nasiona marihuany

[Ok.35 Sez.Warr,Orion,GGS,Beebok]b

Wyszukiwarka Forumowa:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Moze i zaczela kwitnac, moze preflowery puszcza, bedziesz wiedzial jak zacznie isc juz we wlosy na szczycie...
 
M

Mr.Bean

Guest
A podsypac jej już trochę polifoski czy poczekać aż puści włosy?
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Granulat będzie sie długo rozpuszczał bo to granulat, jesli przwidujesz flo w niedlugim czasie to smiało mozesz cos podsypac ;)
 
M

Mr.Bean

Guest
Lemon haze od beeboka ma ok.35 dni i coś jej dolega wydaje mi się ze może być przesuszona wczoraj przesadziłem z doniczki 1 l do worka 80 l. W weekend up z spotów







Rośnie w worku dlatego ze jak późno zakwitnie i nie zdąży dojść to go do boxa wezmę
 

Rolnik44

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2015
Postów
71
Buchów
0
Przenawożona. I nigdy w życiu nie syp na żadne rośliny, czy takie czy sadownicze POLIFOSKI. To najgorsze gówno na chlorkach. Tylko azofoska + dolomit.
 
M

Mr.Bean

Guest
Wczoraj odwiedzilem spoty niestety w nocy i zdjecia troche chujowej jakosci ale nie ma opcji zeby isc tam w dzien,niestety zaczely sie problemy ze szkodnikami.

Spot nr 5 rosliny sadzone jakos 2 tyg temu przyjely sie ale cos wpie****al mi liscie i podejrzewam ze to przedziorki i slimaki






Sdognesia warr






A tu spot nr 1 2 rosliny juz kwtina GMHxCDG i jeszcze jedna nie pamietam co to bylo




Czy to przedziorki jak tak to co kupic za preparat na nie ??Po roślinach chodziły tez takie robaczki zielone wielkości biedronki może to one











A tu Ambrosia od GGS Ma ok.1,5m moze lepiej jeszcze nie kwtinie nawet plci nie pokazala takze git :)




W niedziele odwiedze inne spoty i bd kolejny UP
 
Ostatnia edycja:
P

prawie weteran

Guest
Tak to przędziorki, jest trochę preparatów w sklepach na te badziewie i są też domowe metody zwalczania sk***ieli (czosnek i inne mikstury) Z doświadczenia powiem że to walka z wiatrakami, w tamtym roku miałem ten problem pryskałem chemią a one dalej powracały, ale roślina miała ich w dupie i rosła dalej
U mnie akurat też GMHxCDG zaczyna kwitnąć tak jak i w tamtym roku (GG x HP) x CDG zaczyna wcześnie ale kwitnie długo Z jednej strony prze***ane z drugiej będzie oko cieszyć
 
M

Mr.Bean

Guest
Zakupiłem juz magus i karate i mam pytanie czy mogę zrobić ten oprysk magusem a,później po ok.10 min karate czy lepiej tylko 1??
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Oba środki na przędziorki więc nie widze sensu stosowania dwóch, wybierz jeden i zrób nim oprysk



Edit. kolega wyżej mnie wyprzedził z odpowiedzią :)
 
M

Mr.Bean

Guest
Zrobię oprysk jednym a po tygodniu drugim. A na flo planuje polifoske 8-24-24, Pk 13-14 i do tego jakiś stymulator np.green sensation chyba było by ok?
 

Hamberg

New member
Rejestracja
Mar 16, 2015
Postów
3
Buchów
0
Ładne panny, będę śledził do końca twoje poczynania. A co do green sensation parę kumpli mi go polecało więc myślę że jest spoko :)
z fartem <joint>
 
P

prawie weteran

Guest
Pryskaj jednym środkiem, a za tydzień drugim nie za często bo potrafię się chermić Tak miałem kiedyś
 
M

Mr.Bean

Guest
UP



Odwiedzilem dzis rosliny cos strasznie mi je podjada narazie zrobilem oprysk magus na przedziorki i za tydzien powtorze jeszcze karate.Na 1 spocie porobilem LST.

Ten juz kwitnie







Przedziorki ?













A tu Lst przywiazalem tez odrosty nie wiem czy dobrze zrobilem ??














A tu juz inny spot tez przedziorki chyba mi wpie****aja na spocie Sdognesia,Passion,GMHxCDG,Ambrosia GGS































Na tym spocie juz wszystkie odpalily flo tylko Ambrosia jeszcze nie pokazala plci.Po drodze ze spota ok. 500m znalazlem takie cos




Wyglada na samosiejke rosna jajca na jednych a na drugich kwiaty normalne i mam pytanie czy to moze mi pozapylac moje rosliny ??
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Masz bardzo ladne drzewka stary. na przedziorki starczy jeden preparat. Staraj sie pryskac od spodu liscie. Meskie kwiaty z jajcami wywal jak najdalej. Myslisz ze to samosieja? W poblizu widziales samosieje? Zbadaj to. Moze ktos zasial i nie pilnuje tego. Nasiona jakos musialy tam traffic a nie lataja tak daleko jak pylek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół