nasiona marihuany

Fotorelacja Klonowania [Amnesia Haze, OG Kush, Big Grapefruit, Royale Haze][światło - słońce]

  • Autor wątku Usunięty 58869
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 58869

Guest
Dzień 29 - klonowanie

Po dłuższej przerwie w aktualizacji wątku zapraszam ponownie ;)

Niestety Big grapefruit nie dał rady. Ledwo wyszły małe korzonki z mutanta OG Kush zostały parę dni temu zasadzone i podlane z root-em.
Ruszyłem z drugą fotorelacją... teraz na razie zdjęcia z efektu końcowego klonowania nr. I... niebawem pójdzie w świat Bubble Gummer ;)
BubbleG
05140002.jpg


Royale Haze
05140003.jpg


Amnesia Haze
05140005.jpg


Og Kush mutant
05140008.jpg



Fotorelacja z klonowania II...​

Zrobiłem 2x klony z poszczególnych roślin. Najłatwiej poszło z Bubble Gummer to więc znalazłem jeszcze 2 odrosty nienadające się do rozwój przy roślinie gdyż ma za mało światła. Również zrobiłem to samo z Royale Haze. Powtórzę doświadczenie z fryzjerem. Zobaczymy, która wypuści pierwsza korzenie. Następna aktualizacja dopiero jak będą efekty ;)

Z lewej Royale Haze a z prawej BubbleG

05140009.jpg
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Niektrore strainy szybciej sie ukorzeniaja,zbyt duze bagienko lub nadmiar wody spowoduje rozwoj glonow a to w pozniejszej fazie flo odbije sie na korzeniach i na plonie,przedewszystkim powinno sie robic selekcje materialu na klony.Ostatnie foto ten koszykarz na srodku to daremny trod,malo odrostow dluga cienka lodyga...to tylko moje 3grosze
 
U

Usunięty 58869

Guest
ten koszykarz z pierwszej fotorelacji poszedł do kosza, a co do bagna to kolor taki spowodował root juice - zmieniam wodę i ręczniki. Ok ostatnio zaniedbałem ale wiedziałem że słabe był te klony od big grapefruit...
 
U

Usunięty 58869

Guest
Zakończenie Fotorelacji z klonowania II...​

Tak jak pisał Fidel - za duża wilgotność spowodowała pojawienie się pleśni... popełniłem błąd ponieważ skorzystałem
z krążków kokosowych ponownie wtedy pewnie pojawiła się pleśń. Oto zdjęcia niebawem pojadą na spota...

Przyjęły się dwa klony mutanta OG Kush zostaną w domu na produkcję nasion. Jeden nowy zakwitnięty Royale Haze się przyjął zostanie jako dekoracja zobaczę co na parapecie wyrośnie lub zrobię krzyżówkę z OG Kushem...

OG Kush 2x
05250001.jpg


Royale Haze nowa...
05250002.jpg


Wysoka Bubble G i niższa Royale Haze na spota lecą...
05250003.jpg


Amnesia Haze 2x poźniej leci na spota...
05250004.jpg


Zostały mi jeszcze zakwitnięte odrosty poprzedniego fryzjera - coś muszę z nimi zrobić, bo mi szkoda ich...


Zakończenie - Finito - dziękuje za obserwację grow-loga z klonowania
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół