nasiona marihuany

Scotts Peters Professional 10+52+ 10 Plant Starter

Wyszukiwarka Forumowa:

Cygan793

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
66
Buchów
0
Siema Pany ,
Mowa o Scotts Peters Professional 10+52+ 10 Plant Starter

czy miał ktoś z was doczynienia z tym nawozem ? granulat do rozrabiania, wiadoma sprawa że trzeba uważać żeby nie popalić korzeni, gdzieś tam wyczytałem że ktoś takie cudo sobie chwalił do tego cena do ilości jest śmieszna,


Szukam czegoś na vega na out, preparat ma być zarówno do af jak i reg, na starcie mam sporo panienek więc nie ma mowy o markowych produkatach i szukam tanich alternatyw, wiadomo nastąpi neturalna selekcja i wtedy pomyślę o jakiś rarytasach dla wytrwałych, zawsze leciałem na klasycznym biohumusie i jak to z biohumusem stabilnie ale bez fajerwerków, trzeba było dość często latać z baniakiem na spoty zeby panny czuły go w nogach. Jest sens szukania czegoś innego ? Wiadomo że cudów nie ma ale mam na myśli o pewnego ułatwieniach dla mnie, rzadsza obsługa, mniejsze ilości wody ? Myślę na zaś bo co by nie mówił gdy laski podrosną roztworu z biohumusa trzeba trochę wylać do tego dość często, ktoś coś podpowie ?
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Na Veg przy dużej ilości roślin kupuj Azofoske podsypiesz pod krzaki i luz,nie ma sensu latać i podlewać biohumusem.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Scotts Peters Professional 10+52+ 10 Plant Starter-To najlepszy holenderski nawóz NA ŚWIECIE:gangster-smiley-emo na przyjecie się roślin przy przesadzeniu około 3tygodnowych roślinek z małych doniczek do dużych,lub z małych doniczek do dołków z kupna gleba na outdoor.

PRZECHOWYWANIE-Najlepiej po otwarciu plastykowego opakowania przesypać nawóz do słoików,podpisać słoiki markerem,dobrze zakrecić i znieść do piwnicy,garażu,czy innego chłodnego miejsca.

ZASTOSOWANIE-Nawóz stosuje się tylko raz kilka dni po prezsadzeniu roślin z małych doniczek do dużych(uprawianych pod lampami w pomieszczeniu),oraz około 2-3tygodni po przesadzeniu roślin z małych doniczek,do dołków z kupna gleba na wolnym powietrzu(na polu,polanie,czy działce trzeba dać roślinom więcej czasu niż pod lampą w growboksie,ponieważ pogoda może być zmienna i roslinka wolniej sie przyjmuje.)

DAWKOWANIE-Raczej nie na oko,trzeba by mieć wagę jubilerską,ponieważ proporcja to ``PÓŁ GRAMA NAWOZU NA LITR WODY``

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA-Ja jak podlewam swoje rośliny,to odtsną kranówką w butelkach 5litrów po wodzie mineralnej.Taką jedną butelką z 5litrami kranówki podlewam ``raz a dobrze jedna rośline``,czyli mając 9roślin zalewam na każda po butli 5litrów(9butelek czyli 45litrów wody idzie raz na tydzien na podlanie moich roślin.)

Co do nawozu to odważam na wadze jubilerskiej dwa i pół grama nawozu,wsypuje te odważone 2,5grama-nawozu do szklanki z letnią wodą i mieszam dokładnie łyżeczką aż nawoz sie rozpuści,po czym zawartość szklanki dolewam do nie do konca napełnionej butelki 5l z ostaną kranówką,zakręcam butelke,wstrzasam i GOTOWE DO PODLANIA ROŚLIN.:the-boss-smiley-emo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół