nasiona marihuany

jakie nawozy

Wyszukiwarka Forumowa:

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
witam, zastanawiam sie od dluzszego czasu jakie nawozy wybrac do mojego tegorocznego arsenalu, pragne dodac ze posiadam automaty i pelnosezonowki, powiedzmy ze moge wybierac nawozy z gornej polki. Duzo o nawozach nie wiem, nie wiem czy mozna mieszac organiczne z chemicznymi i nie wiem wlasnie jaki zestaw najlepiej dobrac. Ziemie zamierzam kupowac w biedronce, jako preparat do ochrony roslin przed plesnia zamierzam uzywac Topsina, czy jest moze cos skuteczniejszego co sami sprawdzaliscie ? Rozgladajac sie za nawozami na wega i flo oczywiscie moja uwage przykula firma Canna, tudziez chcialbym zaznaczyc ze zainteresowany jestem nastepujacymi nawozami:

weg:

-terra vega

no i na wega chyba tyle ^^ czy polecacie jakies stymulatory czy cos? Bo nie wiem czy 1 nawoz mi wystarczy na weg, ale powinien, skoro biohumus sam daje rade, w sumie wlasnie wpadlo mi do glowy jeszcze asahi..

flo:

-terra flores
-PK 13/14

no i na flo tylko tyle co patrzylem, czyli chyba standard, co mozecie powiedziec o tych nawozach i chyba zaden booster nie bedzie mi juz potrzebny? Prosze o rady, moze wiecie co najlepiej dodac do takiego arsenalu badz czym zastapic. :jocolor:
 
M

Muttley

Guest
Mozesz mieszać nawozy bio i min tylko ze nie widzę tego sensu. Nigdy nie kupowałem ziemi ale z tego co czytałem to ziemia z biedry nie bardzo sie sprawdza, lepsza jest ziemia przygotowana samemu. Jeszcze zdązysz przygotowac jesli wezmiesz sie za to teraz. Na weg proponuje Ci azofoske i biohumus wystarczy w zupełnosci. Oczywiscie mozesz wydawac kase na nawozy typu canna itp tylko moim zdaniem to strata pieniędzy, chyba ze sadzisz w donicy na przydomowym ogródku, natomiast na flo warto zainwestować w droższe nawozy bo sie opyla :)
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
czyli co na dobrego outa polecacie azofoska/biohumus (myslalem nad tym, czy sam biohumus nie wystarczy bo czasem jak sie przychodzilo po tygodniu po konsumpcji biohumusa przez roslinki to byly czasem 10 nawet moze i wiecej cm roznicy :D a na flo zostawic tak jak jest? chyba boostera nie oplacaloby sie kupowac? a ziemia z biedry chyba spox, a jak chcialbym sam przygotowac to gdzie mam sie rozgladac za ziemia?
 
M

Muttley

Guest
Azosfoska kosztuje 20 pln za 5 kg i robi za***iscie swoją robote. Ziemi szukaj koło rzeki w miejscach gdzie rosną pokrzywy na 99% bedzie dobra. Ziemie kupuj w ogrodniczych albo innych marketach bo kilka osób narzekało na tą z biedry.
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
nie raz widzialem jak pokrzywy rosna na chujowej ziemi, ale w okolicy chyba mam w miare dobra i rosna, ale i tak chyba pojde na ta z biedry bo 2 sezony ja uzywalem i nie bylo zadnych problemow ;) a co z tym co na flo? albo moze na wega cos z biobizza jest lepszego od biohumusa?
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Gdzie ty motasz 5kg azo.foski za 20zl ? ;> Ja w tym sezonie zakupie azofoske i granulat pk+s. Pod auto troszke azo.foski wiecej pk a pod sezonowy azo.foski i na flo pod krzaka tego pk ;)
 
M

Muttley

Guest
W brico marche takie ceny są. Polecam. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale jak chcesz mieszac razem azofoske i ten granulat pk+s to odradzam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół