nasiona marihuany

W Poszukiwaniu 7 Smoczych Kul. Warr/Bebook/Ponury AF 6 Sez 16

Wyszukiwarka Forumowa:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Taka sytuacja :D

Lecimy z fotami :D Wybaczcie, za naprawde słabą jakość, ale skradziono mi telefon w którym miałem 20.7 mpx, teraz tylko 2 ale foty pykam :spalony:

REGI

Najmniejszy to Ak47 od Snuffa wysokosci do kolan, pozostałe sezonówki Reg od Ponurego do klatki piersciowej :D
AK47:Wchodzi coraz bardziej pod fiolet niestety ze wzgledu na aparat tego nie widać, chociaż jest widoczna roznica miedzy nowymi a starymi szczytami :D

Reg Ponury: Jedyna która jeszcze się nie okresliła wielkie liscie i bardzo grube łodygi, mam nadzieje że bedzie kobitka :d

WARRY
Na kolejnym ze spotów dziki zrobiły sobie legowisko i niestety pare gałązek pozyczyły, oraz podkopując korzenie Warra10 zmusiły mnie do przed wczesnej scinki 6.5 tyg flo
Tutaj pięknie złapany jego kolorek


Hash Kush 1 Tyg Flo. Bardzo długa indukcja, szczyt najbardziej po prawej został przezemnie potraktowany STS, liczę że pare pestek wpadnie :D


Warr 6 Toping+ LST. Na zdjeciu wygląda na maluszka, ale jest wysokosci troszke ponad pępek

Hash Kush do tej pory bez treningów. Niestety trawy i reszta chwastów zaczynają już zółknąć a krzaczki widać z daleka, dlatego przez najblizsze dni wszystkie sprowadze drutem jak najbardziej do gleby.

Najsłabiej idąca sezonówka nabrała kolorów i ruszyła odrobinke Warr 10


Beeboki
Krzyzówka z Ak na początku

Mutancik, wysokość do pasa. Jednak mimo cięzkiego poczatku bedzie trzeba go naginac:D

Kwitnący Beebok, pięknie owłosiony po całej łodydze:D

Troszke treningu i pięknie sie krzacza :D



Na koniec łodyga Warr 6 dość spłaszczona, często się cos takiego zdarza?:D



Z 4 Jack Herrer zostały 2 w takim stanie, 1 został zjedzony w całosci a jeden pozostał cały. Nie pomyslałem zrobić mu zdjecia
 

mentos777

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2014
Postów
262
Buchów
9
Fajne chwasty :p widać ze miejscówki pięknie doświetlone. Oj będą grube paly we wrześniu.
 
N

Nik Fiend

Guest
Fajne kule, rozmaite fena, Jacków szkoda. Nam też coś podkopało siatkę, a raczej wprowadził się jakiś gryzoń w tą (dużą) torbę co T.N.R w niej rośnie, musieliśmy go eksmitować... może widziałeś. Jak nie, to zapraszam. Jedna z ciekawszych relacji, często zaglądam.

pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
No to kolejny mały Upek

Tutaj 3 rośliny znajomego wszystkie damki,było ich 5, chyba same NXHk bo coś mi świta że tylko je dostał odemnie. Pestki oczywiscie od Ponurego, mam nadzieje że wkoncu tutaj zajrzy :D

Dwa nagiete krzaki, stwierdziłem że ostatni dzwonek na LST z zadowalającymi efektami ,do tego panienki były juz zbyt wysokie :D

Tutaj mamy jedna panienkę bardzo ładnie rozrośnieta, ziemia pod nią to 20 L kupnej oraz około 100L czarnej ziemi z pola, przekopane na jesien z kurzym gnojem świerzym.



AF Warra karzełek do tego z problemami. Jest już ponad miesiąc na flo, praktycznie nie ma włosów żywicy też nie wiele nie puchnie ani nie rośnie jedynie plesnieje. Puscił podczas Flo pare nowych szczytów te są zdrowe i normalne mam nadzieje, że chociaż z nich coś bedzie:D




OutMix Fem Warr
Najsłabszy z miksów z powodu przesadzania :D


Ten ładnie rośnie i zaczał puszczać włochy co mnie cieszy :D

Dziwny krzaczek. Spisywałem go na straty gdyż rósł w samej ziemi spotowej po pożadnym nakoksowaniu ruszył i specyficznie się rozkrzaczył



A tutaj męski Out Fem :D



Prowiant spacerowicza:D



Dzieki za buszki komentarze i dobre słowa. Mam nadzieje na dobre plony i oby wam wasze smakowały

Pozdrawiam
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Perełka była zimniutka i pyszna :D
Niestety jakość suszu w blancie pozostawia wiele do zyczenia. Podczas suszenia zbyt wysoką temperaturą z***ałem cały plon Warra 10. Przetrwało jedynie 2 G które dałem w prezencie znajomej. Przetestuję i wypowiem się co do mocy. Bo teraz prawie wcale nie robi :d
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Gęsto z tymi aktualizacjami u mnie, ale dorwałem lepszy aparat i byłby grzech nie wrzucic paru zdjęc :D


Kwitnący Beebok coś czuję ,ze łodygi bedą się uginac pod cięzarem topów. Pięknie owłosiony i mimo wczesnego stadium flo już nawet liscie oblały się zywica:D Wysokosc do pasa





Ak47 miałem nadzieje na fiolecik niestety robi się coraz ciemniejszy ;D 6/7 tyg flo scinka pewnie za 2 tygodnie, ogolnie słabo napuchł i powoli zwalnia, niech nabierze mocy i kosimy. Jak widac na zdjeciu 2 szczyty puscił juz podczas flo nie zdązyły napuchnąć więc bedą sciete duzo pozniej :d

Głowny szczyt


Spot z Regami od Ponurego LST w połowie sierpnia , mam nadzieje że nie zdązą za duzo podrosnąc :D O dziwo na te rośliny przypadało po około 5 litrów ziemi uniwersalnej i drugie tyle spod pokrzyw :D


A na koniec Warr10 ciemne pheno ciemne zdjecie :D Co prawda krzak scięty odrobine zbyt wczesnie bo w około 7 tyg flo jednak nie tego sie spodobałem, zeszło roczny NN w 6 tyg flo klepał o niebo lepiej,ogolnie słabiak :d
To jest całość niestety ze wszystkiego został jeden topek :D
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Jakbys napisal co to tam masz z tego mojego to by bylo milo. Wczesna fajna roslinka :) Nie zapomnij mi wrzucic potem foty w temat, z gory dziekuje :p
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Oj Beebok słabiutką masz pamiec :D
Pisałem Ci już jakie miałem krzyzówki od Ciebie, niestety wymieszały się i potrafie określić nazwe tylko jednej- najwiekszej. Reszta niestety jest dla mnie zagadka:D

Fotki za chwile wrzucam nie ma problemu:D

Dzieki za buszki i odwiedziny pozdro :D
 
N

Nik Fiend

Guest
Fajne te rosliny na drugim i piątym zdjęciu.
Mamy zamiar zrobić wyścigi MONSTER 2016 czterech już nas jest, co myślisz? Może chciałbyś przegrać? Zapowiada się ciekawie. Możesz się czuć zaproszony. Zdjęcie z kartką Monster 2016 na tle koparki i startujesz. Potrzeba takich co rokują na rywala. Wszystko trzeba jeszcze ustalić, może nagrode, konkretną odmiane, albo coś.
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Piękne i zadbane krzaki.
Patrzę, że kule od Bebooka to dobra inwestycja pod Polskie niebo.
W następnym sezonie na bank coś kupię i wysadzę.
 
Ostatnia edycja:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Zdecydowanie Bebook > Warr


Nie chce chwalić dnia przed zachodem słonca, lecz jak narazie Bebook bije Warra pod kazdym względem :d
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Takie porownania nie na miejscu, w koncu kazdy crosik jest inny, kazda kula nawet jest inna, zaleznie czy sie trafi wieksza mniejsza itd. Nie ma jak miarodajnie tego porownywac bo by trzeba bylo wysiac wiecej, a itak za rok by byla inna sytuacja wraz z nową pulą genową. Niemniej jednak dziekuje bardzo ;)
 
V

vass44

Guest
dobrą miejscówkę masz :D a co za tym idzie ładnie Ci krzaczki rosną pozdro i oby Ci ładnie popuchły pjona! a jak dojdą to spełniasz 3 życzenia Shen Longu? :lol3:
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Przeleciałam całą relkę, ale kurczę nie mogę połapać co u Ciebie z sour 60 x ak snow? :) jesteś pierwszą osobą na forum w tym roku u której znalazłam tą odmianę. :) U mnie zaczęły flo 2 tyg temu, jeden plant ładnie wyrósł, sięga mi pod cycki <lol> dwa karły, obżarte przez coś gdy były małe przez co mają naturalny fim :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół