nasiona marihuany

[Sez Fem ok 20 / AF reg 15|15 fem]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Witam Wszystkich jest to mój drugi rok jeśli chodzi o uprawę ,zeszłego roku zostałem okradziony już w połowie wega, co bardzo mnie wk***iło ale ch*j tam najwyraźniej źle wybrałem. Byłem jednak świadkiem dorastania i kwitnienia przepięknego RedPurpsa brata który też ze szpadlem lata :)W tym roku zamierzamy połączyć siły i razem coś uskrobać na zimę dla siebie i dla moich łapsów z okolicy :) Nasiona zostały zakupione już w październiku tamtego roku. Są to głównie Warry po 3 sztuki prawie każdego projektu + af`y reg od warr.

Wszystko zaczęło się 15 kwietnia ,pierwsze sionka poszły do wody ,a następnego dnia do ziemi, same sezonówki, afy od połowy maja, może później. Dokładne odmiany podam jak roślinki będą już na spocie . Jeden spot przygotowany na jesieni reszta teraz.

Tu roślinki mają okolo 6-10 dni ,w dzień trzymane na dworze ,a na noc do chałupy :)






Za kilka dni wylot w docelowe miejsca pod klosze oczywiście. Więcej zdięć za jakieś tydzień lub dwa w miedzyczasie podam więcej info .
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Jeden sadzi co rok ES drugi Marocki a trzeci jeszcze inne chwasty ,ja wybrałem te tylko nie mam Warr-a No 4 chyba a z tego co pamiętam to u Cb dały najwięcej chyba :) Ale co tam inne też są sweet . Planuję na jednym spocie zrobić 5 dużych kopców i dać po 2 sztuki i trenować łamać na boki :) Reszta poleci do oddzielnych kopców w inne upatrzone już miejsca :)
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Witam troche się pokickalo bo nie mam w tej chwili jak dodac zdj bo jestem na Tel caly czas i jakos mnie wywala z galeri ,nie wiem czemu, może ktoś wie czemu ? Jesli chodzi o warrówy mają się dobrze juz na spocie . Selekcja naturalna zrobila swoje zostalo 13 smacznych pań wszystko w kopcach , kopiec z ziemi spotowej przygotowanej wczesniej , kopce są naprawde spore ,poza tym ziemia pod nimi była tak samo przygotowana jak do kopców takze roślinki maja nieograniczony rozwój dlatego tez dalem po dwie na kopiec i mamy zmiar umietnie je ponaginac tak aby wszystko miało równomiernie slonka . Postaram się jak najszybciej dać na upa ze zdj . Pozdro mordy i do następnego. :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3





fotki z 18.05.2015

---------- Post Zaktualizowany 22:54 ---------- Data pierwszego postu 21:55 ----------

Troche lipa bo większość odmian mi sie pomieszała ,ale to nic panny są w dobrej formie wigoru im nie brakuje . Po przesadzeniu dostaly papu w postaci biohumusa ,jak wrócę z wyjazdu to kupię cos lepszego .
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Zdjęcie z dzisiejszego wieczora ,panny mają się dobrze ,największe bardzo cieszą oko :) Zdj wstawiam pojedynczo bo robię to z telefonu ,nie mam kompa tymczasowo :p Roślinki dostaly papu w postaci Biohumusa ,nic innego nie będę stosował gdyż chce aby roślinki same wyciągnęły papu z mateczki ziemi :) Co do podlewania to może podleję kiedys jak będzie jakaś fest susza lub roślinki wykażą niedobory bądź po treningach(ale to jak osiągną te 50-70cm). W koło ładnie sie zazieleniło i bardzo mnie to cieszy zasieki powoli zarastają i mam nadzieje ze będą nie do przejścia :)



Cukiereczek z góry:) plus zwyły kwasomierz gleby :) ph miedzy 5,5-6,5 dokladniej z tego nie określę :)



Tu dwa tugeder :) Sorki za jakos ale nie mam aparatu ,telefon dobre fotki cyka tylko ja delire mialem akurat :)

---------- Post Zaktualizowany 27-05-2015 00:43 ---------- Data pierwszego postu 26-05-2015 23:16 ----------



Tu mamy widoczną stronę północną z dużą poturbowaną brzózka :)
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Next lejdis





Next up za tydzień lub dwa ,zalezy od pogody :)
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Fotka juz na odchodne widac troche chrustu który maskuje wejście na spota :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Oj będą tam zdrowo rosły :)

Ziemie mają fajną, pewno dużo podlewać nie będziesz musiał. Sam sadzę w krzakach i jest to za***ista naturalna osłona przed zwierzyną. Sarny raczej tam nie wchodzą, jedyne zagrożenie to dziki. Ale na nie widzę zaradzczo ogrodzenie postawiłeś :rambo:

Automaty Warra Diselx, czy Sour?
(GG x MM x HP) x CDG też masz wśród panienek?

Zaglądam, z nadzieją, że w tym roku wybrałeś dobrze! Bo bazę w postaci genów masz za***istą :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Auto mam diselx i sour ale dopiero sie moczą:) (GG x MM x HP) x CDG jest w mojej kolekcji tylko niestety sie pomieszały wiem ze przez to fotolerka traci na atrakcyjności ale co zrobisz za rok lepiej pooznaczam :) Na miejscówce rok temu doszedł jeden red purps wiec w tym roku troche grubiej polecę :) Co do zwierzyny to jak coś sie tam wbije to na prawdę zdziwko zlapie bo przy ziemi jest sporo grubych bali i ogólnie gałęzi :) Ślimaków ze tak powiem sie nie boje bo mam tam multum mrówek które na prawdę nic nie robią panienka wręcz przeciwnie :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
no to klimat jak i u mnie z tym terenem :) a do okoła nawłoci morze hehe

Czy ja wiem, że traci bo się pomieszały? Jeno sam Panie nie będziesz wiedział co było co, dla własnej ciekawości.
Ja lubie opisywać słoiki i sięgać po nie jak po ogórki do obiadu. a to te z papryczką, a to ta fajna indica.. :sunny:

Ważne, żeby planty były zdrowe, a kwiaty srogie!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Pany potrzebna szybka rada od doświadczonego ogrodnika . Mianowice chce pomóc roślinności przyspotowej aby szybciej sie wzbiła i szybciej regenerowała chodzi głównie o rośliny trawiaste ,pokrzywory itp . Co konkretnie zastosować aby jak najszybciej wsiąkło to w glebę. ???
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Jak masz Asahi SL to tym nak***iaj ja tak robiłem rok temu jak mi zostawało roztówru po spryskaniu roslinek :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Uppp....

Panny mają się dobrze kilka juz sie określiło odziwo: 0
Dorobiony został wielki kopiec na 3 roślinki i ogólne strzyżenie :)








Resztę fotkek wieczorem:)

 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół