nasiona marihuany

Grubo 2015 ( FEM Passion #1 Ruderalis Skunk Easy Sativa Durban Posion)(FEM Auto Blue Amnesia Grovela Black Tisa)

Wyszukiwarka Forumowa:
J

jaxon19

Guest
Witam !

Początek Fotorelacji na rok 2015 Pierwsze roślinki pojawią się zapewne za ok 2 tygodnie.
Zachęcam do śledzenia fotorelacji bo zakładam że dotrwam do końca !
Moje doświadczenie to 5 pełnych sezonów zakończonych grubymi zbiorami i jeden średni z winy pogody.
Plan ? Nie posiadam ma być grubo od początku do końca (100% jedziemy pełen spontan) Poza spotami które nie są spontanem :)

Tymczasem przedstawię wam co w tym roku będzie sadzone ! A myślęjest Grubo !


Nasiona z F2SEEDS(All FEM) +Otwarta Pestka + Swoje Nasionka

Pełnosezonowe :


10xPassion #1 (Fem)
10xEasy Sativa (Fem)
10x Easy Sativa x EdPrut (Fem)
10x Durban Posion (Fem)
10x Ruderalis Skunk (Fem)


Auto :

10x Auto Groverla (Fem)
8x Blue Amnesia (Fem)
5x Black Tisa (Fem)


OP :

6x Pakiet rozszerzony Otwarta Pestka.

+Coś swojego (50 Pestek)








Wszystko będzie rozrzucone po 5-7 spotach na 20-40 roślin. Sprzęty zostały już zakupione 2x Łopata 1xGrabie 10kg Dolomitu Doniczkopalety po 45 miejsc i 24. Sadzonki idą w ziemie Kronen uniwersalną.
 
Ostatnia edycja:
M

Mielny

Guest
Zasiadam w pierwszym rzędzie, po zobaczeniu tego "6x pakiet rozszerzony OP" :O Powodzenia i powiedz ile nasion masz w tych pakietach :)
 
J

jaxon19

Guest
Jutro prawdopodobnie bd paczuszka z OP to tez fotki polecą i napisze dokładnie co i jak. W założeniu na bank wykorzystam wszystkie nasionka z F2 a co do OP to pewnie część rozdam bo pakiety zamawiam co roku i dla idei rozdaje nasionka vlepy itp znajomym.:bounce:
 
Ostatnia edycja:

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
wow, szalejesz z tym dolomitem, ja już na 20 dołków pod af-y w tym roku zużyłem 40kg dolomitu. Czekamy na zdjęcia miejscówki. Powodzenia
 
N

nazwaukryta

Guest
Chciałbym mieć chociaz jednego spota na którym mógłbym bez spiny sadzić po 10-20 krzaków. Będę zaglądał. Sadzisz na bagnach że kupiłeś doniczkopalety?
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Chciałbym mieć chociaz jednego spota na którym mógłbym bez spiny sadzić po 10-20 krzaków. Będę zaglądał. Sadzisz na bagnach że kupiłeś doniczkopalety?

Doniczkopalety raczej będą mu służyć do kiełkowania i do trzymania małych sadzonek, to takie małe doniczki połączone ze sobą po kilkanascie, po kilkadziesiąt, bo mam wrażenie że myślisz o czymś innym <peace>

Co do autora tematu, bardzo miła ilośc roślin sie zapowiada, oby wszystko dotrwało do jesieni, trzymam kciuki i bede zaglądać :harvest:
 
J

jaxon19

Guest
Miejscówy są bankowo pewne wiec lajty. Doniczkopalety na sadzonki polecam jeśli robisz je na out.
Właśnie wróciłem ze spocika mam kilka fotek a działo się dzisiaj. Ogólnie jeden spocik jest już ogarnięty wyczyszczony na drugim właśnie powstał foliok, myślę ze to będzie dobra inwestycja bo najbliższe dni mają być deszczowe a szkoda żeby sadzonki zostały zalane lub co gorsze wypłukało nasionka.

Tak to wygląda mniej wiecej (taki trochę krzywus):










W ziemie poszło 20 nasionek z mojej prywatnej kolekcji (Purple Power x Maroc)

 
J

jaxon19

Guest
Jest paka z OP co tu dużo mówić jak co roku Rozpie**** !



2 Lufki
2 Zapalarki
Smycz RQS (Wypas Full)
Bletki OCB
4 Gumy Turbo
Zapałki
Regulator PH
Wermikulit
Hyrdożel
Vlepy itp
Talony na Ganje
Unikatowa Nitka

Z nasion :

6x Swiss Mix (Full chyba po 50 nasion PROPSY !)
Op Mix Rolnicy Rolnikom x20
OP MIX Fem +Auto Mix x7
Lorwyder xAK47 x1
Mazar x1
Amnesia Haze x Super skunk x1
Gummy Bud x1
Diablo Auto Reg x1
Amnesia Auto x15
Swiss Mix Maroc x8
Durban Posion x7
OG Kush Auto x1
OG Kush x2
Nasiona roślin konopiopodobnych

(xNasion)
Outroor mix od Virus Seeds x10
 
Ostatnia edycja:
C

Chewbacca

Guest
No, się nie szczypiesz jaxon. Wycinka drzew, foliak-aż się prosisz o przypał. Trochę mało dyskretne to wszystko, ja bym się bał tak outa prowadzić.
 
J

jaxon19

Guest
4 lata na jednej miejscówie i jakoś 0 przypału ;D Jak sie wie gdzie działać to można lecieć grubo :)

Nasionka poleciały się kąpać :)



 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Pozostaje mi życzyć powodzenia.
Dla mnie przypałowo, strasznie. O czym koledzy pisali.
To musisz mieć, duże szczęście że przez 4 lata nikt nie wyczaił.
Oby w tym roku też, tak było.
Wolał bym już sadzić, po dwa- trzy krzaczki. Na kilka mniejszych spotów.

No.. ale w Twoim przypadku, pasuje tu cytat. " Jak lecieć, to grubo"
Będe obserwował

Ps. Nie ma pewnych miejscówek
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół