nasiona marihuany

Kryształ , co to dokładnie jest ?

Wyszukiwarka Forumowa:

SLU.

Active member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
28
Buchów
0
Siema , ostatnio z ziomkami po raz pierwszy chcieliśmy wziac po kresce , kupiliśmy 1g kryształu za 50zł.
Rozkruszyliśmy , zażylismy na 3 osoby w ciągu 3-4h calego grama , efekty wciągąnia to :

*ostre pobudzenie na początku
*pieczenie/klucie w nos ( nawet fajne )
*głębokie wdechy , przyspieszone bicie serca

nie mozna bylo stac w miejscu, po kresce trzymało nas 30min , w zależnosci od tego jaka dawkę przyjeliśmy , kryształ byl podany w folijce , całe bryły mniejsze i większe , bryły były przeźroczyste , lekkobiałe , panowie czy ktos mi może powiedzieć ?? co to w ogóle za rodzaj substancji ? każdy mówi na to kryształ ale chciałbym się dowiedzieć to to faktycznie jest.
PS : dodam ze spodziewałem się lepszego ***niecia po tym , ale jak sie da wieksza kreche to jest super :)
 

Kastakrośnie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
371
Buchów
4
Co to jest? Gówno jednym słowem... zły narkotyk...
Słyszałem coś że ten kryształ sie robi z jakiegoś odczynnika, stosowanego przez dentystów ale nie wiem nie znam sie nigdy nie brałem ale widziałem jak inni to robili efekty mieli podobne. Jak chcesz coś wciągać to zainwestuj i kup sobie koks tak jest droga i trudno dostepna ale to jest prawdziwy proch a nie jakies gówno narkomańskie.
Wogóle to weź se zioła przypal a nie wciągaj takie cośie.
I pewnie zara zacznie sie gównoburza o ile nie usną tematu bo to nie forum o ćpaniu tylko uprawie ☀️
 

SLU.

Active member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
28
Buchów
0
U mnie raczej ciezko dostac koks , teraz własnie kazdy zaczał brac ten kryształ , ale przyznam ze jak sie wezmie wieksza kreche to naprawde dobra jest jazda.
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Zapewne to jest amfetamina albo coś w stylu dopa zamawia się takie kryształy na necie i ludzie wmawiają ze to amfetamina w rzeczywistości to i to to jest ***ana chemia, spróbować można raz ale nie polecam się do tego przyzwyczajać mimo że to jest fajne bo kilka dni wciągania i jesteś uzależniony.
Wczoraj też dla odmiany chciałem spróbować od dawna nawet nie wciągałem bo ziomek wciągał ja tylko samarę oblizałem dość osyfioną tym białym proszkiem i jedynie jaka faza mnie złapała to, powiększone źrenice, zdrętwiałe podniebienie i język, chęć chodzenia szybko i wszędzie gdzie się da, roz***ania czegokolwiek co spotkam na drodze, i gadka z tym tu był problem bo nawijałem i ryłem ziomków ponad 2 godziny 200 słów na minute.
Tak to właśnie działa ale ja mam silna wole i jak raz sobie wziąłem na próbę i to mi wystarczy bo wiem co grozi po dłuższym zażywaniu tej substancji lepiej ludzie sobie sadźcie krzaki kosztujcie rożnych odmian, a nie się pchacie w ten kanał...
 

SLU.

Active member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
28
Buchów
0
Aaa i chciałem dodac ze po tym nie sa powiekszone zrenice , sa normalne , jedyne to aby że oczy sa szkliste , ale naprawde super pobudza , nie mozna stac w miejscu , wdech jest głeboki i czujesz szybszy rytm serca , ogolnie to naprawde bylo super , i wlasnie tak z ciekawosci chciałem sie zapytac co to dokładnie jest , bo zrenice sa normalne , ale faza jest konkretne i naprawde nosi konkretnie.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Cos na rodzaj mefki,lecz nie jest to mefedron,bo on juz jest nielegalny,jest to jakis syf chemikalia jakies,zakaza zrobia nowy i tak w kolko,chcesz stymulanta lepiej kox ewentunie fete,od lat na rynku wiadomo czego sie spodziewac a po wynalazkach nigdy niewiesz co bedzie,nastepnym razem pomysl jak cos wezmiesz bo ciezko mozna skonczyc psychiatryk itp.
 

KorekOdWina

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2014
Postów
46
Buchów
0
nie zauważyłem w temacie czegoś kluczowego, kryształ to 3mmc inaczej. jeżeli tego też chciałeś się dowiedzieć to proszę, jeśli nie to wybaczcie za offtop
 

Kastakrośnie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
371
Buchów
4
Powtarzam chłopaku to jest szajs, gówno szkodliwe dziadostwo. Spróbowałeś spoko ale jak moge ci dać rade nie bierz tego więcej lepiej sie napij piwa wypal skręta.
Czy mnie posłuchasz czy nie twoja sprawa ale widziałem ludzi których życie i zdrowie posypało sie właśnie przez to że raz sprobowal było super i mu sie spodobało ehh ale chyba dorosły jesteś i poza tym bedziesz miał w dupie to co ci pisze jakiś koleś w internecie.
 

pavulon2012

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2013
Postów
67
Buchów
1
Wydaje mi się że ćpasz proszek do prania niemieckiej firmy, albo coś na bazie tego właśnie proszku. Tanie zamienniki,
krótkie działanie ale TANIE.. no i to najważniejsze chyba jest ponieważ jest to argumentem wielu ludzi którzy to biorą
i wyglądają jak by oczy malowali hehe jak trupy..
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
prawdopodobnie MDM składnik ekstazy.

Czyste MDMA kosztuje 200zł za sztukę i nawet w stolicy nie jest to tak łatwo dostępne brałem to 2 razy w życiu przywiezione z NL i to co on brał to napewno nie MDMA.
Może zwykły mefedron biorą.
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Znam gości co jedzą narkotyki w postaci kryształu na okrągło. Kiedyś byli normalni. Ale to było kiedyś dawno temu... Gorsze od krychy są już chyba tylko dopalacze. ch*j wie z czego to jest robione (słyszałem nawet o tym że to jest jakiś środek do pobudzania koni) ale jak nie masz silnego bereta to szybko popłyniesz na tym. Po dłuższym wpie****aniu tego gówna psycha wysiada.
 

pojebanyTALIB

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
802
Buchów
5
U mnie na ten narkotyk mówią "krystyna" Powiedzieli mi , że to chemia którą zasypuje się zbiorniki po paliwie przed pocięciem. Ta chemia po jakimś czasie reakcji z metalami ze zbiorników robi się żółta i większość płaci za ten odpad jeszcze więcej. Znam sporo osób, które latają po tym na psychiatryk i nie wiem co w tym widzą, kontaktu z takim typem nie ma, ciągłe przejawy paranoi itp..

szkoda życia.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
U mnie wołają na to "krystyna" Powiedzieli mi , że to chemia którą zasypuje się zbiorniki po paliwie przed pocięciem. Ta chemia po jakimś czasie reakcji z metalami ze zbiorników robi się żółta i większość płaci za ten odpad jeszcze więcej. Znam sporo osób, które latają po tym na psychiatryk i nie wiem co w tym widzą, kontaktu z takim typem nie ma, ciągłe przejawy paranoi itp..

szkoda życia.

Kryształ, krystyna, ciocia krysia... Nazwy różne substancja ta sama. Straszny syf. Sam znam paru co z tym popłynęli i poryło ich okropnie...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół