nasiona marihuany

Kryształ , co to dokładnie jest ?

Wyszukiwarka Forumowa:

ENGINE

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2014
Postów
115
Buchów
0
ahahah u mnie są wy***y co kilka dni na tym lecą i potrafią w ciągu 4 dni spać 3 godziny,mordy wykręcone plują jak gadają tacy przegrzani.
 

mank

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
143
Buchów
0
Witam , teraz już ciężko znaleźć prawdziwą mefe i powstały odczynniki 3mmc 4mmc i pewnie jakieś jeszcze.
Jestem tutaj z takim zapytaniem , jakie są różnice pomiędzy 3mmc a 4mmc? Różnice w podaniu , wyglądzie itd.
Dziękuję za pomoc
 
T

talib

Guest
Witam , teraz już ciężko znaleźć prawdziwą mefe i powstały odczynniki 3mmc 4mmc i pewnie jakieś jeszcze.
Jestem tutaj z takim zapytaniem , jakie są różnice pomiędzy 3mmc a 4mmc? Różnice w podaniu , wyglądzie itd.
Dziękuję za pomoc

O ile dobrze się orientuję, 3mmc różni się od 4mmc tylko "mocą".
 

mank

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
143
Buchów
0
A nie wiesz moze czemu niektóre są białe , inne bursztynowe a jeszcze inne przeźroczyste? :)
 
C

chrabonszcz

Guest
A nie wiesz moze czemu niektóre są białe , inne bursztynowe a jeszcze inne przeźroczyste? :)

Pewnie dlatego, że to w rzeczywistości jest coś innego, bądź jest zanieczyszczone ;)

jak ze ścierwem, nie wypłuczesz przed sprowadzeniem do soli to ci się zrobi w najlepszym przypadku żółta. są jeszcze w opcjach "plasteliny" i inne wynalazki do plastiku włącznie.

jednym słowem syf poreakcyjny
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Witam , teraz już ciężko znaleźć prawdziwą mefe i powstały odczynniki 3mmc 4mmc i pewnie jakieś jeszcze.
Jestem tutaj z takim zapytaniem , jakie są różnice pomiędzy 3mmc a 4mmc? Różnice w podaniu , wyglądzie itd.
Dziękuję za pomoc

Wiem, że z opóźnieniem, ale 4mmc to jest właśnie twój ukochany mefedron pajacyku.
Nie ma już prawdziwszego. Więc miedzy mefedronem a 4mmc nie ma różnicy. Ćpuny z piaskownicy:lol: Zajmijcie się paleniem skuna, czy tam polaczka.
A dam sobie rękę uciąć, że i tak czystego nie próbowałeś.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół