nasiona marihuany

[Ok.35 Sez.Warr,Orion,GGS,Beebok]b

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mr.Bean

Guest
A co sądzicie o tych liściach po używać je czy zostawić??
 
C

Convictus

Guest
Liście zostaw :D jak jej nie będą potrzebne to sama zrzuci ;]
 
M

Mr.Bean

Guest
Spot 4 zrobiony rosliny po ostatnim przymrozku strasznie zwolnily rozwoj niektore wogule stanely w miejscu zobaczymy moze po przesadzeniu teraz cos rusza a jak nie to bedzie trzeba nowe pestki kielowkac :)







 

Getweed

Member
Rejestracja
Kwi 21, 2015
Postów
22
Buchów
0
Marnie to wygląda ja mam od 30 kwietnia na spocie i nic takiego nie widać, oby dały rade :spalony:
 
M

Mr.Bean

Guest
Roslinki troche ruszyly i tezsie wyciagnely troche1 cos wywalilo albo wiatr albo zwierzyna i lst sie jej zrobilo ale wyprostowalem ja . Rosliny w boksie 21 dzien niedlugo bd robil spoty pod nie i sadzil automaty


















 
C

Convictus

Guest
Ładne są, co Ty pie****isz :D lej biohumus czy tam pokrzywówkę (obojętnie co na wega w zasadzie :D), niedoborów nie widać. Jest git :spalony:
 
M

Mr.Bean

Guest
Dostaly azofoski do kopcow za 2 tyg jescze im troche podsypie biohumusu narazie nie leje bo nie ma potrzeby podlewane sama woda :D tylko przez pierwsze 3 tyg leje biohumusa i tu roslinki z innego spota Ten 1 najwiekszy to passion od oriona reszta to Out mix warr z f2 nie wiem czy to przez przymrozek sie tak zatrzymaly w miejscu czy chu**we nasiona poprostu ale nie idzie im wogule,roslinki maja ok.40 dni


Passion ok.50cm



Out Mix Warr







Tutaj zrobilem Topping i nie wiem wlasnie czy dobrze mi wyszedl bo wgl nic nie wyroslo po 7 dniach,marnie to wyglada









I Tej cos dolega


 
Ostatnia edycja:
M

McOut

Guest
Nie popadaj w paranoję!! :D Wszystko wygląda bardzo przyzwoicie, topping zrobiłeś poprawnie ;) Nie dziw się że tyle czasu nic się nie dzieje po takim treningu, roślinka zbiera "siły", myślę że powinny ruszyć za jakieś 2-3 dni ;) Koniecznie wstaw fotki jak tylko coś się ruszy po toppingu, będę zaglądał <shiza> Powodzonka!
 
M

Mr.Bean

Guest
24 dzień roślinek na zdj Nepal x hindu kush, ambrosia warr esxggxlh beebok za tydzień pójdą do 30 l donic myślę że takie im starcza


 
M

Mr.Bean

Guest
Wczoraj odwiedzilem roslinki troche urosly i zastanawiam sie czy zrobic im lst czy zostawic zeby sobie rosly. 1 sie okreslila juz i nie wiem czy zaczela kwitnac niech ktos sie wypowie doswiadczony jest to gmh x cdg od warra
Zdjecia troche nie wyrazne bo robione telefonem





















A tu nowy spocik






Sdognesia


 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Nick sugeruje ze jestesmy rówieśnikami, dobrze ze młodzi sie bawią hehe :) U mnie tez jeden warr'ek okreslił sie ale twój krzaczek jest większy. bede zaglądał i czekam na rozwój sytuacji :D

Grubych pał życze.
z fartem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół