nasiona marihuany

[Sez Fem ok 20 / AF reg 15|15 fem]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Dwie panny poszly pod nóż jeden foilet i jedna zielona :) Ostani tydzień ładnie przymrozilo ,panny dostały troche po dupie ale jest dobrze ,mysle do konca października wszystko zetnę. Obszerny up ze spota za okolo 7-8 dni:)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Troche mnie nie bylo. Rośliny zostały ścięte trzy dni temu ,trwa suszenie/czyszczenie.Harvest mokry fchuj deszczu ***alo :)
 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
U mnie tak samo harvest mokry nie lubie kosić mokrych ale jak nie ma opcji to co zrobić... Wystarczy hujowa meta na suszenie i pleśń rozpoczyna żer... :spalony:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


---------- Post Zaktualizowany 12:28 ---------- Data pierwszego postu 12:16 ----------

 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Co to ma znaczyc mordeczko? Kiedy Ty konczysz? Ja ostatnia scinke przeprowadzilem ok.10 pazdziernika <joint>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Co to ma znaczyc mordeczko? Kiedy Ty konczysz? Ja ostatnia scinke przeprowadzilem ok.10 pazdziernika <joint>

20 października wszystko skosilem :) Jak oskrobie do konca z łodyg to dam upa i jeszcze kilka zdj z harvestu ,zdj chu**we bo padało i wiało ale stać stały:) Palonko klepię jak trzeba :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Wszystko idzie ku końcowi. Torby ekstrakcyjne kupione.
Jestem w trakcie robienia haszyszu. Z pięciu najbardziej dojrzałych roślin zebrałem około 400 gram dobrego jakościowo zioła. Reszta roślin nie doszła w pełni więc je pomieszam z odpadami wrzucę w bb.
Fotki, podsumowanie i zakończenie fotorelacji postaram się zrobić w ten weekend.
Pozdrawiam.
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Gratuluję dokończenia sezonu :) i czekam bardzo na podsumowanie.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Uppp końcowy

Witam pod długiej przerwie :)

Wszystko skończyło się pomyślnie bez przypału ,z jednym małym epizodem kradzieży afów. Sezon był jaki był nie narzekamy :) Wszystko zostało ścięte na przełomie 20-22 października. Zdj suszu nie mam bo już poszedł do łapsów. Aktualnie przerabiam odpady i topki na hasz także będą zdj :) Temacik przeokrutnie oblany żywicą ,większość topków lużniejsze kwiatostany ,tylko 3 sztuki były ładnie nabite. Najważniejsze ze jest miejsce na next outa który będzie już raczej większym projektem ,ale to za kilka miesięcy się okaże.Dużo nauczyliśmy się tego roku ,mj mnie osobiście zaskoczyła wigorem i urokiem własnych topków na ziemi niczyjej. Od dwóch tygodni smakuję susz i haszyk także bałagan w bani :zjarany:
Polecam pesteczki od Warr`a ,bo naprawdę warto. Oczywiście jest dużo innych i dobrych brederów którzy także mają dobre asortymenty :)

Teraz kilka zdj z dni ścinki



































To tyle ,na dniach dodam jeszcze zdj haszu i kończę fotorelację :)

Dzięki za wszystkie buszki i komentarze.
Pozdrawiam
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Co tu dużo pisać. Nawet nie podam wyniku końcowego gdyż za dużo poszło w przepał :zjarany:

Doświadczenie zebrane w tym sezonie pozwoli na większy projekt już niedługo.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół