nasiona marihuany

[Ok.35 Sez.Warr,Orion,GGS,Beebok]b

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mr.Bean

Guest
Kielkowalnosc 100% wyszły najszybciej ale jeden maroc słabo rośnie i źolkna liście mimo że ta sama gleba co w innych potem odwiedzę go to wrzucę foto
 
F

fan

Guest
zapowiada sie wczesny groby zbior..jak wszystko pojdzie wedlog Twojego planu..bede tu zagladal i powodzenia zycze..
nasiona od Oriona ladnie kielkuja ale trzeba pilnowac by mialy wilgotno w pierwszych tygodniach..
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
wypasiona ziemia uwielbiam w takiej sadzic, gdy wbijasz spadel bez pomocy nog to jest to;)
 
M

Mr.Bean

Guest
U mnie na każdym spocie taka ziemia tylko na jednym taki zbity torf ale minusem są dziki ryja jak po***ane dlatego wszędzie ogrodzenia robie. Nowe roślinki juz wyszły i siedzą w boksie a te w foliaku juz się ledwo mieszczą w przyszły weekend do kopcow.








 
Ostatnia edycja:
M

Mr.Bean

Guest
Spot nr 2 przygotowany dzisiaj zrobione zostalo ogrodzenie i niedlugo bede przesadzal z foliaka do kopcow a weekend moze nastepne spoty ogrodze. Roslinki w boxie maja 3 dni mam zamiar potrzymac je z 2 tyg. bo narazie jeszcze nie mam spotow na nie ogarnietych pierw te z foliaka trzeba wysadzic

 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Orion ma za***iste pechy.

Nie w tym roku.Ja połasiłem się na Citrus Haze,Ice x Snow Bud i OG Kush razem 8 pestek i tylko dwie mi wyszły z tego jedna zmutowana.Nie ma mowy o nieudolnym kiełkowaniu bo automaty od niego 100% kiełkowalności,po prostu lipa nasiona.Musiałem dobierać co opóźnia mnie o około tydzień.Mój błąd w doborze genów.Już raczej nie wróce i nie zaufam w 100% tak jak to miało miejsce,bo liczyłem w tym roku tylko na jego geny a tu chujuwa ostra.
 

cannabiseedscom

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
90
Buchów
1
Nie w tym roku.Ja połasiłem się na Citrus Haze,Ice x Snow Bud i OG Kush razem 8 pestek i tylko dwie mi wyszły z tego jedna zmutowana.Nie ma mowy o nieudolnym kiełkowaniu bo automaty od niego 100% kiełkowalności,po prostu lipa nasiona.Musiałem dobierać co opóźnia mnie o około tydzień.Mój błąd w doborze genów.Już raczej nie wróce i nie zaufam w 100% tak jak to miało miejsce,bo liczyłem w tym roku tylko na jego geny a tu chujuwa ostra.

Podobnie jestem zawiedziony z jego pestek. bardzo słaba kiełkowalność
 
M

Mr.Bean

Guest
U mnie tylko 1 marudzi maroc ale odbija powoli reszta jakoś leci zobaczymy później jak im będzie szło ale wole pestki warra za ok.10 zł niż te orionowe za 17
 

HanSolo21

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2015
Postów
58
Buchów
0
Zakup Anti Bissan jeżeli masz problemy ze zwierzyną. U siebie polałem 4 szmatki przykryłem słoikiem i wywiesiłem na kijach. Od kilku dni zero śladów dzików itp. Oczywiście siatke też warto zrobić, bo co do tamtego preparatu tez nie ma sie pewności. :)

Z fartem, będe zaglądał <peace>
 
M

Mr.Bean

Guest
Rosliny na zdj maja cos ok .28 dni reszta jeszcze w foliaku bo nie bylo czasu zrobic ogrodzenia na 2 spocie juz prawie gotowe takze bd przesadzone w najblizszym czasie i na 2 spotach jeszcze trzeba zrobic :D Rosliny na zdj to Passion 1,Sdognesia,GMHxCDG













---------- Post Zaktualizowany 16:46 ---------- Data pierwszego postu 13:47 ----------

5 dzień roślinek te Najmniejsze to Nepal xhindukush coś im ch***wo idzie to pestki z gratisu od gnoma.
 
M

Mr.Bean

Guest
Spot nr 2 i 3 przygotowany na jednym tylko nie ma siatki wiec nie wiadomo jak to bedzie z dzikami. Rosliny troche zmarnialy po ostatnich przymrozkach oklaply im liscie. Roslinki na zdj maja ok. miesiaca cos im slabo idzie ale pogoda tez nie za ciekawa a te w boxie 8 dni.











 
Ostatnia edycja:
M

Mr.Bean

Guest
Roslinki po ostatnim przymrozku chyba 15 maja to bylo wygladaja marnie na lisciach brazowe plamki i na koncowkach nie wiem czy je po ucinac czy zostawic ??










Zrobilem FIM lecz nowe odrosty sa brazowe szare jak by je plesn brala


















Ta najladniejsza to Ambrosia x Purpurea od GGS






 
U

Usunięty 59382

Guest
na tych nowych odrostach się tak porobiło od niskiej temperatury. Bez obaw :) bardzo dobrze lecisz...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół