nasiona marihuany

W Poszukiwaniu 7 Smoczych Kul. Warr/Bebook/Ponury AF 6 Sez 16

Wyszukiwarka Forumowa:

deprech

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
449
Buchów
0
Shen pamiętaj, ze to ja sie modliłem o Twój powrót, tak wiec mam nadzieje, ze dasz mi skosztować tych ślicznych kobiet.

A dymem lekko słodkawym uraczysz me płuco i dasz mi bucha :)

Ładnie i zielono. Bez komentarza

ps. Szkoda tylko, ze tak dlugo sie zbierają z kwitnieciem odpowiednim
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Szczerze zapraszam tylko radze uważać, kwitnący bebook niszczy :D

Mam zamiar w ciagu najblizszych paru dni zamontowac na spocie fotopułapke. Bezpieczenstwo przedewszystkim, ktoś z odwiedzających może mi polecić jakąś fotopułapkę dość tanią ale działająca jak należy ,z góry dzieki
Pozdro łapaj bucha :bongo4:
 
Ostatnia edycja:

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
sklep ALDI 5mpix do 6 msc czuwania! nagrywa film albo robi zdjecia cena 399pln dodatkowo uchwyt na drzewo jol
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Niestety ale nie mam takiego sklepu w swojej okolicy(nawet tej dalszej) Czy ktoś potrafiłby polecić coś innego w podobnej cenie ?:d

Ewentualnie Zombi czy mogłbyś podać mi firme oraz model tej fotopułapki? Poszukałbym w internecie :d
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Narazie pare zdjęc smakołyków a w przyszłym tygodniu duży Up, postaram się załatwić ogarniety aparat :D

Beebok krzyzówka z Ak na poczatku :p Wysokosc ponad 160 cm



Pozostałosci po Ak47 Snuuf z okazji moich urodzin poszły z dymym :D Jak widać struktura topa bardzo słaba, slabo zalany żywicą a jesli chodzi o moc to 2/10 moge mu dać. Dość długo nie robiłem sobie dłuzszej przerwy,znajomi którzy mniej pala bardziej odczuwali działanie, mnie to prawie nie ruszało





Sweet Cheese AF : tydzien temu obsypałem go całego pyłkiem pozyskanym za pomoca STS z innego Sweet Cheese,który mial zapylić ak47, tylko na jednej gałezi znalazłem około 5 niedojrzałych pestek,podejrzewam coś z płodnoscia pyłku gdyż było go bardzo mało a pestek jak widac brak,mam nadzieje ze chociaz tym razem uda się coś zdobyc :D


Ponure panienki :D


A tu jeden z wielu :D Ciekawe czy bedzie kolorek :d
Ogolnie mam wam bardzo duzo do pokazania, Warry nabieraja pieknych kolorków :D
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
No to pare fociszy niestety jakość odrobinkę gorsza ;/
Beebok Ak na poczatku :




Hash Kush Warrx2


Zmasakrowany szczyt po prawej to ten traktowany STS niestety po opryskach okazał się być bardzo podatny na plesn i sporo jaj odpadło, 2/3 dni temu zaczął pylić, jak myslicie uda mi się zebrać jeszcze dojrzałe pestki ?

Warr 6 Toping +LST


Plecha łapała juz na łodydze;/


Warr 10:

Piękne te fiolety Warra :d Jak myślicie co lisciom dolega?


Beebok który w tym tygodniu rozpoczął flo :zjarany: Ze spryskiwaczem w ręku modlę się o ładna jesien :d(były mutant)



Beebok również rozdwojony szczyt. Prawdopodobnie Critical Sensi Star ale mogę się mylić


Beebok przed smiercią, chciałem go przetrzymać bo elegancko klepie ale brzydka pogoda i plesn zmusiły mnie do scinki



Beebok nie potrafie określić odmiany;/
Po wysuszeniu pachnie bardzo intensywnie momentami powiedziałbym że za mocno, aż nieprzyjemnie.
Moc, cięzko jest mi ją okreslić. Długo nie robiłem przerwy,jednak poczestowałem paru znajomych pytając później o moc ( wiekszosc nie wiedziała że pali moje) Wszyscy powiedzieli że mocno klepie, Ci o mniejszej tolerancji po jednym/dwóch bongach mieli dosyc:D
Smak nie najgorszy,jednak bardzo specyficzny cięzko mi go określić,napewno nie są to jagody dość ostry, potrafi naprawde mocno przydusić

 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Co do smaku i duszenia to juz zalezy od tego czy flusza zrobiles, jak wczesnie, ile suszyles i w jakich warunkach (na szybko to zawsze drapie itd)...

Co do tego małego krzaczka co nie wiesz co to... Wygląda jakby mial cos z af, bardzo szybki zatryb. Tylko dwie z tego mojego zgromadzenia mogly miec taka ceche. Mialem dwie matki polautomaty, ak x maroc x bwc , oraz polauto z jamajki. W krzyzujac f1 polauto ze soba, albo polauto z z auto, w nastepnym pokoleniu f2 mamy 25% automatow. Ten guerilla grape co nim zapylalem byl wyselekcjonowany na najwczesniejszego, iwlasnie wykazywal dziwne cechy jakby byl automatem, bo zakwitl na 24/0, ale wogole z budowy nie przypominal afa, wąskie paliuszki grejpa, pie****ny po cyce. ROk wczesniej rosliny gg mialy problemy z dojsciem, moze 1/4 dochodzila w pelni czyli lipa. To w sumie swietna sprawa bo dzieki temu skrzyzowaniu z takim osobnikiem wszystkie te crosy dochodzą, nawet te typowo inowe co powinny zatrybiac w polowie wrzesnia. Z tych matek polautomatow to juz wogole wyszly ciekawe crosy, masz na przykladzie tego co nazywasz akx... Niektore byly gotowe na poczatku wrzesnia, takie 2 metrowe polauto sadzone na poczatku czerwca, przyrost w 3 miechy niewyobrazalny w porownaniu do afa ktory jest po kolanoa tu pyka spokojnie 150g które puchną w najwiekszym sloncu na koniec sierpnia. Bardzo duzo sie po tym gg wybarwia na lekki lub znaczny fiolecik, ale raczej lisci i przylistkow jak topka, zwlaszcza w crosach z marokiem.

Ten jeden co Ci grymasi, po krawedzi liscia idzie obramowka, czyli brakuje potasu na wypuszczanie wlochow. Miedzy zylkami ma jasniejsze, czyli za wysokie ph, dodatkowo lisc sie zwija rurke (mala wilgotnosc/za duza temperatura). Czyli pewnie za malo mial wody i go pogielo.

A tak wogole to fajne krzaczki :)
 
Ostatnia edycja:

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Dołączam się do modlitwy o piękną, ciepłą jesień :D fiolet kozacki!
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
No to określone, krzaczek który zakonczył życie to rownież była krzyzówka z poczatkiem Ak.
Trzeba przyznac bardzo ciekawe są takie pół automaty. Myślisz na przyszły sezon, o wypuszczeniu ich stabilnie genetycznych? Tak,żeby nie trafiały się sztuki pełnosezonowe. Zbiory na poczatku wrzesnia to naprawde bardzo dobra sprawa:D



Dzieki za dokładna diagnoze Warra 10, dolomit dostał na poczatku sierpnia, sypałem raz w miesiącu profilaktycznie, jak widać w połączeniu ze skorupkami jajek nie jest to potrzebne :D
Zdjecia są z ponad tygodnia wstecz, 3 dni temu dostały strzała z burzy kwiatów, przy nastepnej wizycie jeśli im nie zaszkodziło dostaną drugi strzał i koniec z nawozami :d


Bardzo cieszę, ze podobaja Ci się moje panienki :d

Mógłbyś mi jeszcze odpowiedzieć na pytanie, czy z teraz zapylonych panienek da rade jeszcze uzyskać dojrzałe pestki?


GreenBomb Dzieki za opinie, chyba wymodliłaś bo dzisiaj u mnie jest straszny ukrop, bardzo mi pasuje taka pogoda na flo :D
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
U mnie dzisiaj też pogoda niesamowita :D módlmy się dalej!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Pogoda dopisuje to najważniejsze. Oby bez przypału i bez plechy.
Bebook ja już kompletuje pestki na next outa. Pechy Twojej produkcji będą jedną z głównych pól genetycznych w mojej "kolekcji"
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Z kilku powodów byłem zmuszony przyspieszyc scinke najbardziej dojrzalych krzaków/topów.


HashKush Warr ten wyzszy


Warr 6

Smaaacznie :D



3 Warry obok siebie. Fiolet to Warr6 2x Hash Kush



Worek świetego mikołaja



Wieczorem albo na dniach postaram się zaktualizowac i dodać reszte zdjęć
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Dłuuuuuugo mnie tu nie było, pewnie z powodu bardzo pochmurnych dni :smokee:


Z dwóch powodów musiałem scinać niedojrzałe krzaki, tym mniej strasznym były prymrozki na poczatku października.

W tym sezonie, z wszystkiego otrzymałem około 600g. Jakieś 3 razy tyle straciłem, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem:)

Pare fotek, których nie wrzuciłem ;) |

Dwa Ponure Jeden Nepal, drugi późny strasznie, nie doszedłby :)




Nastepne Ponure




Beeboki :||






Warry:












Miałem parenascie takich upchanych słoiczków trochę smazyło się :D



Ci co byli na bierząco wiedzą, ze hermiłem. Pare pestek mi się udało uzyskać, ale ojcem niestety nie jest HashKush , a Sweet Cheese AF. Trochę za późno zaczał pylić :D



Z Nepala na pierwszym zdjeciu zrobiłem GD na bimbrze 75%+ Wyszedł bardzo mocny. Jeden kieliszek 25 ml składał osoby które mniej paliły, strasznie słabe były moje wszystkie Nepale ,nawet ten z wielkimi pałami:)




Nie wiem z jakiego powodu mam poprawnie wrzucone zdjecie a się nie wyświetla, niech moderator to ogarnie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół