nasiona marihuany

Bongo na zawsze

Wyszukiwarka Forumowa:

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Witam chyba nikt nie lubi gdy nasz sprzęt do palenia sie tłucze :D Można zrobić naprawde nieznisZczalne bongo w mniej niż 30min

Potrzebne rzeczy

Rura ja akurat wziełem jakąś starą, pierwszą lepszą jaką znalazłem :D
klucz taki jak do świec
Kawałek blachy jako podstawka
Uszczelka
Pokrywa od głośnika
Zacisk
taśma izolacyjna
Fleks, wiertarka, spawarka







W rurze wycinamy dziure i wkładamy klucz

ma to wyglądać mniej więcej tak


spawamy to wszystko razem plus podstawka.
Niestety zdjęc ze spawania nie posiadam bo byłem z tym u kolegi i nie chciałem, no sami wiecie :D

I to by było na tyle :) ale ze ja zawsze najpierw robie potem myśle to musze sie bawić dalej ponieważ klucz okazał sie za krótki i albo za mało wody albo za dużo i zalewało by sort ;)

Musze przedłużyć cybuch do tego potrzebny mi był kawałek szlaufu oGrodowego, Nakładam go na zakrótki cybuch
a na to kolejny kawałek klucza do świec


wkładamy podkładke która reguluje wielkość cybucha

a na nią dopasowany kawałek z obudowy od głośnika który służy jako sito, jesli dobrze zrobicie to jest on wymienny choć tak szybko nie bedzie potrzeba, zdjęc nie zrobiłem ale chyba wiadomo o CB
Chociaż tu na zdjęciu pod spodem kawałek widać jak ma to wyglądać.

Na góre rury nakładamy uszczelke która ma za zadanie chronić usta przed urazami i obklejamy taśmą


I cieszymy sie własnym wszechwiecznym bongiem




chciałem wszystko okleić jeszcze taśmą ale mi zabrakło :p
Kurde sam jestem pod wrażeniem bo działa naprawde za***iście:)
Dorwe czyste części i zrobie sobie drugie omijając błędy jakie popełniłem przy tym projekcie:)
 
Ostatnia edycja:

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
z minusów to nie wiem czy bym chciał palić ze starej rury mam nadzieje że to nie była od gazu :D

z plusów zawsze można takiego bonga użyć do samoobrony i solidnie nim komuś przyk***ić :D

jako cybuch sprawdzają się też dobrze końcówki od kluczy nasadowych ;]
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
z minusów to nie wiem czy bym chciał palić ze starej rury mam nadzieje że to nie była od gazu :D

z plusów zawsze można takiego bonga użyć do samoobrony i solidnie nim komuś przyk***ić :D

jako cybuch sprawdzają się też dobrze końcówki od kluczy nasadowych ;]

Hehe właśnie o tym samym pomyślałem, że dobre do samoobrony bo waży z 2kg :D Fakt rura stara, dlatego musze skompletować lepszy sprzęt i zrobie sobie czyściutkie.

Ciekawie to wyszlo ale jednak wole szklo :p ale pomysl swietny

Ja już nie policze ile szklanych mi poszło:) Dlatego postanowiłem zrobić trwałe. Pomysł chodził za mną od roku, brakowało weny ale konkurs pomógł :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół