nasiona marihuany

"Mój tato umiera, błagam o pomoc w dotarciu do oleju z konopi".

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
po takich artykułach nie zdziwię się ze ludzie przyjdą na marsz konopi nie tylko ze względu na siebie ale i dla bliskich.
 

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Jakiś czas temu czytałem że w niemczech są legalne poduszki nasenne wypełnione przemysłówką, tylko nie wiem czy topami czy liśćmi. Można by to przywieść i zrobić z tego olejek bo tez jest tam trochę cbd ale też i trochę thc więc może być przypał. Może ktoś wie coś więcej na ten temat. Tylko nie piszcie przemysłówka nie zawiera thc i cbd bo zawiera https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?22861-Medyczna-marihuana-CBD:salut:
 

yourmaker

don't smoke
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
136
Buchów
0
Przecież w Holandii, chyba można mieć olejek???
Można by zrobić w Holandii takie coś że mogą tam przyjeżdżać ludzie chorzy na raka, na terapię.
Już widzę jaki rozgłos miałaby taka akcja, jeśli terapia naprawdę by działała. Cały świat by o tym trąbił.
 
Ostatnia edycja:

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
olejek jest legalny w usa, tam mozesz jechac sobie na terapie lol. a tak to tylko szukac u domowych ogarnietych farmerow. Rso jest do ogarniecia, jak ktos bho ogarnia to rso tym bardziej ogarnie wystarczy troche poczytac, powpisywac w google. A nie tylko pytania zadawac i sluchac sie oglupionego narodu.
 

Kminkus

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
132
Buchów
0
na dark marketach da sie kupic wszystko co tylko zapragniesz... anonimowo i bezpiecznie. polecam market agora
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Wejdź na grupę na Facebooku: Medyczny Olej Konopny i Terapie Naturalne i tam w plikach znajdziesz listę zweryfikowanych producentów RSO w Holandii. Nie kupuj nic od polskich naciągaczy bo to w 95% hieny chcące ograbić chorego człowieka z ostatnich pieniędzy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół