nasiona marihuany

Jak ogarnąc zapach przy otwartym boxie

Wyszukiwarka Forumowa:

atlantis

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2009
Postów
83
Buchów
2
jak w temacie mam uchylone drzwi od mojego boxa z powodu temperatury która i tak przy uchylonych drzwiach wynosi przy szczytach około 30stopni. problem w tym ze woń unosi się po całym domu jak to ogarnąć ? jakieś pomysły? to juz 41 dzien flo chce pociągnać do równych 60-65 dni a teraz dopiero zaczął się kłopot.
 

PIKI

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2014
Postów
211
Buchów
0
Sa takie wklady?? do zwalczania przykrych zapachow(nie chodzi mi oto ze to przykry zapach).
Kiedys gdzies w jakims grow shopie takie widzialem. Marki ONA prawdopodobnie. Nie wiem jak to dziala i czy skuteczne ale moze Cie nakieruje troche.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Coś jest u Ciebie nie tak. Nawet przy otwartych drzwiach wentylator wyciągowy powinien zapobiegać rozchodzeniu się zapachu. Opisz może Twój setup -wenty i t tak dalej.
 

Raver

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2007
Postów
737
Buchów
0
Odznaki
1
Nie da się ogarnąć :D
Będzie jeszcze gorzej k***ić ;)
Zamykaj boxa ładuj wentylacje i filtr węglowy, albo się módl żeby cie ktoś nie pod***ał na psy...
 

Panoramiks.

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2014
Postów
54
Buchów
0
jak otworzysz drzwi w box'ie to jest oczywiste że zacznie ci je**ć. tego nie da się uniknnąć
 

atlantis

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2009
Postów
83
Buchów
2
No nic, staram się teraz "maskować" zapach jak tylko się da perfumami, zawieszkami, wysypałem w boxie na talerzyku troche sody oczyszczonej.*****e train wrecki.Pozostaje w kolejnym grow zaopatrzyć się z wentylacje i filtracje z prawdziwego zdarzenia a nie na koniec kminić jak to ogarnąć. Pod koniec mojego grow wrzuce jakąs fotorelke, bo mi teraz cos kabel usb do kompa nie styka.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Mialem podobny problem i nie pomagal ani Vaportek ani kawa itp przez przypadek odkrylem ze podczas robienia obiadu zapach się miesza ale to naprawde trzeba przysmażyć czosnek i jakiegoś sznycla wrzucić na patelnie oczywiście to tylko chwilowa przykrywka ale sciemnialem ze to zapach przypraw czosnku itp. Dotrwalem do80dnia:) bez przypału
 

atlantis

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2009
Postów
83
Buchów
2
Haha też właśnie jak robiłem jajecznice, to mi siostra powiedziała że po wejściu do domu bardziej czuć cebulke niż bity hehe :)
 

Panoramiks.

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2014
Postów
54
Buchów
0
czyli masz na to sposób jak tylko bedziesz chciał otworzyć drzwi do box'a to zacznij smażyć cebule, czosnek, szpinak ogólnie wszystko co ma mega intensywny aromat :D
 

gargulec

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2014
Postów
55
Buchów
0
Chce przetestowac blok zapachowy ONA fresh linen, zapach swierzego prania. W pierwszym tescie '' na sucho'', czyli bez zapachu konopnego, wypada dosc dobrze, wali w całym pokoju praniem ale po jakims czasie az boli glowa od tego swątu, zobaczymy jak to bedzie gdy zapachy beda się mieszały. Jak tam smażysz troche?
 
K

KyczyKyczy

Guest
Duzy wentylator zasysajacy z filtrem weglowym tak aby powietrze nie uciekalo ale to bedzie kosztowac
 

antol20

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2009
Postów
104
Buchów
1
Rura-wentylator-filtr rura wuchodzaca przez gore i po problemie umojego kolegi sie sprawdza nawet przy uchylonych drzwiach w boxie . Biore z niego przyklad i powoli skladam boxik dla siebie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół