od razu trafiły do wody :D

Polecam https://trawkaseeds.pl

Jak dobrze pójdzie to jutro będzie obszerny up z dwóch spotów.
Pozdrawiam GanjaChangeMyLife
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół