nasiona marihuany

Bob marley tribute bong

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
WITAM FORUMOWICZÓW :D JAK KTOŚ ŚLEDZI MOJE POCZYNANIA TO WIE,ŻE UPRAWIAM ORGANIK I RACZEJ JUŻ MNIE NIKT MNIE PRZEKONA DO ZMIAN.WYZNAJĘ ZASADĘ PO CHOLERĘ COŚ KUPOWAĆ JEŚLI MOŻNA ZROBIĆ TO SAMEMU :p A WIĘC DZIŚ ZAPREZENTUJĘ WAM POMYSŁ NA EKOLOGICZNĄ FAJKĘ Z WYSUSZONEJ/ZDREWNIAŁEJ TYKWY...DO RZECZY:
#1 POTRZEBNA NAM OCZYWIŚCIE TYKWA


PROCES PRZYGOTOWANIA TYKWY OD SUROWEJ DO TAKIEJ JAK NA ZDJĘCIU JEST DOSYĆ ŻMUDNY ALE JEŚLI KOMUŚ BĘDZIE ZALEŻAŁO MOGĘ ZDRADZIĆ KILKA PATENTÓW ;)

#2 PODSTAWOWE NARZĘDZIE CZYLI MULTISZLIFIERKA(TA KUPIONA NA ALLEDROGO,STRASZNIE BADZIEWNA:) )


#3 WYPALARKA DO DREWNA(NIE JEST KONIECZNA ALE TO JEST BONGO KONKURSOWE A NAGRODY SĄ BARDZO FAJNE :p )


#4 MOŻE SIĘ PRZYDAĆ TEŻ PISTOLET DO KLEJENIA NA GORĄCO,JAKIŚ SZNUREK (JA MAM KONOPNY DLA OZDOBY I LEPSZEGO UCHWYTU:ZOBACZYCIE PÓŹNIEJ :p ) LAKIER EKOLOGICZNY DO ŚRODKA TYKWY CO BY NAM NIE PRZECIEKAŁA JEŚLI CHCEMY PALIĆ Z WODNEJ.
#5 JEŚLI CHODZI O WYPALANY WZÓR TO ROBIMY WYDRUK Z NETA I ZWYCZAJNIE PRZY POMOCY KALKI PRZENOSIMY NA TYKWĘ.JA WYBRAŁEM BOBA MARLEY'A... Z WIELU POWODÓW.ROZGRZEWAMY WYPALARĘ I JAZDA.


#6 OCZYWIŚCIE SYGNUJEMY SWOJE DZIEŁO :)




#7 OPALAMY KOŃCÓWĘ :) NIE JEST TO JAKAŚ KONIECZNOŚĆ,MOŻNA JĄ ZESZLIFOWAĆ ALE WG MNIE TO NADAJE FAJCE DUCHA..


#8 GRZEJEMY GIWERĘ :D


#9 I OKLEJAMY UCHWYT SZNURKIEM (JA UŻYŁEM KONOPNEGO)DLA LEPSZEGO EFEKTU I ŻEBY WYGODNIEJ SIĘ TRZYMAŁO


#10 MONTUJEMY CYBAN W WYWIERCONYM OTWORZE(SPRZĘGŁO WIADOMO,PO PRZECIWNEJ STRONIE I NA TAKIEJ WYSOKOŚCI ŻEBY NAM PÓŹNIEJ WODA SIĘ NIE WYLEWAŁA :)

EFEKT KOŃCOWY




TO BY BYŁO NA TYLE MOI PRZYJACIELE.JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY STWORZYĆ SAM TAKIE CUDO TO SŁUŻĘ RADĄ BO NIE JEST TO ŁATWE ;)

POZDRAWIAM
JIRO
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Buszek za chęci pomysł i oczywiście BOBA:) niech ci służy jak najdłuzej:spalony:
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Możesz posadzić w ogrodzie jeśli masz...to roślina.Ja kupiłem od hodowcy na alledrogo
 

Panoramiks.

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2014
Postów
54
Buchów
0
No za***iste bonio :p a jak bedzie wyglądać sprawa z czyszczeniem?
 

mex

Active member
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
29
Buchów
0
[MENTION=70784]JIRO[/MENTION] i jak z czyszczeniem? Za***ista sprawa, ale niewydane mi się by posłużyło długo, właśnie przez to że nie ma jak tego wyczyścicć a chemia w stylu kret czy domestos odpada
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
@JIRO i jak z czyszczeniem? Za***ista sprawa, ale niewydane mi się by posłużyło długo, właśnie przez to że nie ma jak tego wyczyścicć a chemia w stylu kret czy domestos odpada

W sumie finalnie używałem jej tylko kilka lat temu na woodstocku i po powrocie do chaty nie jest wg w użyciu. Leży w piwnicy a ja kręcę bolki :) pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół